Skip links

Atakent Matematik Özel Ders

ATAKENT MATEMATİK ÖZEL DERS İLE

MATEMATİK SINAVI

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni der ki: TYT ve AYT Matematik Geometri sorularını ışık hızı ile çözmeniz için ne kadar çalışmanız gerektiğini biliyor musun? Dahası, bunu yapabilmeniz için Matematik Özel Ders Atakent öğretmeniniz yanınızda olduğunda yapabileceğinizi inkâr edemeyiz. Öğrencilik yıllarınızın TYT(Temel Yeterlilik Testi) AYT(Alan Yeterlilik Testi)  için Matematik Geometri eksikliklerinizi gidermek için hemen beyninizin kapısını kırıp içeri girmeniz ve Matematik  çalışmanız gerekmektedir. Sakın vazgeçmeyin çalışma isteğinizin büyüsü bozulmasın.

Atakent Matematik Özel Ders
Atakent Matematik Özel Ders

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni ile TYT ve AYT Matematik Geometri sınavı hazırlık dönemine merhaba diyorum. Ayrıca, ideallerinizi gerçekleştirmek için hep birlikte bir serüvendeyiz. Bu süreçte karşımıza çıkacak engeller sizin hayat ile ilgili ısrar ve sabrınızı ölçecektir. Üniversite kapısını aralamak sizin, sabrınızı ölçen, ısrarınızı ve dayanma gücünüzü belirleyen bir zaman yolculuğu olacaktır. İlk etapta, bu süreçte yalnız değilsiniz, YKS matematik Geometri Özel Ders Halkalı öğretmeniniz aileniz ve www.cevathoca.net yazıları ile hep yanınızda olacaktır.

Matematik Özel Ders Atakent

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni ve üniversite ayrıca, sizlere bir meslek kazandırmanın yanı sıra hayata daha geniş açıdan bakma ve birey olma bilincinin oluşmasına da yardımcı olacaktır. İşinizin zor olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Bir yandan okul derslerinizde bir yandan da gelecek yaşamınızı değiştirecek TYT ve AYT Matematik Geometri sınavlarında başarılı olmanız gerekiyor. Bu konuda da size yardımcı olacak Atakent Geometri Özel Ders öğretmeninize ve yardımcı kaynaklara ihtiyacınız olacaktır. Görünen o ki, öğrenciler sınavda başarılı olmak için nasıl bir strateji belirlemeleri gerektiğine karar vermekte zorluk çekiyorlar. Dahası, yapılan tüm değişiklikleri adaylar , “sınavı kazanmak zorunda mı?  Yoksa kolaylaştı mı?” değerlendiriyor. İşte bu durumda yapılması geren Bahçeşehir Geometri Özel Ders önem arz ediyor.

Atakent Geometri Özel Ders öğretmeni ile  Bundan sonraki yazılarda neler bulacaksınız?

Atakent Matematik Özel Ders ile öncelikle YKS = TYT+AYT Matematik Geometri sınav sisteminin incelikleri, yapılan değişiklikler, sisteminin getirileri, aklınıza takılan sorular, sistemden nasıl yaralanabiliriz türü yeni sorular ve doyurucu hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri paylaşacağım. Bunun yarı sıra dönem,

  • Matematik Geometri YKS = TYT + AYT sistemleri
  • Yeni ders çalışma stratejileri ve bilgileri hafızada tutma teknikleri
  • Sınav sistemi ile ilgili soru ve cevapları
  • Motivasyon ve yol arkadaşlığı
  • Tecrübeleri aktarma durumları

Atakent Geometri Özel Ders ile tabi ki, ders çalıştıktan sonra sıkıntılarınızı gidermek için dinlenme yeriniz olmalıdır. Bu yazılarda fıkralar, gülerken eğlendirecek yazılar, espriler bulacaksınız. Sizlerle ilgileniyorum çünkü benim için çok değerlisiniz. Sizlerden gelecek her türlü yoruma sayfam elverdiği sürece açık olacağım. Her türlü sorularınız sorabileceğiniz, güzellikleri paylaşabileceğiniz ve bunların uygun olanlarını yayınlamaya çalışacağım. www.cevathoca.net  bu adrese her türlü rehberlik sorularınız sorabilecek, fıkralarınızı, esprilerinizi, mizah yazılarınızı gönderebileceksiniz. Sözün özü, bu paylaşım adresi olacaktır.

Sonuç olarak, Matematik Özel Ders Atakent hocası, gençlere yol arkadaşlığı yapmanın onuru ile başarılı olmanızı dilerim.

Cevat Karakayalı

10.01.2018

 

Leave a comment