Skip links

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders

MATEMATİK GEOMETRİ İÇİN DÜŞÜNCELRİNİZİ DEĞİŞTİRİRSENİZ , KADERİNİZİ DE DEĞİŞTİRİRSİNİZ

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders Hocası soruyor: Neden bir öğrenci üzgünken diğeri mutludur? Neden bir öğrenci YKS Matematik & Geometri sınav sorularını şıkır şıkır çözmenin sefasını sürerken diğeri Matematik & Geometri sorularını çözememenin üzüntüsünü yaşar? Neden bir öğrenci korkak ve karamsarken diğeri inançlı, kararlı ve güven doludur? Neden bir öğrenci bütün derslerden başarılı iken diğeri bu dersleri çalışmaktan zevk almazlar?  Neden bir öğrenci Matematik & Geometri derslerinden tam başarı örneğiyken diğeri sefil haldedir? Neden bir öğrenci ilgi çekici ve son derece popülerken, diğer öğrenci sıradan ve sönüktür? Neden bir öğrenci Matematik, Geometri, fen bilimleri derslerinde bir dehayken diğeri öğrencilik yaşamı boyunca hiçbir şey yapamadan ya da başaramadan düşe kalka mezun olur?

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders hocasına göre, yukarıda belirtilen sorunların cevabı, bilinç ve bilinçaltınızda gizli olabilir mi? Bu sorunu cevabını aramalıyız. Bunun cevabı Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasında saklıdır.

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü hocasına göre, YKS Matematik & Geometri sınavlarından başarılı olmayı istemek; zihnin bilimsel olarak belirli bir amaca yönelmiş bilinç ve bilinçaltı düzeylerinin uyumlu yansımasıdır. Öğrencilerin içinde sınırsız bir Matematik konularını öğrenme gücü vardır. Biz Beylikdüzü Matematik Özel Ders hocası olarak bu sınırsız gücü ortaya çıkarmanın ve öğrencilik hayatınızda istediklerinizi elde etmenin yolunu gösterebiliriz. Siz daha mutlu, her YKS Matematik & Geometri sorularını çözebilen dolu dolu bir öğrencilik hayatını hak ediyorsunuz. Bu beyin gücünüzü kullanmaya başladığınızda, günlük yaşantınızdaki işlerin yoluna gireceğini, Matematik & Geometri ile ilgili sorunların çözüldüğünü ve her işinizin daha uyumlu hale geldiğini göreceksiniz. Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocanızın ne kadar faydalı olduğunu şaşırarak göreceksiniz. Bu durum belki yaşantınızın dönüm noktası olabilir, bence olacaktır da…

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders
Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü Hocası soruyor? Her öğrenci YKS Matematik & Geometri sınav sorularını yapmak ister ama etkin bir şekilde istediğini elde etmek mümkün müdür? Yaşadığınız deneyimler, okul içindeki olaylar, içinde bulunduğunuz koşullar ve eylemler düşüncenize tepki olarak bilinçaltınız tarafından üretilir. Şunu sakın unutmayın:  Sonuçları otaya çıkaran şey, inanılan şey değil, zihninizdeki inançtır. Öğrenciliğin başına dert olan yanlış inançları, fikirleri, batıl inançları ve korkuları kabul etmekten vazgeçin. Hayatın asla değişmeyen ezeli ve ebedi gerçek ve Matematik Geometri doğrularına inanmaya başlayın. Daha ileriye gitmenin, daha yükseklere çıkmanın yolu budur. İstediğinizi evrensel eylem ve tepki yasasına göre alırsınız. Düşünce, yeni başlayan eylemdir. Tepki ise, bilinçaltından gelen doğasıyla eşleşen yanıttır. Zihninizi uyum, sağlık, huzur, iyi niyet kavramaları ile doldurursanız, öğrencilik yaşantınızda YKS Matematik & Geometri sınavlarındaki başarı mucizeleri gerçekleşir.

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders hocasına göre, “İnandığınız şey doğru veya yanlış da olsa sonuç elde edersiniz.” Bilinciniz ise,  zihninizdeki düşünceye yanıt verir. Zihninizdeki bir düşünceyi bir inanç olarak kabul edin, bu kadarı bile yeterli olacaktır.

YKS Matematik Geometri sınavları için hazırlık dönemi, bilinçaltınızı yeniden tasarlayarak kendinizi yeniden yaratabileceğinizden emin olabilirsiniz.” Sadece bir zihniniz var; ancak bu tek zihin birbirinden farklı ve karakteristik iki işlevsel bölüme sahiptir. İkisini birbirinden ayıran sınır, zihin bilimi öğrencileri tarafından iyi bilinir. Zihnin iki işlevi tamamen birbirinden farklıdır. İkisinin de ayrı katkı ve düşünceleri vardır. Zihnin iki işlevini birbirinden ayırt etmek için pek çok isim kullanılır. Bunlar arasında öznel ve nesnel zihin, bilinç ve bilinçaltı, uyanık, uyuyan zihin, yüzeysel ve derin benlik, istemli ve istemsiz zihin gibi sayılabilir.

Zihniniz doğru düşündüğünde, gerçeği anladığınızda, bilinçaltınızda depolanan düşünceler yapıcı, uyumlu ve huzurlu olduğunda, bilinçaltınızın sihirli gücü buna karşılık verecektir. Ortaya uyumlu koşulların, güzel bir çevrenin ve her şeyin en iyisinin çıkmasını sağlayacaktır. Düşünce süreçlerinizi kontrol etmeye başladığınızda, her türlü sorun ve zorlukla bilinçaltınızın güçlerini kullanabilirsiniz. Her şeyi yöneten sınırsız güç ve her şeye yeten yasa ile Matematik Geometri öğrenmede bilinçli bir biçimde iş birliği yapabilirsiniz.

Çevrenize bir bakın ve gözlemleyin. Nerede yaşarsanız yaşayın, nasıl bir toplumun parçası olursa olun, öğrencilerin çoğunluğunun dış dünyada yaşadığını görürsünüz. Daha aydın olanlar ise daha çok iç dünya ile ilgilenmektedirler. Onlar iç dünyanın dış dünyayı yarattığını fark etmişlerdir. Bunu siz de fark edeceksiniz. Düşünceleriniz, duygularınız ve hayalleriniz, deneyimlerinizin düzenleyici prensipleridir. Tek yaratıcı güç, iç dünyadır. İfade dünyamızda, bilinçli ya da bilinçdışı olarak yaratılmıştır.

Bilinç ve bilinçaltınızın etkileşimi hakkındaki gerçeği öğrendikten sonra, tüm öğrencilik yaşantınızı değiştirebilirsiniz. Birçok öğrenci, koşul ve durumların, bu koşul ve durumların üzerinde çalışarak değiştirmeye uğraşırlar. Büyük bir zaman ve emek kaybıdır. Koşulların nereden kaynaklandığını göremezler, hayatınızdaki uyumsuzluklardan, kafa karışıklıklarından, yoksulluklardan ve sınırlamalardan kurtulmak istiyorsanız, nedeni ortadan kaldırmalısınız. Bu neden, bilinçaltınızı kullanma biçiminiz ve bilinçaltınızda teşvik ettiğiniz düşünce ve işaretleridir. Nedeni değiştirirseniz, sonucu da değiştirebilirsiniz. Olay bu kadar kolay ve basit biçimindir.

Hepimiz sınırsız bir zenginlikler denizinde yaşıyoruz. Bilinçaltınız, bilinçli düşünceleriniz karşı çok hassastır. Bu bilinçli düşünceler, bilinçaltınızın sınırsız zekâsının, bilgeliğinin, yaşamsal güçlerinin ve enerjilerinin aktığı matrisi oluşturur. Bu matrisi daha olumlu bir yönde oluşturursanız, sınırsız enerjilerimizi kendi lehinize çevirebilirsiniz. Matematik Geometri öğrendiğinizde, gelecek yaşantınızda yoksulluk yerine bolluk, boş inançlar ve cahillik yerine bilgelik, iç çekişmeler yerine huzur, başarısızlık yerine başarı, karanlık yerine ışık, uyumsuzluk yerine uyum, korku yerine inanç ve güven olacağından emin olabilirsiniz. Bundan daha da büyük nimet ne olabilir ki, hiç düşündünüz mü?

Bilinçli düşünmede göze çarpan farkları ve işleyiş biçimini göz ardı etmezseniz iyi edersiniz. Bilinç, bir geminin kaptanı gibidir. Gemiyi o yönetir. Motor odasına komutanlar gönderir. Bu kişiler sıra ile kazanları, aletleri, göstergeleri vb. kontrol ederler. Motor odasındakiler nereye gittiklerini bilmezler; sadece komutları yerine getirirler. Eğer kaptan pusulaya, sekstanta ya da diğer aletlere bağlı bulgularına dayanarak hatalı ya da yanlış talimatlar verirse, kayarla bindirirler. Kontrol ve sorumluluk kaptanda olduğu için, motor odasındakiler ona itaat ederler. Kaptan ne yapmak durumunda olduğunu bilmek durumunda olduğundan, mürettebat onunla tartışmaz, yalnızca onun emirlerine uyar.

Kaptan gemisinin efendisidir ve istekleri yerine getirilir. Aynı biçimde, bilinciniz de geminizin – yani bedeninizin, çevrenizin ve ilişkilerinizin – kaptanı ve efendisidir. Bilinçaltınız, ona, bilinçaltınızın inandıklarını ve doğru kabul ettiklerini esas alarak verdiğiniz emirlere uyar. Emirleri ve bunları temelini sorgulamaz.  Eğer kendinize sürekli “ Ben Matematik & Geometri sorusu çözemem.” Diyorsanız, bilinçaltınız sözünüzü dinler. Soruyu çözecek bilginiz olmadığına inanır. Hayatınız boyunca bütün bunların yoksulluğunu çeker ve koşulların bunu gerektirdiğine inanırsınız. Bu koşulları olumsuz, reddedici düşüncelerinizle sizin bizzat yarattığını fark edersiniz.

“Ne ile meşgul olduğunuz yetmez. Karıncalar da meşguldür. Asıl soru, neyle meşgul olduğunuzdur.”  Henry David Thoreau

Beylikdüzü Geometri Matematik Yüz Yüze Ders hocası, sizleri YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlık ile baş başa bırakıyor ve hepinize başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat tutor

30.10.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geometri Matematik Yüz Yüze Ders

Leave a comment