Skip links

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

HIZINA HIZ KATACAK STRATEJİLER

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocası diyor ki: YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavlarına hazırlanarak geleceğinizi keşfedebilirsiniz. Hızlı ve kalıcı öğrenme tekniklerinde 25 yıllık tecrübe ile beyin gücünüzü keşfedin. Geleceğiniz burada. Değer verdiğiniz çocuklarınız Matematik dersini anlamıyorsa ve anlamak için gücünü toplayıp karar alamıyor, bazen karar aldığı halde harekete geçemiyor, bazen de harekete geçtiği halde karşılaştığı ilk LYS Matematik sorusunda vazgeçiyorsa üzülmeyin. Diğer taraftan süreci kendi ellerinde olan YKS Geometri & Matematik sorularını bir türlü sonuca ulaştıramıyorsa, sanki görünmez bir kuvvet ona engel oluyorsa, bu durumda acaba benim çocuğumu durduran nedir? Diye düşünmeden Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmenine emanet ediniz. Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocasına göre, Geometri & Matematik derslerini çalışmak için, ellerinizden kum taneleri gibi giden zaman asla geri gelmez. Zamanı erken yaşlardan itibaren akıllıca kullananlar; zengin, üretken ve doyuma ulaştıkları bir yaşamla ödüllendirilirler.

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders
Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocasının 1 numaralı önerisi:

Tekrar… Çok yönlü tekrar… İnadına tekrar.

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocası, hem yaşam ve hem de sınav başarısı…

Öğrencilerin insanı değerlerle donatılıp yetiştirmeleri, insani yaşamaları, her türlü basitlikten kurtulmaları ancak Geometri  & Matematik öğrenme ve eğitimle olur. Atatürk’ün söylediği gibi “ Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız şanlı, yüce bir toplum halinde yaşatır veya bir milleti esirliğe, sefalete sürükler.”

Eğer Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği uygarlığa bir an önce ulaşmak ve katılmak istiyorsak Geometri & Matematik öğrenmede ve eğitimde tam başarıyı mutlaka sağlamalıyız. Geometri & Matematik öğrenme eğitimin birinci basamağı olan, ilköğretimin kapısından adımlarınızı atıvererek başlıyorsunuz. Kuşkusuz iş bu kadar basit ve bu kadarla bitmeyecek. Matematik öğrenme hayatınız uzunca bir yol olacak. Bu yol uzun da olsa katlanmaya değer bir yolculuktur. Çünkü ileride bugün büyüklerimizin hatırladıkları anılara benzer okul yaşantınızı düşünecek ve “Ahh, ah nerede o güzel Matematik sınavları…” diyeceksiniz. Bu arada söz gelmişken söylemden geçemeyeceğim, ne zaman başın Geometri & Matematik dersi ile başın derde girdiğinde, hiç çekinmeden yardım alabileceğin yol arkadaşın Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenin olduğunu hiç aklından çıkarmamalısın.

Okulda iyi bir arkadaşlık ortamını sağlayabilmek, birbirinizi sevmek, dayanışma içerisinde olmak, birbirinizle yardımlaşmak, Matematik öğretmenlerinizi sevmek, yeni gelen arkadaşınıza Matematikten yardımcı olmak, öğrenme isteğinizden ailenizi ve Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeninizi hoşnut etmek, okumayı ve okulunuzu sevmek her şeyi kolaylaştıracaktır.

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders öğretmeni olarak, açık fikirli, çağdaş, yenilikleri takip eden, Beylikdüzü Matematik Özel Hocası, öğrencileri eğitim ortamını en iyi şekilde hazırlayan, eğitim teolojilerini en iyi ve etkin kullanan öğrencilerinin bireysel farklılıklarını dikkate alarak, bilimsel ve akılcı düşünme becerisine sahip, araştırmacı ve sorgulayıcı olmalıdır. Geometri &  Matematik bilgisini ezberleyen değil bilgiye ulaşabilen, bu bilgiyi kullanıp paylaşabilen öğrencilere ihtiyacımız vardır. Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanabilen, iletişim kurma becerine sahip, kendisini tanımaktan ve ifade etmekten korkmayan hayat boyu Geometri & Matematik öğrenmeyi benimsemiş öğrencilerin yetişmesi gerekmektedir.

Kendinizi rahat ve güvende hissettiğiniz bir yer düşünün. Bu yer bu yer gerçekte var olan bir yer de olabilir; hayalîliğinizde yaratığınız  Geometri & Matematik çalışmak için bir yerde olabilir. Önemli olan sizin orada kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz. Böyle bir yeri hayalinizde canlandırabiliyor musunuz? Kendinizi rahat görebiliyor musunuz? Çevrenize bakın neler görüyorsunuz? Yakınlarınız da neler var? Hangi renkleri görebiliyor musunuz?  Uzaklara bakın. Uzaklarda neler görüyorsunuz? Burası sizin özel yeriniz ve orada olmasını istediğiniz her şeyi hayal edebilirsiniz. Orada olduğunuzda kendinizi rahat, mutlu ve güvende hissedeceksiniz. İşte orası Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmenin yanıdır.

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Hocasının ZAMANIN DEĞERİ

Bir YIL’ın değerini anlayabilmek için Geometri & Matematik çalışmadığı için TYT Matematik & Geometri sınavında başarısız bir öğrenciye sorun…

Bir AY’ın değerini anlayabilmek için prematüre bir bebeğe sahip anne babaya sorun…

Bir HAFTA’nın değerini anlayabilmek için haftalık bir dergininin yazarına sorun…

Bir DAKİKA’nın değerini anlayabilmek için uçağı henüz kalkmamış birine sorun…

Bir SANİYE’nin değerini anlayabilmek için bir kazayı yapana sorun…

Bir SALİSE’nin değerini anlayabilmek için Olimpiyat ikinciliğini kazanan bir sporcuya sorun…

Sahip olduğun her anı Matematik & Geometri dersleri için çok iyi değerlendirin. Şunu unutmayın ki zaman hiç kimseyi beklemez. Dün artık Geometri & Matematik için mazi oldu… Yarın bilinmeyen… Bugün ise avuçlarınızın içinde size sunulmuş bir armağan…

Bilmelisin ki geleceğin bugün çalıştığın matematik yaptıklarınla satın alacaksınız.

Ne mi yapın; geleceğinizi garanti altına almak için Beylikdüzü Matematik Özel Ders alarak, hiçbir konu eksiğin olmadan bugünden kurun.

Matematik çalışmak için, ellerinizden kum taneleri gibi giden zaman asla geri gelmez. Zamanı erken yaşlardan itibaren akıllıca kullananlar; zengin, üretken ve doyuma ulaştıkları bir yaşamla ödüllendirilirler.”

Beylikdüzü Geometri Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası sizlere, yeni YKS Geometri & Matematik soruları çözmeyi denediğiniz, keyifli günler geçirmeniz diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

25.05.2020

 

 

Leave a comment