Skip links

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni

YKS Matematik Sınavlarına Doğru Son Viraja Girerken…

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni
Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni diyor ki: Unutulmamalıdır ki, başarılı öğrenci her türlü engele zorlu engele rağmen çalışmaya devam edendir. İlerlemenin durduğu yer, engellerin bahaneye dönüştüğü yerdir. Başarılı öğrencilerin hiç bir bahanesi yoktur. Bahanelerin olduğu yerde YKS Matematik sınavlarında başarı yoktur. Her Matematik Geometri ders çalışması bir hedefe yönelik olmalıdır. Bu hedefi belirleyerek -sınıf geçmek,YKS Matematik sınavlarını kazanmak- gibi amaçlarınız doğrultusunda plan yapmak planı uygulamak verimli çalışmanın en önemli temelidir.  Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni için amaç belirlemek dikkatin dağılmasına, daha az hayal kurmanıza planlı ve programlı AYT Matematik sınavına çalışmanıza yardım eder. Planlı ve verimli TYT matematik sınavına hazırlık  çalışma için eksik olduğunuz bilmediğiniz konuları tespit etmek ve önce bu konuları çalışıp tamamlamak  önemlidir.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni ne göre, sürekli bildiğiniz TYT Matematik sınav konusuna çalışmak ve bunlarla ilgili çok test çözmek sizi mutlu eder ve çalışmış olmanın verdiği bir mutlulukla vicdanınız rahatlar. Ancak TYT Matematik deneme sınavında netleriniz artmaz ve başarılı olmanızı sağlamaz. Çünkü TYT Matematik sınav konularından eksiklerinizi tamamladığınızda başarılı olabilirsiniz. Öğrencinin yapması gereken en önemli hareketlerden birisi öğrendiğiniz konuları sıkça tekrar etmektir. Öğrenciler ilk 20 dakika içinde öğrendikleri Matematik Geometri bilgilerinin yarısına yakın bir kısmını unutmaktadırlar. Unutmanın önüne geçmek için düzenli tekrarlar yolu ile öğrendiklerinizi pekiştirmek zorundasınız.  Yaptığınız bu tekrarlar Matematik Geometri çalışma programının temelini oluşturur. Öğrencilik yıllarınızda  YKS = TYT + AYT  Matematik sınavlarını kazanmak için  başarı; akıl, bilim, tecrübe, tedbir ve düzenli çalışmalısınız.  Plansız YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlık , akıntıya boşuna kürek çekmek gibidir. YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlık işini şansa bırakmak, başarı değil, sonu hüsran ile biter.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni sizlere sesleniyor.  Her türlü engele zorlu engele yenerek  çalışmaya devam etmelisiniz. Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni sizlere YKS Matematik Sınavları hazırlık sürecinde hepinize başarıla diler.

Karakaaylı, Cevat

Math Cevat Tutor

09.01.2020

Leave a comment