Skip links

Atakent En İyi Matematik Özel Ders

YKS MATEMATİK DERSİNDE BAŞARININ YOLU TUTKUDAN GEÇER

Atakent En İyi Matematik Özel Ders

Atakent En İyi Matematik Özel Ders Hocası diyor ki: Evrensel ve zaman merhumundan uzak “İKİ ŞEY” öğretisi kulağa küpe olacaklardandır. Öğrencinin iki şey boşa kürek çekmemesini sağlar. Dahası, iki şey Matematik dersinde başarının sırrıdır. Birincisi, Uzman Atakent Matematik Özel Ders hocasından Matematik öğrenmek. İkincisi ise kendini Matematik konusunda güncellemek!

Atakent En İyi Matematik Özel Ders Hocası için Matematik için hedefini belirlemek çok önemlidir. Ayrıca, bu yoldaki bütün zorluklar senin için eğlence olsun. Öğrenci asla pes etmemelidir. Her öğrenci için, Her öğrenci için, Matematik problemini çözememek ve düşmek sadece moladır. İlk olarak Matematik için tutku ve hırs sık sık başarı ile ilişkilendirilen iki güçlü duygu olarak karşımıza çıkar. Ancak öğrencilerde çoğu kez bir ikilem yaratılır. Öncelikle bazen çok hırslı kişilerden tedirgin olunur, ancak hiç hırsı olmayanlar da pek saygı uyandırmazlar. Matematik dersinde yetersiz hırs başarısızlığa yol açarken, fazla hırs da neredeyse ayıp sayılır. Ayrıca, En İyi Matematik Özel Ders Atakent Hocasının düşüncelerinden ders almanız gerekir.

Matematik Özel Ders Atakent

Başarılı öğrenciler için, YKS Matematik dersinde üzerinde yapılan araştırmalar bir “tutku eğrisi” olduğunu ortaya koymuştur. Ayrıca, tutkunun başlangıç evresi yükselme dönemidir.  Bu dönemde öğrencinin bir hayali vardır. Matematik Beylikdüzü Özel Ders öğretmeni ile Geometri öğrenme tutkusu bir hayalle başlar. Bu konudaki kararlılık ve cesareti, hayalin gerçekleşme şansını belirler. İkinci evre ise hırsın gerçekleşmesini temsil eder. Dahası, bu durum öğrencinin büyük ve güçlü bir eser yaratma mücadelesini içerir. Ayrıca, bu eser YKS Geometri sınavında çok yüksek netler yaparak üniversiteye girme azmi olabilir. dahası, üçüncü evre ise Geometri öğrenme hırsının sönüşünü temsil eder.

    YKS  MATEMATİK İÇİN HERKESİN GÖRMEDİĞİNİ GÖRMEK            

Atakent Matematik Özel Ders Koçu için, her başarılı öğrencinin heyecanını ve mücadele hırsını kaybettiği bir dönem vardır. Geometri için başarılı öğrenciler mi tarihi yazar, yoksa tarih mi onları? Bu durum ise bir lise “münazara” konusu olabilecek bir sorunun cevabı herhalde aralarda bir yerdedir. Edison ampulü icat etmeseydi, herhalde bugün karanlıkta oturuyor olmayacaktık. Matematik için başarı öngörülmesi çok zor birçok şarta bağlıdır. Yine de kısaca, kişinin yeteneği ve eğitimi yeterli olmaz, doğru zamanda doğru yerde bulunmaz, hırs denilen itici içsel güce sahip olmazsa başarılı olmayacağını söylemek yanlış olmaz.

Sonuç olarak, başarı öğrencinin egosunu şişirir. Başarılı öğrenciler çok kere yetenekli ve hayat enerjisi yüksek öğrencilerdir. Ayrıca, aşarı şişmiş bir ego Geometri dersinden başarısızlığa zemin hazırlar ve hayalleri yıkılabilir.

Ayrıca Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası sizlere, çalışmadan Geometri dersini yapamazsınız derken, başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

16.04.2023

Leave a comment