Skip links

Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders

BAHÇEŞEHİR ÖZEL YKS MATEMATİK DERS ÖĞRETMENİ İLE KENDİ KUTUP YILDIZINIZI BULUN

Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders
Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders

Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders öğretmeni der ki:  Matematik Geometri TYT ve AYT sınavlarından başarılı olabilmek ve hedeflediğiniz üniversitenin kapısını aramanın  en etkin yolu verimli çalışmak, yani bedel ödemektir. Bazı öğrenciler “önce bir sınava girelim; puanlar belli olsun; alacağım puana göre tercihlerimi yaparken hedef de kendiliğinden ortaya çıkacaktır.” Diye düşünebilirler. Unutmamalıdır ki; “Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım etmez.”

Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders öğretmeni Matematik Geometri derslerini çalışırken, aklınıza kaplumbağaları getirmenizi ister. Kaplumbağalara dikkat ediniz. Ancak kafasını dışarı çıkıp risk aldıklarında ilerleyebiliyorlar. Matematik Geometri öğrenirken risk almaktan korkma, uyuduğun zaman uyanacağına dair bir garantin yok. Ölüm saatini bir saniye bile değiştiremezsin. Matematik Geometri çalışarak geleceğini kontrol altına alabilirsin. Şayet, Matematik Geometri derslerini çalıştığın halde yerinde patinaj yapıyorsan, Matematik Geometri Özel Ders İstanbul öğretmeninden destek alabilirsin. Unutma, öğrencilik hayatında en büyük risk hiç risk almamaktır.

Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders kutup yıldızı olan öğretmeninden öğütler:                                                      

AYT Matematik Geometri için güçlü belleğin şifresini bilmelisin. Güçlü belleğin şifresi olan 5N, 1K, “Kim, ne, nerede, ne zaman, zaman, niçin” sorularını sorarak zihinsel egzersizler yap. Bu tür egzersizler kazanımlarını hazmetmeni ve kalıcılaştırmanı sağlar.

Öğrencinin tek rakibi kendisidir, Cesur ve özgüven sahibi ol

Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders öğretmenine göre, YKS Matematik Geometri derslerinde başarı tepesine eller cepte çıkılmaz, çiçekli yollardan gidilmez. Arkadaşların uyurken sen geceleri tırmanmalısın. Ancak bu şekilde AYT Matematik Geometri sorularını tam olarak çözebilirsin. Matematik Geometri sorularından çözemediklerin değil, çözdüklerin seni yükseklere taşır. Eğer yapamadığın sorular olursa mutlaka Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders öğretmeni öğretmenine sormalısın. Çözememek değil, çözebilmek için çalışanlar Matematik Geometri bilgi sermayelerini artırır. Başarı çözememek değil, çözebilmektir. Soru çözümünde yardımlaşma sevgi dillerinden birisidir, davranışsal sevgidir. Başka bir ifade ile sevmenin davranışıdır. Sözde değil özde sevgidir. İyi kalpli olmak mükemmel olmaktan daha önemlidir.

Hiçbir zaman ne kendini, ne de başkasını aldat

En büyük sermaye, en zengin miras doğruluktur. Çünkü doğru insan zengin insandan daha mutludur. Doğru insan her koşulda meyve veren ağaç gibidir.

Cümleler doğrudur sen doğru isen

Doğruluk bulunmaz sen eğri isen

Yunus Emre ne kadar ifade etmiş doğruluğu… Doğruluğun zıddı yalancılıktır. Yalan söyleyen insan diğerlerinin de yalan söylediğini düşünür. Her şeye kuşku ile yaklaşır. İnsanlara güveni zayıfladığı için kendini tehlike altında hisseder. Hep savunma duygusu içindedir. Gevşeyemez, mutlu olamaz. Yalancı zevklerle eğlenmeye, mutlu olmaya çalışır. Savunma halında çalışan insan beyni asit özellikli maddeler ürettiği için bedeni de erken yıpranır.

Bahçeşehir Özel YKS Matematik Ders Bakırköy öğretmeni sizlere, güneşi daha çok sevmene yetecek denli yağmur diler.

Cevat Karakayalı

18.04.2018

 

 

 

 

 

 

Leave a comment