Skip links

Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders
Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders öğretmeni diyor ki: Matematik için yolun sonuna geldiğinizi hissettiğinizde; çaresizlik , ümitsizlik ve tükenmişlikten bir an önce kurtulup o an farkında olmadığınız başka çözümler olduğunu unutmayınız. Hiç bir zaman vazgeçmeden yeni çözü yollarını Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders öğretmeni ile aramalısınız. Unutmayınız ki, her zaman bir çözüm yolu vardır. YKS Matematik sınavları için başarıya ulaşmak için başlamak, başlamak için karar vermek gerekliliği açıktır. Öğrenciler öğrencilik yaşantısında irili ufaklı binlerce karar verirler. Size gösterilmek istenilenleri değil de, olanı görebilirseniz doğru karar verirsiniz. YKS Matematik sınavları ile ilgili kararın hayatınıza etkileri ile paralel olmak üzere, karar vermeden önce bazı durumları göz önünde bulundurmalısınız. Konuyu iyice anlamaya çalışmalısın. İşin esası, sorunu doğru teşhis demektir. AYT Matematik sınavını düşünmek için yeterince  vaktiniz olsun. Olası bütün alternatifler çözümleri belirleyin.

Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders öğretmeninizin tecrübesine değer verin. Ben bilirim demeyin. Ne hissettiğiniz değerlidir. Hislerinizi önem verin. Kararınızı cesaretli biçimde verin. Sonrasında da kararınızın arkasında durarak, onun takipçisi olun. Hızlı ve doğru çözüme ulaşmak istiyorsanız düşünmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu biçimde hem zaman kayıp etmemiş olursunuz, hem de hayatınızı kontrol altına almış olursunuz. Ani karar vermekten kaçının. Hatta “Karar vermeden bir gece üstüne yatmalısınız. Öğrenciler YKS Matematik sınavlarına çalışırken verdikleri kararın doğru olmadığını anladıktan sonra, kendilerini bu kararın doğru olduğuna inandıracak  bir takım şeyler bulmaya çalışırlar. Kısa sürede bunları bulurlar. Hiç bir öğrenci Matematik için verdiği kararının yanlış olduğunu itiraf etmez. hatta yanlışlığını bile bile doğruymuş gibi savunur.

Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders öğretmenine göre, YKS matematik sınavları için hedefinize ulaşmak için stratejileriniz olmalıdır. AYT Matematik sınavı için istediğiniz netlere ulaşmak için, nakış işler gibi dikkatli ve olması gereken sırada yapmalısınız. Matematik için yol haritanızı doğru belirlemelisiniz. Düşünebiliyorsan mutlaka yapabilirsin. Hiç bir şey için bahane üretmemelisin. Konfüçyüs’ ün dediği gibi, gerçek olan şudur ki; Derin olan kuyu değil, kısa olan iptir.”  Gireceğiniz YKS matematik sınavlar zahmetli ve zor iştir.  Ancak işlere hak ettiğinden daha fazla değer vermek ve zaman harcamak onların zihnimizi meşgul etmesine neden olur.

Beylikdüzü Civarı Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere YKS Matematik sınavlarında başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

26.11.2019

 

Leave a comment