Skip links

Atakent Özel Matematik Ders

MATEMATİK DERS ÖZEL ATAKENT ‘İNDEN SONRA UNUTKANLIK YAŞIYOR MUSUNUZ?

Atakent Özel Matematik Ders
Atakent Özel Matematik Ders

Atakent Özel Matematik Ders öğretmeni diyor ki: AYT Matematik sınavına çalışmamayı uzun süre düşünmek, sonunda hiç çalışmamakla sonuçlanır. Bahçeşehir Matematik Özel Ders öğretmeni ile hep bir adım önde olmak ister misiniz? Matematik Geometri için öğrencinin aklı en üstündür. Yaratır, şekillendirir ve karşısına çıkan TYT Matematik sorularını çözer. Öğrenciyi akıl yönetir. Düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir. Bu durum ona mutluluk da getirir hastalık da. O sadece gizlice düşünür ve sonucu ortaya çıkarır. Çevre onun aynadan gördüğü aynadan başka bir şey değildir. Yeter ki aklı doğru yerde ve doğru zaman da kullanabilsin. Bunu da öğrenciye doğru kullanmasını Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni öğretir.

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni soruyor? AYT Matematik sınavında yeni şeyler öğrenmekte zorlanıyor musunuz?  Zihninizi yeterince verimli kullanmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Matematik için beyninizi canlı tutun en güncel nörobilim araştırmalarına dayanan ve özgü bir programı iyi öğrenmelisiniz. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç daha güçlü kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olur. Örnek verecek olursak yazarken sağ elinizi kullanıyorsanız, yarın AYT Matematik derslerini çalışırken ve AYT Matematik sorularının bazılarını çözerken sol elinizle çözün. Ya da eve girmeden önce gözlerinizi kapayın ve evin anahtarını kilide yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız her defasında, yeni zihinsel canlandırma oluşacaktır.

Atakent Matematik Özel Ders öğretmenine göre, Matematik dersinde başarının anahtarı sabırdadır. Öğrenci genç arkadaşım, sabır aceleciliğin tam tersi bir kavramdır. Geometri dersini çalışmada sabır süreci elbette sancılıdır. Fakat sonunda alınan meyvenin tatlı olduğunu bilmelisin. “Lokum Testi adıyla bilinen uzun soluklu bir araştırma yapıldı. Bu araştırmada Halkalı Matematik Özel Ders öğretmeni sınıfa bir kutu lokum getirdi. Öğrencilerine bunu söyledi: “Şayet 20 dakika beklerseniz her birinize ikişer lokum vereceğim. Beklemek istemeyenlere ise hemen şimdi birer lokum vereceğim.” Öğrencilerden bazıları lokumlarını hemen isterken, bazıları da 20 dakika sonra 2 lokum almayı tercih etti. 20 yıl kadar süren bu araştırma sonucunda deneklerden iki lokum almak için 20 dakika beklemeyi göze öğrencilerin hayatta daha başarılı oldukları ortaya çıktı.

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninin sesine kulak verin. Matematik derslerini öğrenmeye çalışırken sıkılıp bilgisayar oyunlarını oynamak isteyebilirsin. Bu durumda kendine ne için ders çalıştığını sormalı, ileride ulaşmak istediğin hedefleri hatırlamalısın. Böylece iç denetim sistemini sağlar ve başarı yolunda ilerleyebilirsin. Bunu başaramazsan, zevklerinin hemen tatmin olmasını istersin anlık kazançlar yakalar; ancak büyük kazançlardan mahrum kalırsın.

Sonuç olarak, Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni size başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

22.06.2019

Math Cevat Tuto

Leave a comment