Skip links

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler
Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler öğretmeni şöyle ifade eder: AYT Matematik sınavı için olumlu bir düş, olumsuz bir sürü gerçeklikten çok daha güçlüdür. AYT Matematik sınavlarından umudunu asla kesme. Matematik dersini anlamak için kendinizi bilin. Hayata gülümseyin.  Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler öğretmeninden, Matematik için en beklemediğin anda en umulmadık yerden sana destek gelir. Yepyeni bir öğrencilik yaşamın başlar. Bu yüzden ne kendinden umut kes ne de öğrencilik hayatından…

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler: “İçimden hiç Matematik Geometri derslerini çalışmak gelmiyor?” “ Matematik  dersinin başına oturuyorum fakat isteğim kayıp oluyor ve hayale dalıyorum”, “ Bugün geçti yarın çalışmaya başlarım”, “Zaten AYT Matematik Geometri sınavına çok az bir zaman kaldı, ben bir şey bilmiyorum, yapamayacağım galiba”, “Çok eksiğim var, tamamlamam olanaksız”, “Ben bu Matematik dersinden nefret ediyorum…”  Bahsedilen önemsiz gibi gelen fakat çok önemli cümlelerden en az bir tanesini arada bir de olsa aklınızın ucundan geçtiğini düşünüyorum. Peki, bu düşüncelerden kurtulmanız için neye ihtiyacınız var? Tabi ki motivasyona (isteklendirme) . Belki de sizin ailenizin, arkadaşlarınızdan ve öğretmenlerinizden en çok duyduğunuz kelime bu : “motivasyon” 

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler öğretmenine göre, motivasyon itici bir güçtür. Başarı için gerek ve yeter şarttır. Her işi başarabilmeniz için, o işi başarmamızı sağlayan bir itme güce ihtiyacımız var. Aksi halde harekete geçemezsiniz, ataletinizi yenemezsiniz ve yerinizde patinaj yapar durursunuz. İşte sizi harekete geçirecek olan Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü öğretmeniniz olacaktır. Sadece dilek dilemek sizi harekete geçirmez. Dilek dilemek zayıf bir arzudur. Hedeflerinize ulaşmak için inanç çok önemlidir ve güçlü bir arzunuz olması gerekir. Motivasyon oluşturmanızın en büyük ve etkili yolu çıtayı biraz yüksek tutmaktır.

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler öğretmeni size düzenli ve planlı hareket etmenizi tavsiye ediyor. Sizi çalışmaktan alıkoyacak etkenlerden arındırılmış bir çalışma ortamı motive edilmiş bir akıl için olmazsa olmazlardandır. Unutmayın ki, Matematik dersinde fiziksel dağınıklık zihinsel yorgunluğa neden olur. Kaçta uyanacağınız, yemek yeme saatleriniz ve uyama saatleriniz sabit olmalıdır. Böylece kendinizi daha zinde, sağlıklı hissedecek ve planlarınızı daha rahat hayata geçirebilirsiniz.

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler öğretmenine göre, ders çalışırken ara vermek ve sistemli çalışma çok önemlidir. YKS = TYT+ AYT Matematik testleri çözüyorsanız, sıkıldığınız anda ara vermeyi ihmal etmeyin. Sürekli ders çalışmak yerine gerektiğinde ara vermek sizi daha çabuk başarıya götürür. Bunlar küçük ayrıntı ama başarıya giderken önemli noktalardır. Her zaman olumlu düşünün. Başarabileceğinize inanın. Kendinize güvenin. Emin adımlarla ilerlemelisiniz.

Beylikdüzü Matematik Dersi Verenler öğretmeni sizin YKS matematik sınavlarını başaracağınızdan emindir.

 

Cevat Karakayalı

08.05.2019

Math Cevat Tutor

 

 

 

Leave a comment