Skip links

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik

 AYT MATEMATİK NETLERİNİZİ ARTIRMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik
En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik Dersi öğretmeni diyor ki: Matematik öğrenme, uyanma ve gerçek güçle yaşama azminiz asla sönmesin. Öğrenmeniz gereken dersler karşınıza en uygun şekillerde çıksın. Ruhunuzun karanlık geceleri az ve seyrek olsun. Matematik Geometri öğrenme güdünüz öylesine ışıldasın ki, öğrencilik yaşantınızda herkes dursun şöyle desin: ‘ O öğrencilik senelerinde bütün Matematik sorularını çözerdi.’ YKS = TYT + AYT Matematik deneme sınavında nerede yanlış yapıldığının ve bu yanlışın neden yapıldığının çabucak kavranması gerekir. Yanlış yapmanın birkaç nedeni vardır:

  1. Konu eksiği,
  2. İşlem hatası ve dikkatsizlik,
  3. Okuduğunu iyi anlayamama,
  4. Konu ile ilgili bilgi eksikliği,
  5. Konuyu birbirine karıştırmadır.

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik Dersi öğretmeni soruyor? YKS = TYT+ AYT Matematik Netlerinizi Artırmaya Hazır mısınız?

Öğrenci hayatının önemli dönüm noktalarından biridir YKS Matematik Geometri sınavları. Nerede, ne zaman ve hangi şartlarda nasıl bir eğitim alacağınıza bu sınavlardaki sonuçlar etki eder. Belki hangi meslek veya  veya üniversite sorusunun cevabı bu sınavların sonucunda saklıdır. Bu yüzen sınavlara hazırlanan öğrenciler bu sınavları ciddiye almalıdır. Çevresindeki bireyler de bu yöndeki telkinleri daha çok önemsemelidirler.

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik Dersi öğretmenine göre, Soru Çözerken Dikkat Edilmesi Püf Noktalar

  1. Önceki yıllarda çıkmış olan sorular her konu bitiminde gözden geçirilmeli ve çözülmelidir. Soru tarzları-biçimleri kavranmalıdır. Buradan hareket ederek eksik noktalarınızı bulabilirsiniz.
  2. Bolca test çözerek soru çözme tarzınızı oluşturmalısınız. YKS Matematik Geometri sorusu çözerken kullandığınız kısa yollar veya formüller artık tam anlamı ile kavranmış olmalıdır.
  3. AYT Matematik konularına göre soru dağılımları hakkında bilgiler oturmuş olması gerekmektedir. Fazla soru çıkan konulara daha fazla ağırlık verileceğini sakın unutmayınız.
  4. Eksik olduğunuz TYT Matematik konu ile ilgili olarak konuları tespit edilmelidir. Eksiklikler üzerine odaklanmak YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanan öğrenciler için en önemli net artırma yöntemi ve tekniğidir.
  5. Çokça Matematik Testi çözme hızınızı en iyi kontrol edeceğiniz uygulama yolu denemelerdir. Eğer denemelerde soruları yetiştirmiyorsanız çok yavaşsınız anlamındadır. Bunu hızlandırmanın bir yöntemi yoktur. Sen de bilirsiniz ki bunu artırmanın biricik yolu konu eksikliklerini gidermek ve çokça soru çözmektir.

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik Ders öğretmeni, “İlkokuldan Üniversiteye” giden bu zorlu yolda sizlere başarılar diler. ‘ Matematik Geometri Çözen kaleminiz güçlü ve zihninizin açık olmasını diler.’

Karakaylı, Cevat

24.06.2019

Math Cevat Tutor

 

 

Leave a comment