Skip links

Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir

Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir

AYT Matematik sınavına hazırlanırken yeni şeyler öğrenirken zorlanıyor musunuz?

Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir
Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir

Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni diyor ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken, Matematik çalışmamayı uzun süre düşünmek, sonunda hiç çalışmamakla sonuçlanır. AYT Matematik sorularını için öğrencinin aklı en üstündür. Yaratır, şekillendirir. Karşısına çıkan her TYT Matematik Geometri sorularını çözer. Öğrenciyi akıl yönetir, düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir. Karşısına çıkan her TYT Matematik Geometri sorularını çözer. Öğrenciyi akıl yönetir, düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir. Çevre onun aynadan gördüğü aynadan başka bir şey değildir. Yeter ki aklını doğru yerde ve doğru zamanda kullanabilsin. Matematik problemini çözmesi için öğrenciye aklını doğru kullanmasında Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir Öğretmeni yardımcı olur

Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni soruyor? AYT Matematik sınavına hazırlanırken yeni şeyler öğrenirken zorlanıyor musunuz?  Beyninizi yeterince verimli kullanmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Matematik için beyninizi canlı tutun en güncel nörobilim araştırmalarına dayanan ve özgü bir programı iyi öğrenmelisiniz. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç daha güçlü kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olur. Örnek verecek olursak sağ elinle yazıyorsan, yarın Matematik sorularını sol elinizle çözün. Ya da eve girmeden önce gözlerinizi kapayın. Evin anahtarını kilide yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız. Her defasında yeni zihinsel canlandırma oluşacaktır. Buna benzer alıştırmalar sıra dışı, eğlenceli, her yerde ve her zaman yaparsanız iyi olur. Hafızanızı benzer bir biçimde Matematik teoremleri ve bağıntıları için de kullanarak ustalaştırabilirsiniz. Matematik dersinde  yaratıcılığınızı artırarak daha verimli bir çalışma temposu ile devam edebilirsiniz. Dahası Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninizin çözdüğü Matematik problemlerini kolaylıkla aklınızda tutabilirsiniz. Zihninizin zindeliğini öğrencilik senelerde ömür boyu kullanabilirsiniz.

Birebir Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmenine göre, Matematik sor çözerken başarının anahtarı sabırdadır. Genç arkadaşım, “sabır” aceleciliğin tam tersi bir kavramdır. Matematik dersini çalışmada sabır süreci elbette sancılıdır, ama sonunda alınan meyvenin tatlı olduğunu bilmelisin. “Lokum Testi” adıyla bilinen uzun soluklu bir araştırma yapıldı. Bu araştırmada Beylikdüzü Matematik  Özel Ders öğretmeni sınıfa bir kutu lokum getirdi.  Öğrencilerine bunu söyledi: “Eğer 15 dakika beklerseniz her birinize ikişer lokum vereceğim. Beklemek istemeyenlere ise hemen şimdi birer lokum vereceğim.” Öğrencilerden bazıları lokumlarını hemen istediler.Bazıları da 15 dakika sonra iki lokum almayı tercih etti. 25 sene kadar süren bu araştırma sonucunda deneklerden iki lokum almak için 15 dakika beklemeyi göze öğrencilerin hayatta daha başarılı oldukları ortaya çıktı.

Bahçeşehir Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere, sahip olduğun her şeyi takdir etmenize yetecek denli deneme sınavlarında yüksek netler diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

15.01.2020

 

Leave a comment