Skip links

En İyi 10 Matematik Birebir Ders Beylikdüzü

YKS MATEMATİK NETLERİNİZİ ARTIRMAK İSTİYORMUSUNUZ?

En İyi 10 Matematik Birebir Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki: YKS Matematik Sınavlarına hazırlık, uyanma ve gerçek güçle yaşama azminiz asla sönmesin. Öğrenmeniz gereken Geometri soru tipleri karşınıza en uygun şekillerde çıksın. Ruhunuzun karanlık geceleri az ve seyrek olsun. Matematik öğrenme güdünüz öylesine ışıldasın ki, öğrencilik yaşantınızda herkes dursun şöyle desinler: ” O öğrencilik yıllarında bütün Geometri sorularını çözerdi.”

En İyi 10 Matematik Birebir Ders Beylikdüzü
En İyi 10 Matematik Birebir Ders Beylikdüzü

En İyi 10 Matematik Birebir Ders Beylikdüzü Hocasına göre, TYT  ve AYT Matematik/Geometri deneme sınavında nerede yanlış yapıldığının ve bu yanlışın neden yapıldığının araştırılması gerekir. Bu yanlış yapmanın birkaç nedeni vardır:

-Matematik ve Geometri konu eksiği,

-Dört işlem hatası ve dikkatsizlik,

-Geometri problemlerini okuduğunu iyi anlayamama,

-Geometri ile konu ve ilgili bilgi eksikliği,

 -Matematik formüllerinin birbirine karıştırmadır.

En İyi 10 Matematik Birebir Ders Beylikdüzü Hocası detaylı bir biçimde soruyor? TYT ve AYT Matematik/Geometri Netlerinizi Artırmaya Hazır mısınız?

Öğrenci yıllarının önemli dönüm noktalarından biridir YKS Matematik //Geometri sınavları. Nerede, ne zaman ve hangi şartlarda nasıl bir eğitim alacağınıza bu sınavlardaki sonuçlar etki eder. Belki hangi meslek veya üniversite sorusunun cevabı bu sınavların sonucunda saklıdır. Bu bakımdan TYT/AYT Matematik sınavlara hazırlanan öğrenciler bu sınavları ciddiye almalıdır. Çevresindeki bireyler de bu yöndeki telkinleri daha çok önemsemelidirler.

En İyi 10 Matematik Birebir Ders Beylikdüzü Hocası göre, Soru Çözerken Dikkat Edilmesi Gereken İnce Noktalar:

  1. Önceki yıllarda çıkmış olan Matematik/Geometri sorular her konu bitiminde gözden geçirilmeli ve kesinlikle çözülmelidir. Soru tarzları-biçimleri kavranmalıdır. Buradan hareket ederek eksik olan can alıcı noktalarınızı bulabilirsiniz.
  2. Çokça test çözerek soru çözme tarzınızı oluşturmalısınız. Matematik//Geometri sorusu çözerken kullandığınız kısa yollar veya formüller artık tam anlamı ile kavranmış olmalıdır.
  3. AYT Matematik konularına göre soru dağılımları hakkında bilgiler oturmuş olması gerekmektedir. Fazla soru çıkan konulara daha fazla ağırlık verileceğini sakın unutmayınız.
  4. Eksik olduğunuz TYT Matematik konu ile ilgili olarak konuları tespit edilmelidir. Eksiklikler üzerine odaklanmak Matematik // Geometri sınavlarına hazırlanan öğrenciler için en önemli net artırma yöntemi ve tekniğidir.
  5. Çokça Matematik Testi çözme hızınızı en iyi kontrol edeceğiniz uygulama yolu denemelerdir. Eğer denemelerde soruları yetiştiremiyorsanız çok yavaşsınız anlamındadır. Bunu hızlandırmanın bir yöntemi yoktur. Sen de bilirisiniz ki bunu artırmanın biricik yolu konu eksikliklerini gidermek ve çokça soru çözmektir.

En İyi 10 Beylikdüzü Özel Matematik Ders öğretmeni, “İlkokuldan Üniversiteye giden bu zorlu” yolda sizlere başarılar diler.  Ayrıca, Matematik //Geometri Çözen kaleminizin güçlü ve zihninizin açık olmasını gönülden ister.

Karakaylı, Cevat

20.04.2022

Math Cevat Tutor

 

Leave a comment