Skip links

Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders

BEYLİKDÜZÜ BİRE BİR MATEMATİK DERS İLE YKS MATEMATİK İÇİN KADERİNİZE MAHKÛM DEĞİLSİNİZ? YKS MATEMATİK PROBLEMLERİNİ ÇÖZME GÜÇÜNÜZÜN KAYNAĞI NEDİR?

Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders
Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders

Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders öğretmeni şöyle ifade ediyor: YKS = TYT + AYT Matematik sınavları için başarının yolu tutkudan geçer. YKS Matematik sınavlarında başarılı olmanın yalnızca iki kuralı vardır. Birincisi, tam olarak ne istediğini anlamaktır. İkincisi, onu yapmaktır. YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken hedefini belirle.  Bu yoldaki bütün zorluklar senin için eğlence olsun. Asla pes etme. YKS Matematik deneme sınav problemini çözememek ve düşmek sadece moladır. YKS Matematik Birebir Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninle öğrenme güçlüklerini yok edebilirsiniz. Benden geçti demeyin. Öğrencileri zor YKS Matematik problemlerini çözdüğü zaman mutluluk ayakta tutar.

Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders öğretmenine göre, YKS Matematik sınav kaygısı için aslında öğrenciye rahatsızlık veren olayın kendisinden değildir. O olayın öğrenci için taşıdığı anlamdan kaynaklanmaktadır. Olaya karşı temel inançları değiştirmek asıl amaçtır. YKS Matematik sınavının kendi başına kaygılandırma gücü olsaydı tüm öğrenciler aynı kaygıyı duyardı. Bu konuda yapılacak şey olmazdı değil mi? Bazen gerçekler o kadar nettir. O kadar gözümüze girer ki, ancak biz daha ön yargımızı aşamamışızdır. Ve fırsat kaçmıştır… Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan daha zordur. Elbette ki hepiniz başarmak ve hayallerinize ulaşmak istiyorsunuz. Ama maalesef öğrencilerin birçoğu sadece başarıyı istemekle yetiniyor. Çok istemenin devamı olan ikinci adım düzenli ve istikrarlı YKS Matematik sınavına çalışma işini ya gerçekleştiremiyor ya da istediği düzeyde çalışmıyor.

Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders Beylikdüzü öğretmeninin görüşüne göre, unutmamanız gereken tek şey “Hiçbir başarı tesadüf değildir.” Dünyada geliştireceğimizden emin olduğumuz tek varlık vardır o da kendiniz. Sizi YKS Matematik hedeflerinizin zirvesine taşıyacak güç yüreğinizin derinliklerinde zaten var olan bir güçtür. Sadece ona dokunmanız ve başaracağınıza inanmanızı bekliyor.

Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders öğretmeni için, motivasyon çalışacak konuya ve yapılacak etkinliğe ilişkin ilgi, istek duymak tır.  Bu da çaba harcamaya hazır olmak demektir. LYS1 Matematik güdüleme sorununun sebeplerinden bir kaçı şunlardır:

  • YKS Matematik sınavı için çalışmayı sevmemek,
  • Dersi veya konuyu sevmemek veya ilgisiz kalmak,
  • Yapılması gereken YKS Matematik sınav sorularını çözmek yerine başka bir iş yapmak.
  • YKS Matematik sınavından başarısız olmaktan korkmak.
  • Hedefi tam olarak belirlememiş olmak.

Beylikdüzü Bire Bir Matematik Ders Bahçeşehir öğretmeni size, asla unutmamanız gereken,  “İyi çalışmaların çoğu sadece biraz daha fazla çalışamamak yüzünden kaybolur gider.”

Hepinize 2019 YKS Matematik Geometri sınavlarında başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

08.09.2018

Math Cevat Tutor

 

 

Leave a comment