Skip links

Bahçeşehir En İyi Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders Bahçeşehir

Bahçeşehir En İyi Matematik Özel Ders Hocası diyor ki: YKS matematik sınavlarına hazırlanırken, fazla düşünüyorsan bunları mutlaka dikkate almalısın. Ayrıca, enerjinizi neyin düşürdüğünün farkında olun. Sizi negatif olarak etkileyenlere hayır demelisiniz. Matematik öğrenmek için, hayatınız kendinize anlattığınız hikâyeye dönüşür. Ayrıca, kendinize anlattığınız hikâyeyi değiştirin. Dahası, sonlarda hayatını değiştir. Ayrıca, Matematik için kaygı zihinden sızan ince bir korku akışıdır. Ayrıca, zihninizin vücudunuza zarar vermesine izin vermeyin. Dahası, Matematik için endişelenmek sallanan sandalye gibidir. Sana yapacak bir şey verir ama seni hiçbir zaman ileriye götürmez.

YKS Matematik Sınavı İçin Motivasyon

Bahçeşehir En İyi Matematik Özel Ders Hocasına göre; TYT Matematik sınavında başarı çok önemlidir. Ayrıca, başarı cesaretin, kendini adamanın ve sabrın bir araya gelmesi ile oluyor. Bir işi yarı yamalak yapmak, sonuca ulaşmanı zorlaştırır. Ayrıca, Matematik derslerinden başarılı olmak için, kurallarınızı koymalısın. Ek olarak, disiplinli bir şekilde çalışın, asla taviz vermemelisin. YKS Matematik sınavlarını başaranlar başarılarını, kazanamayanlar bahanelerini konuşurlar. Matematik sınavında karşına çıkabilecek engellerin üstesinden gelmesini bilmelisin. dahası, hayallerin giden yolda pek çok zorluklarla karşılaşabilirsin. Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninin önereceği stratejilerle üzerindeki tozu atabilirsin. Dahası, hoca, yeniden başlamana ve başarmada yardımcı olur. YKS Matematik sınavı için, olduğumuz yerde kalmaya devam ederek, ulaşmamız gereken hedefi yakalayamayacağımızı unutmamalıyız. Matematik için her çeşit soru değil, doğru Matematik Geometri sorusu çözmelisiniz. Çok soru değil, doğru dozda soru çözmelisiniz. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre: Matematik öğrenmen için;

Önceden Matematik öğrenenler indirimli fiyattan öğreniyorlar,

Otoriteden Matematik öğrenenler, özgürlük bedeli ile öğrenirler,

Deneyerek Matematik öğrenenler etiket fiyatından öğrenirler,

Yaşamdan Matematik öğrenenler, gecikme zammıyla öğrenirler,

Yaşamdan da Matematik öğrenemeyenler, boşa gitmiş yaşamlarıyla öğrenirler.

En İyi Matematik Özel Ders Atakent

Bahçeşehir En İyi Matematik Özel Ders Hocası size  Napolyon ile ilgili bir ilginç hikayesini anlatmak istiyor. Napolyon’unun bir generali savaşı kaybeder. Napolyon onu ayağına  çağırır. “Savaşı neden kaybettin?” diye sert bir biçimde sorar. General uzun bir nedenler listesi hazırlamıştır. İlk cümlesi şu olur: “çünkü barutumuz bitmişti! İkinci olarak …” Napolyon hemen generalin sözünü keser. “Tamam, general” der.  Diğerlerini saymanıza gerek yok!” Savaşı kazanmak için barut ne kadar şart ise, YKS Matematik sınavlarında netlerini artırmak için çalışmak şarttır.  Barut bittiğinde savaşı kazanma ihtimaliniz kalmamışsa, çalışmadan bu sınavı çalışma ihtimaliniz de o kadar kalmamıştır. Nasıl ki, bittiğini anlattıktan sonra, diğer nedenlerin hepsi “hikâye” haline geliyorsa siz de TYT Matematik Geometri sınavlarına çalışmadıktan sonra, “sınavı kaybetmenize sebep olduğunu düşündüğünüz” tüm nedenler “hikâye” olur.

Sonuç olarak, Bahçeşehir En İyi Matematik Özel Ders Hocası sizlere, İlköğretimden üniversiteye” giden bu engebeli yolda, başarılar dilerken, “YKS Matematik sorusu çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

11.11.2023

Leave a comment