Skip links

Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders

ATAKENT EN İYİ 10 MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ

Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders öğretmeni der ki: Matematik Özel Ders ile Düşünmek-Planlamak-Deneme Yapmak-Tekrar yapmak-Yenisini yapmak-Yapmaya devam etmek-Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni ile başarı kendiliğinden gelir. Bir YKS Matematik problemlerine dalıp gitmekten daha büyük mutluluk yoktur. “Artık büyü, okuluna git. Matematik çalış ve oku. Sokaklarda dolaşma. Sen bütün gün bana eziyet ediyorsun. Sabah akşam eğlence uğruna zamanını boşa geçiriyorsun… Biraz da Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders Öğretmeninle çalış…” Çocuğunaa seslenen bir anne ya da babaya ait sözler, Sümerlerden kalma bir tabletten alıntı. Yaklaşık 3,9 bin yıl önce söylenmiş sözlerin güncelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olması ne kadar şaşırtıcı, öyle değil mi? Bütün şey hızla değişiyor ama çocuk eğitimi binlerce yıl hep aynı! Böylece çocuk ergenlik cağına geldiğinde aynı şekilde yaşamaya devam ediyor.

Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders öğretmenine göre, Matematik birçok öğrencinin sevmediği dersler sıralamasında zirveyi kimseye kaptırmamaktadır. Üniversite ve liseye girişteki sınavlarda YKS Matematik sınavında tek bir net dahi yapamayan binlerce öğrencinin olması bu başarısızlığın hiç de küçümsemeyecek oranda olduğunu göstermektedir. Bu durum Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders öğretmeni ile büyük oranda çözülebilir. Anneler, babalar, öğrenciler ve hatta öğretmenler bu başarısızlıkları “Matematik Yeteneğinin” olmaması gibi bir nedene dayandırmaktadır. Ancak yapılan araştırmalar bu şekilde bir sonuç göstermemektedir. Yapılan araştırmalarda her çocukta matematik yeteneğinin olduğunu, YKS Matematik dersindeki başarısızlığın nedeninin “Matematik korkusu” ve “Matematikten nefret etme” den kaynaklandığını göstermektedir. Ancak yapılan araştırmalar profesyonel Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders öğretmeni ile bu nefret sevgiye dönüştürülebilir.

Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmenine göre, öğrencilerdeki Başarısızlığın Nedenleri Neler Olabilir?

-Matematik dersini nasıl çalışacağını bilmemesi,

-YKS Matematik problemlerinin çözümünde zorlanınca vazgeçmesi,

-TYT Matematik sınavından nefret etmesi,

-Aileden yardım görmemesi,

TYT Matematik konularının birini anlamadığında, diğer konuları etkilemesi, yani temel eksikliği,

-Matematik problemlerinin mantığını anlamaması,

-Matematik dersini öğrenirken öğrencinin sıkılması,

-Matematik dersinin önemini tam olarak anlamaması,

YKS Matematik dersi anlatılırken öğrencinin geçiş noktalarını geçerken anlamaması yani dersten kopması,

YKS Matematik devamlı ve günlük çalışılması gerektiren bir ders olduğundan, öğrencinin kolaya kaçması

Matematik Özel Dersle Matematik dersini çalışmak kontrolü tamamen senin elindedir. Ailenin ödev yapması konusunda sana baskı uygulamasını kontrol edemiyor olabilirsin. Ama onlara kızıp ödevini yapmamanın sana yararı olmaz, zararı olur. Herkes ne yaparsa kendisine yapar. Bu yüzden sana tavsiyem, ödevlerini günlük yapman ve biriktirmemendir.

Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders öğretmeniniz size, başarıda, çalışmaya inancınız her şeyden daha fazla olmasını diler.

Karakayalı, Cevat

31.08.21018

Leave a comment