Skip links

Beylikdüzü Matematik Özel Dersi

BEYLİKDÜZÜ MATEMATİK ÖZEL DERSİ ÖĞRETMENİ

Beylikdüzü Matematik Özel Dersi
Beylikdüzü Matematik Özel Dersi

Beylikdüzü Matematik Özel Dersi öğretmeni diyor ki: YKS= TYT+ AYT Matematik sınavları için gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenmektir. Beylikdüzü Matematik Özel Dersi Beylikdüzü öğretmeni hayallerinizin ötesinde tüm beklentilerinizi karşılar. YKS Matematik Geometri sınavları için hayallerinizin peşinden gidin. Başarılı öğrencilerin hepsi bu işe önce hayal ederek başlamıştır. Öğrenci YKS Matematik Geometri öğrenme hayalinden vazgeçmez ise ve çok çalışırsa hedefine ulaşır.

Beylikdüzü Matematik Özel Dersi öğretmeninin size bazı tavsiyeleri vardır. Çalışma sürenizi tekrar gözden geçirin. Sınava kadar kalan zamanı maksimum değerlendirebilmek için öncelikle zaman planlanması yapılmalıdır. Yapılacak planlamada puan getirisi en çok dersler, az bir tekrarla tekrar hatırlanabilecek konular ve tekrar edilecek konulara ne kadar zaman ayrılacağı önceden belirlenirse sizin için avantaj olur. YKS Matematik sınavına az bir süre kaldığından dolayı, bundan sonraki çalışmalar daha anlam kazanacaktır. YKS Matematik sınavında başarılı olmak için tekrarın ve çok sayıda denemeye girmenin, ne kadar önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Beylikdüzü Matematik Özel Dersi öğretmenine göre, YKS Matematik sınavında netlerinizi artırmak için bol bol tekrar edilmesi olmazsa olmazlardandır. Öncelikle haziran ayının ortalarına kadar YKS matematik konularını bitirecek ve çok sayıda tekrar etmemize zaman kalmasına dikkat etmemiz gerekir. Sınava kadar kalan sürede pekiştirmeye yönelik bol bol soru çözmede ve bol tekrar yapmada fayda vardır. Öğrenciler kendilerini yetersiz gördüğü konuları tespit ederek bilerek çalışmalıdırlar. Hiç bilmediğiniz konuları, eğer yüksekleri hedeflediyseniz kesinlikle öğrenmesiniz. Önceki yıllara ait sorulmuş YKS Matematik soruları çözülmelidir. Bir önceki senelerde sorulmuş YKS Matematik soruları bu yıl ki sınav sorularının habercisi olarak düşünmelisiniz. Konu eksiği olmayan planlı çalışmış öğrenciler için geçmiş yıllara ait YKS ve ÖYS sorularını süreli çözmelidirler. Bu durum aynı zamanda konu eksikliği işlevini gösterir.

Beylikdüzü Matematik Özel Dersi öğretmeni için, YKS Matematik deneme sınavları süreli yapmanız çok önemlidir. Yaptığınız deneme sınavları hem taktik, hem de teknik ve hem de psikolojik anlamda geçek bir arenada yapılan provadır. Her deneme ciddiyetle incelenmelidir ve eksiklikleriniz giderilmelidir. Günde en az üç deneme yapmalısınız. Geçek sınavmış gibi davranın.

Beylikdüzü Matematik Özel Dersi Atakent öğretmeni, isteklerini tatmin etmeye yetecek denli netler diler.

Karakayalı, Cevat

17.09.2018

 

 

 

 

 

Leave a comment