Skip links

Başakşehir Özel Matematik Ders

Başakşehir Özel Matematik Ders

YKS MATEMATİK SINAVI İÇİN BAŞARIYLA İLGİLİ CEVAPLARI NEREDE ARAMALIYIZ?

Başakşehir Özel Matematik Ders
Başakşehir Özel Matematik Ders

Başakşehir Özel Matematik Ders öğretmeni diyor ki: YKS Matematik sınavları için başarı, yeterli nedeniniz varsa sizinle gelecektir. Bunun sonucunda YKS = TYT + AYT Matematik sınavlarını başarabilirsiniz. YKS Matematik sınavları için olumlu olmalısın. Aynı zamanda dikkatli davranmalısın. Bazen gaza, bazense frene basmanız gerekebilir.

Başakşehir Özel Matematik Ders öğretmenine göre, Matematik geometri için beyin soru cevap yöntemi ile çalışır. Beyin önce bir soruya kilitlenir. Sonra da ona cevap bulur. Daha sonra cevaptan yeni bir soru çıkartır ve yeni bir cevap bulur. Doğru sorular doğru cevapların bulunmasını sağlar. Matematik dersleri için beynin bu doğal çalışma prensibine uygun davranmak önemlidir. Matematik derslerinde başarının değişen taktik ve çözümlerini değil, değişmez sorularını beyninize yerleştiriniz. Başarıyı “ezbersiz öğrenmenin bilinen en iyi yolu budur.

Başakşehir Özel Matematik Ders öğretmenine “Herhangi bir sorunu çözmek istiyorsanız, şu üç temel soruyu kendinize sorun,” der.

-Matematik Geometri için ne yapabilirim?

-Hangi kaynaklardan faydalanabilirim?

-Hangi Başakşehir Özel Matematik Ders Başakşehir Öğretmenine sorabilirim? Öğrenciler başarmak istedikleri derslerin bilgisini nereden öğrenebilir?  Yukarıdaki soruların cevaplarını nerede aramak gerekir? Eğer okulda veya kendi kendinize öğrenemiyorsanız, birebir Başakşehir Özel Matematik Ders alabilirsiniz.

Başakşehir Özel Matematik Ders Bakırköy öğretmenine göre, Matematik derslerindeki başarı hakkında bilgilenmenin en iyi yollarından biri de başarılı öğlencilerle ile Matematik derslerini çalışarak, onların çalışma biçimlerini yakından izlemekten geçer. Başarılı öğrencilerin önerilerini öğrenmenin tek yolu onlarla çalışmak değildir elbette, önemli olan bir biçimde kafalarının içindeki başarı bilgisine ulaşmaktır. İnanmalısınız ki, her başarı, o başarıyı gerçekleştiren öğrencinin beyninde iz bırakır. İşte bu izler o başarının kişisel haritasıdır. Ben o başarıyı yaşamasam da, o başarıyı gerçekleştiren kişinin beynindeki başarı haritasının bir kopyasını alabilir miyim diye düşünmeyi sağlamalısınız. Onu kendi başarı haritanıza eklemelisiniz. YKS Matematik öğrenmenin kritik noktalarından biri de bir başarı projesine sahip olmaktır. Başarı başarıyı öğretir ilkesine inanmalısınız. Başarı en hızlı problem çözerken öğrenilir.

  • Öğrencilik hayatınızda en büyük başarınızı tespit edin.
  • Başardığınız anda neler hissettiğinizi tam olarak ve defalarca zihninizde tekrar yaşayın. Bu durum ise sizin motivasyonunuzu artırmış olacaktır.
  • Matematik Geometri derslerinde başarınızı hangi özellikleriniz sayesinde başardınız, hangi engelleri aştınız ve hangi stratejileri kullandınız yanın.
  • Kendi kişisel başarınızı her yönü ile inceleyin ve yeni amaçlarınız için hedeflerinizi elde etmek için kullanabileceğinizi düşünün.

Başakşehir Özel Matematik Ders Ataköy öğretmeni sizlere, aydınlık bir bakış açısına sahip olmana yetecek denli güneş diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

17.12.2018

 

Leave a comment