Skip links

Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu

Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu

Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu
Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu

Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu: YKS matematik Geometri sınavlarına hazırlanan öğrenciler: Önceden YKS Matematik sınavına hazırlanan indirimli fiyattan öğreniyorlar. Otoriteden AYT Matematik sınavına hazırlananlar, özgürlük bedeli ile öğrenirler. Deneyerek TYT Matematik sınavına hazırlanırken, etiket fiyatından öğrenirler. Yaşamdan Matematik-Geometri öğrenenler, gecikme zammıyla öğrenirler. Yaşamdan da YKS Matematik sınavlarına hazırlayamayanlar, boşa gitmiş yaşamlarıyla öğrenirler. Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu hocasına göre, öğrencilik yaşantınızın dönüm noktalarından biri de üniversite YKS = TYT + AYT giriş sınavlarıdır. Bu sınavlarda elde ettiğiniz netler; bölüm ve sonrasındaki edineceğiniz meslek sizin bundan sonra yaşam biçiminiz olacaktır. Böylesine önemli bir önemli YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavlarına hazırlanmanın temel şartı: “Yeni Sınav Sistemi”ni bilen Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu öğretmeni ile devam etmelidir.

Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu Beylikdüzü hocası her yıl yapılan YKS Matematik-Geometri sınavlarda çıkan sorulara göre güncelleştirilen bu ders notlar ile YKS = TYT + AYT sınavlarını kazanmanız çok kolay olacaktır.  Bilgi, beceri ve iletişim teknolojilerinin öğrencinin yaşamın her anını değiştirdiği bir yüzyılda yaşamaktayız. Çok yeni bilgiler, fırsatlar ve araçlar YKS Matematik dersine bakış açınızı, TYT Matematik dersinden beklentilerinizi, Matematik-Geometri biçiminizi ve hepsinden önemlisi Matematik öğrenme ve öğretme süreçlerimizi yeniden şekillendirmek gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Halkalı Matematik Eğitim Koçu öğretmeninizin YKS = TYT + AYT Matematik-Geometri sınavına hazırlarken takip ettiği yöntemler şudur:

  1. YKS = TYT + AYT Matematik Geometri konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri, olabildiği ölçüde Matematik Geometri derslerinin sembollerle örülü soğuk yüzünü göstermeden, bol miktarda örneklerle öğrencinin anlayacağı dilde anlatmaktır. Böylece öğrencinin konuyu “TAM ÖĞRENME” sini sağladıktan sonra, kendi başına soru çözmesini sağlanmalıdır.
  2. Beylikdzü Matematik Eğitim Koçu öğretmeni, Matematik- Geometri Ders Notlarını konu bilgisini test çözme becerisine dönüştürmek amacı ile “Konu Çözümlü Test” lere yer vermelidir.
  3. Halkalı Matematik Eğitim Koçu öğretmeni alattığı Matematik-Geometri konularını pekiştirmek ve sizlere soru çözme hız becerisini kazandırmak amacı ile gerekli ve yeterli sayıda “Konu Cevaplı Test” lere önem vermelidir.

Beylikdüzü Matematik Birebir Eğitim Koçu öğretmenine göre Matematik-Geometri dersine şöyle çalışabilirsiniz:

Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeninden dinlemeden önce, konuyu yüzeysel olarak incelmelidir. Bunu yapmanın yararı ders işlenirken konunun hangi aşamasında olduğunuzu bilmenizdir.

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninden sonra, konunun anlatı kısmını, elinizdeki Matematik-Geometri ders notlarından dikkatlice çalışmalısınız. Bu durum hem derste gözden kaçanları görmenizi sağlayacak, hem de iyi bir tekrar olacaktır.

Halkalı Matematik Özel Ders öğretmeninizin anlattığı konuyu tam anladığınıza kanaat getirdiğinizde, ‘Çözümlü Testleri’ çözümüne bakmadan çözmelisiniz. Testi bitirdikten sonra, her sorunun çözümünü kesinlikle incelemelisiniz

Beylikdüzü Matematik Birebir hocası YKS = TYT + AYT Matematik sınavı için, isteklerini tatmin etmeye yetecek denli netler diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

13.03.2020

 

 

 

Leave a comment