Skip links

En Güvenilir Matematik Özel Ders Atakent

En Güvenilir Matematik Özel Ders Atakent

En Güvenilir Matematik Özel Ders Atakent hocası der ki: Matematik çalışmak için düşünceler, iç başarının tuğla taşlarıdır. İlk olarak, şayet, tuğla taşlarını yerli yerine koyarsanız, başarı duvarınızı başarı düşünceleri ile örerseniz. Dahası, Matematik dersinde başarısızlığın önüne büyük ve yıkılmaz bir set çekmiş olursunuz. Ayrıca, dünyanın en fazla izlenen spor müsabakalarından olan olimpiyatlar yüzyıllardır düzenlenmektedir.

En Güvenilir Matematik Özel Ders Atakent
En Güvenilir Matematik Özel Ders Atakent

Atakent Matematik Özel Ders hocasına göre, Olimpiyatlarda 1954 yılına kadar hiçbir atlet 1 mili 4 dakikanın altında koşamamıştı. Ek olarak, o yıla kadar bütün atletler 1 milin 4 dakikanın altında koşmanın imkansız olduğuna kendilerini inandırmışlardı.

Matematik Özel Ders Atakent

Ayrıca, onlar beyinlerinde başarısızlık duvarı örmüşlerdi. Duvarın arkasındaki başarı ovalarını göremiyorlardı. Dahası, ta ki Roger Bannister adlı bir atlet bu duvarı yıkıp 1954 yılında 1 mili 4 dakikanın altında koştuğuna kadar.  O önce bu olumsuz düşüncelerini değiştirmiştir. Ayrıca, kendisinin bunu başaracağına inandırmıştı. Ayrıca, Roger Bannister’ın bu başarısı, birçok atletin de olumsuz ve başarısızlık ihtiva eden düşünce ve duygularını değiştirmişti. Çünkü Roger Bannister’ın başarısından sonra tam 38 atlet daha 1 mili dört dakikanın altında koşmuştu.

MATEMATİK ÖĞRENMEK İÇİN DÜŞÜNCELERİN MÜTHİŞ GÜCÜ

MATEMATİK DERSİNİ ÖĞRENMEYİ

İÇTE BAŞARAMADIYSAN, DIŞTA ASLA BAŞARAMAZSIN

İkinci etapta, Matematik Sınav konularını, önceden öğrenenler indirimli fiyattan öğreniyorlar. Otoriteden öğrenenler, özgürlük bedeli ile öğrenirler. Deneyerek öğrenenler etiket fiyatından öğrenirler. Yaşamdan öğrenenler, gecikme zammıyla öğrenirler. Yaşamdan da öğrenemeyenler, boşa gitmiş yaşamlarıyla öğrenirler. YKS Matematik sınavlarında başarı, bir hayalle başlar. Ayrıca, en son ne zaman hayal kurdun, gel biraz hayalleri üzerinde konuşalım.

Düşünce Gerçekten Bu Kadar Güçlü mü?

Ayrıca, düşüncelerin sana Matematik ders konularını  çalıştıracak güç sağlıyorsa,

İkinci etapta, düşüncelerin sana günde yüzlerse Matematik testi çözdürebiliyorsa,

Ek olarak, Düşüncelerin sana sabah erken kalkmanı sağlayıp okula gitme gücü, kazandırıyorsa,

İkinci olarak, düşüncelerin sana gerekli zamanlarda hayır, demesini biliyorsa,

Üçüncü olarak, düşüncelerin sana, zamanını planlı kullanmayı sağlıyorsa,

Düşüncelerin sana, başarı odaklı yaşamayı öğretiyorsa,

Beylikdüzü  Matematik Özel Ders Hocası için, düşünceleriniz sizi başarı yönünde sizi harekete geçirebiliyorsa bu durum “büyük düşünce” diyebiliriz. Dahası, yola yüksekten başlamaya cesaret etmeliyiz. Hep yükseği düşünmeliyiz. Bunun anlamı şudur: İlk olarak, “Düşüncelerimiz bizim limitimizi belirler.” Bu nedenle, düşüncelerin ne kadar güçlü ve etkili olduğu deneylerle ispat edilmiştir. Ayrıca, araştırma ve deneylerin dışında asıl düşüncenin gücünü yaşayanların sözlerine kulak vermenin önemi büyüktür.

İkinci etapta, “Üzüntü, korkunun insan kafasında meydana getirdiği ince bir akıntıdır. Onun büyümesine müsaade edilirse, o küçük akıntıdan, bütün öteki düşünceleri içine alıp akıtan bir kanal olur.”

Üçüncü etapta, “Her eylemin atası düşüncedir.” Ralp waldo Emerson

“İyi ya da kötü bir şey yoktur, fakat biz düşüncemizde iyi ve kötüyü yaratıyoruz.” William Shaespeare

“Deneyim düşüncenin, düşünce ise eylemin çocuğudur.” B. Dısraeli

“İnsanlar, dünyayı düşüncelerin yönettiğini görenlerdir.” Emerson

“Düşünce kabiliyetini öldüren en büyük düşman alışkanlıktır.” S. Maugham

“Akıl durunca düşünce durur. Düşünce durunca hareket durur. Hareketsizlik çürümenin eşiğidir.” Gazali

Sonuç olarak, En Güvenilir Matematik Özel Ders Atakent Hocasına göre, Geometri & Matematik problemini çözmek için düşünce goncadır; dil tomurcuk. Eylem ise bunların arkasındaki meyvedir.

Son olarak, Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere, başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

19.10.2022

Leave a comment