Skip links

Bahçeşehir En İyi Uzman Matematik Öğretmeni

MATEMATİK ÖZEL DERS BAHÇEŞEHİR

Bahçeşehir En İyi Uzman Matematik Öğretmeni

Bahçeşehir En İyi Uzman Matematik Öğretmeni der ki: Matematik öğrenme zamanını bilmezsen, değerini bildiğin an zaten iş işten geçmiştir. Matematik Özel Ders Bahçeşehir hocasının yanında olduğu zaman değerini bilmezsen; değerini bildiğin gün yanında bulamazsın. Ayrıca, Matematik sınavlarında başarılı olabilmek için, Geometri sınavlarının ağzını gözünü dağıtmak için önce, Geometri bilgi düzeyini belirlemelisin. Ek olarak, bu yüzden hiçbir şeyin seni durdurmasına izin vermemelisin.

Bahçeşehir En İyi Uzman Matematik Öğretmeni size sesleniyor. Beklentinin ötesine geç! Şu anda hangi seviyede Matematikbilgisine sahip, problem kavrama yeteneğine, soruları çözme tecrübesine, işlem kabiliyetine sahip olduğunu bilmek ve bunu kabullenmek çok önemlidir. Ayrıca, kendine bazı sorular sormalısın. “Benim Matematik bilgi düzeyim nedir?” Matematik dersi bana neyi ifade ediyor? Eksik konuları var mı? Dahası, varsa nasıl gidereyim diye… İşlem kabiliyetim iyi ancak konuları bilmiyorsan konu eksiğin var demektir. İlk önce eksik konularını öğrenmelisin. Bu yüzden “tam öğrenme” çok önemlidir. Öğrencilik hayatında, Matematik dersi için hedefi olmayan öğrenciler, sonbaharda bir nehir üzerine düşen yaprak gibidir. Onlar akıp giden sarı yapraklara benzerler. Onlar gitmezler, ancak suyun akışına kapılırlar. Matematik sınavlarına hazırlanırken hedefler bizi sadece motive etmekle kalmaz. Dahası, bizi öğrencilik hayatına bağlar. “Üç kere Matematik sınavından başarısız oldum” ve “Ben başarısızım ve matematik problemi çözemiyorum.” demek arasında çok büyük fark vardır.

“Doğanın muazzam kitabının dili matematiktir.” Galileo

Bahçeşehir En İyi Uzman Matematik Öğretmeni için, YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken hiçbir hedefi olmadan hazırlamak, sahada dönüp dolaşarak hiçbir gol atmamaya çok benzer. Bütün öğrenciler günlerini AYT Matematik sınav konuları ve çözdüğü YKS Matematik testlerindeki netlerle değerlendirmelidirler. Matematik sınavlarında bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak gerekir.  Üniversiteye girmek Matematik sınavlarından başarılı olan öğrenciler hiç kimseyi suçlamaz.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası, sadece zamanında YKS Matematik çalışmayan öğrenciler hataları için hep başkalarını suçlamaya kalkarlar. Bu yüzden hatalarınızı başkalarına yıkmamak için düzenli ve verimli Matematik sınavlarına çalışarak başarılı olabilirsiniz. Matematik dersine azimle çalışın. Sakın YKS Matematik sınavları ile inatlaşmayın. Azim güçlü bir irade demek, inatçılık ise güçsüz bir iradesizlikten kaynaklanmasıdır. Ayrıca, her zaman Matematik çalışma yolunda devam edin, muhtemelen bir yerde tökezlersin. Ben oturduğu yerde tökezleyen hiçbir öğrenci görmedim. Unutmayınız ki, öğrencilik hayatı bir kanala benzer, ne elde edeceğiniz içine ne attığınıza bağlıdır. Matematik sınavlarında netlerin artınca; mutlu olacak ve sevineceksiniz. Çünkü biliyoruz ki, her şey sevmekle başlar. Matematik öğrenmeyi kalıcı ve zevki hale getirmelisiniz. Buna ilaveten, yaparak ve yaşayarak öğrenme  çok önemlidir. Başarıyı destekleyen  Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası, öğrencinin öğrenim süresi boyunca öğrenciye kesintisiz destek imkânı verir.

Bahçeşehir En İyi Uzman Matematik Öğretmeni sizlere “İlköğretimden Üniversiteye” giden bu zorlu yolda, sizlere başarılar dilerken, “Matematik Soru Çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” ister.

Karakayalı, Cevat

20.05.2023

Leave a comment