Skip links

Bahçeşehir Uzman Matematik Özel Ders

Bahçeşehir Uzman Matematik Özel Ders

Bahçeşehir Uzman Matematik Özel Ders Hocası diyor ki: Beynin, Matematik için her neyi ararsan bulup getirir. Dahası, Matematik ile ilgili, tüm tecrübelerini itina ile arar. Ayrıca, mutlaka bulur sana getirir. “Matematik problemini ya çözemezsem?” dediğinde içine girdiğin tabloya uzaktan bak. Duyguların, davranışların ve düşüncelerin düşer. Dahası, “Nasıl başarılı olurum, nasıl çözerim? Dediğinde ,”Beni ne başarılı yapardı?” ”Ne olsaydı istediğim başarı gerçek olurdu?” “Nasıl bulurum beni etkileyecek o şeyi dediğinde ise bambaşka bir deneyim yaşarsın. “Öğrencilik hayatım Matematik için hep böyle berbat mı geçecek?” yerine “Hayatımda harika olan ne var?” dediğin andan itibaren, senin için harika anlar bulmaya, harika yeni planlar üretmeye başlar.

Sonbaharda YKS Matematik Sınavlarına çalışarak yapraklarını dökmeyen bir öğrenci, ilkbaharın sonunda meyve veremez. Çok küçük değişikliklerle YKS Matematik-Geometri sınavlarında çok iyi sonuçlar elde edebilirsin. Yeter ki, doğru zamanda, doğru kaynak ve disiplinli bir çalışma ile yoluna devam et. Çok küçük basit ipuçları ile kendini aşabilirsin. Bunu sonucunda Matematik denemse sınavlarında sonuçların en üst düzeye çıkarmanı sağlayacaktır. Unutmaman ki: ”Disiplinin bedeli, pişmanlığın acısından her zaman çok daha azdır.”

YKS MATEMATİK SINAVLARIDA BİR ADIM ÖNDE OLMAK İÇİN

Bahçeşehir Uzman Matematik Özel Ders Hocası sizi, sadece basit bir cümle kullanarak Matematik sınavındaki başarınızı sabote etmekten kurtarır. Ya size öğrencilik hayatınızı yedi kelimelik basit bir formül vaat edilseydi! Bunun işe yarar olduğuna inanır mıydınız? Peki, dener miydiniz? AYT Matematik sınavından başarısız olmak imkansızmış gibi harekete geç! Sihirli anahtar “Uyan ve Çalış”. Bu konuda Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizi ikna edebilir. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası birçok öğrencide “başarısızlık İsteği” olduğunu fark edip; istediğimizi elde etmektense, aşağılanmaktan korkmayı tercih konusunda ısrar etti. Bu bağlamda “tutku ve korku” çarpıştığında korku galip geliyor. Matematik Özel Ders Atakent hocası, başarısız olmak imkansızmış gibi öğrenciyi motive ederek, bu korku tepkisini aradan çıkarmayı öğretiyor. Matematik sınavında asıl yapmanız gereken yol haritasını izlemenizin yollarını gösteriyor.

Bahçeşehir Uzman Matematik Özel Ders Hocası size, “Orta-öğretimden Üniversiteye” giden tırmanış hedef yolunda başarılar diler. YKS Matematik-Geometri sorularını çözen kaleminiz güçlü ve zihninizin açık olmasını ister. Unutulmayan tek şey:  “Matematik dersinde her başarı ter kokar. Hiç bir başarı tesadüf değildir.

Karakayalı, Cevat

26.04.2023

Math Cevat Tutor

Leave a comment