Skip links

Atakent Matematik Kursu

 ATAKENT MATEMATİK KURSU İLE

YKS = TYT +AYT

MATEMATİK GEOMETRİ NETLERİNİZİ ARTIRMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

Atakent Matematik Kursu ile Matematik Geometri çalışmak ve öğrenmek için çok iyi bir bellek güçlü gerekçelerle, belirli bir hedefe yönelerek, öğrenilen konulara ilgi duyarak ve yetecek kadar tekrar yaparak elde edilir. Sözün özü: ”Mermeri delen suyun gücü değil, sürekliliğidir.

Atakent Matematik Kursu ile Matematik YKS Geometri sınavında nerede yanlış yapıldığının ve bu yanlışın neden yapıldığının çabucak kavranması gerekir. Yanlış yapmanın birkaç sebebi vardır:

  • LYS Matematik konu eksiliği,
  • YGS Matematik dört işlem hatası ve dikkatsizlik
  • YGS Matematik problemlerini okuduğunu iyi anlayamama
  • YGS Matematik temel bilgi ve kavramlar ile ilgili bilgi eksikliği
  • Matematik teorem ve aksiyomları birbirine karıştırmadır.
Atakent Matematik Kursu
Atakent Matematik Kursu

Atakent Matematik Kursu ile Matematik TYT Geometri öğrenmek için şoför koltuğuna oturmalısın.    Matematik YKS  için dikkati ve algılama gücünü artıran en kestirme ve kalıcı öğrenme, aktif gözleme ve pratik yapmaya bağlı olduğunu unutmamalısın. Halkalı Matematik LYS Özel Ders Öğretmeninden TYT  Matematik  Geometri derslerini en iyi biçimde öğrenmek için şoför koltuğuna oturup ve olup biteni izlemelisin. Korktuğun tek şey var, o da korkunun ta kendisi olduğunu bilmelisin. Matematik LYS Geometri sınavından korkuyorsan, bu korkuyu YGS Matematik Özel Ders Atakent öğretmeninle çalışarak yenebilirsin. 

YGS Matematik Geometri deneme sınavından tam başarıyı ulaşmak ve genel mutluluk durumuna artırmak için basit bir yönteme hazır mısın?

Bir ay boyunca her akşam yatmadan önce beş tane YKS Matematik Geometri sorusu çöz ve o gün olan üç iyi şeyi nedenleri ile birlikte günlük defterine yaz. Bu biçimde haftadan haftaya mutluluğunu artırarak orta düzeyli bir depresyonun belirtilerini de atlatmış olacaksın.

Atakent Matematik Kursu ile YKS  Matematik Netlerinizi Artırmaya Hazır mısınız?

YGS Matematik Geometri Sorusu Çözerken Dikkat Edilmesi Noktalar

  1. YGS Matematik Geometri geçmiş yıllarda çıkmış olan sorular her konu bitiminde özenle gözden geçirilmeli ve çözülmelidir. Matematik soru tarzları kavranmalıdır. Buradan hareketle eksik noktalarınızı bulabilirsiniz.
  2. Matematik Geometri ile ilgili sıkça test çözerek soru çözme tarzınızı oluşturmalısınız. YKS  Matematik Geometri sorusu çözerken kullandığınız kısa yollar veya formüller artık tam anlamı ile kavranmış olmalıdır.
  3. Matematik konulara göre soru dağılımları hakkında bilgiler oturmuş olması gerekmektedir. Fazla soru çıkan konulara daha fazla ağırlık verileceğini sakın unutmayınız.
  4. Matematik Geometri ile ilgili eksik olduğunuz konu ile ilgili olarak konuları tespit edilmelidir. Eksiklikler üzerine odaklanmak YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanan öğrenciler için en önemli net artırma yöntemi ve tekniğidir.

 

Leave a comment