Skip links

AYT Matematik Özel Ders

AYT Matematik Özel Ders

AYT Matematik Özel Ders
AYT Matematik Özel Ders

AYT Matematik Özel Ders öğrenmeni diyor ki: AYT Matematik sınavına hazırlanmak zaman gerekir, sabır gerekir, AYT Matematik Özel Ders öğretmenini izlemek gerekir. Dünya hızlandıkça zaman kısabilir, ama Matematik öğrenmenin esası değişmez. TYT Matematik sınavında başarı parmaklar arasından kayan ince kum taneleri veya fıçıdan süzülen su gibidir. Onu Tutmak isteyen gece gündüz çalışır. Matematik öğrenmek için “öğrencinin dışındaki engeller, içindekilerle karşılaştığında hiç kalır.” Bu durumda yapılması gereken öğrencinin cesaretini toplayıp korkularından kurtulmasıdır. Böylece “kendiniz sandığınız kişiden kurtulur, gerçek kişiliğinizi ortaya çıkartır ve Matematik Geometri öğrenme hayallerinize ulaşabilirsiniz. Başarılı öğrencileri örnek göstermek de” istemek” ve “hayallerin peşinden gitmek” gerektiği mesajını güçlendirir.

AYT Matematik Özel Ders öğretmeninin size bazı tavsiyeleri var. Matematik öğrenirken, bu öğrencilik hayat yolculuğunda her zaman yol düz değildir. Kimi zaman yokuş çıkar öğrenci, kimi zaman iniştedir. Bazen sahilde bazen çöldedir, bir kaynağın başındadır veya kuyunun dibindedir. Öğrencinin bazısı mekâna ve imkânsızlıklara takılır, bazıları mesajlara ve sorumluluklara odaklanır. Fakat gerçek şudur ki, Matematik derslerine odaklanan daima kazanır. Matematik dersinde başarı, zamana yayılmış kapsamlı bir çalışma ile sağlanır. Başka bir ifade ile Matematik, temel gerektiren bir ders olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden hem okul hem de YKS Matematik deneme sınav başarınızı artırmanın yolu bu geçmiş yıllardan beri iyi temel Matematik çalışması yapmaktan geçmektedir. Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeniniz Matematik dersinde iyi bir temel atmanız için size yardımcı olabilir. Düzenli çalışan bir öğrenci için Matematik asla korkulacak bir ders değildir.

AYT Matematik Özel Ders öğretmenine göre, Matematik derslerinde başarı yalnız bir konu ile kural ya da bağıntıları bilmekle veya kuru kuruya ezberlemekle sağlanmayacağını gerçekten bilmelisiniz. Bu sebeple AYT Matematik Özel Ders öğretmenizle konuları anlaşılır biçimde öğrenmeniz ve daha sonra her konu ile ilgili yüzlerce özgün soru çözerek öğrendiklerinizi pekiştirmelisiniz. Özellikle ilk basmak sınavı olan TYT Matematik derslerinde sorulan soruların yüzde doksanlık bölümü 9 ve 10. Sınıf konularından çıkmaktadır. AYT Matematik Özel Dersi  öğretmeninizle birlikte konuları öğrenirken sadece bu yıla değil geleceğe yönelik de hazırlık yaptığınızı aklınızdan çıkarmayın.

AYT Matematik Özel Dersi  Öğretmeni ile beraber konuları öğrendiğinizde sizin de aynı düşünceyi paylaşacağımıza inanıyor, başarılı bir öğrencilik yılları diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

10.07.2019

Leave a comment