Skip links

En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü

           En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü

En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü
En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü

En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni der ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlanan öğrencilerin yeni günlük yaşam programı oluşturmaları gerekmektedir. En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, bunu yapmalarının en büyük nedeni, yeni kazanacakları alışkanlıklara ayak uydurmalarıdır. Bunun sonucunda bu davranışların beyinlerinde iz bırakmalarıdır. Beyinde YKS Matematik sınavı ile ilgili gerekli kavram ve bilgileri alışkanlığa dönüşebilmesi için, o öğrencinin ard arda ara vermeden yirmi bir gün boyunca yılmadan, usanmadan bu davranışı yapması gerekmektedir. Öğrencilik yaşantınızdaki her gün aynı saate aynı şekilde yaptığınız herhangi bir etkinliği yerleştirdiğinizde hızla alışkanlık haline dönüşür. Hiçbir şeyi yapmak için tercih etmeyin. En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeniniz İnanarak YKS matematik sınavına başladığınızda onu başaramamanız imkânsızdır diyor..Yeter ki siz Matematik dersini öğrenmek isteyin. Bir şeyi yapmanızın en büyük nedeni onu çok istemeniz gerekir. Sizin için doğru olanın o olduğunu bilmeniz olmalıdır. Şans ise, hazırlık, çalışma ve fırsatın birlikteliğinden başka bir değildir. Şunu asla unutmamanız gerekir ki, YKS Matematik sınavları için şans daima çalışandan yanadır.

En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, öğrencinin amacı ders çalışarak Matematik öğrenmektir. Öğrenmenin zevkini yakaladığınızda sınırsız bir enerjiye sahip olacaksınız, gün bitecek ama göreceksiniz ki çalışma enerjiniz bitmeyecektir. Bütün Matematik öğrenme düşünceniz belli bir hedefe odaklanacak, zamanınızı boşa harcamayacaksınız. Böylece değerli zihinsel beyin gücünüz, değersiz karamsar düşüncelerle zaman harcamayacaktır. Kaygı, endişe duygularınız sağ beyninizden silinecek, çok daha etkin size yakışanı yapacak hep gülücüklerle hayata bakacaksınız. Bu da sizi hayata başarıya götürecektir.

En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, Matematik için hafıza çok önemlidir. Öğrencinin öğrendiği bilgileri hafızasında tutması için kendine özgü metotları olmalıdır. Kuvvetli hafıza için beslenmeye dikkat etmemiz gerekir. Bazı durumlarda meydana gelen hafıza kaybının, B1, B12 vitaminleri ve folik asit eksikliklerinden kaynaklandığı bilinmektedir. Doğru ve dengeli beslenme ile bu sorun kolaylıkla halledilebilir. Bilim adamlarının araştırmalarına göre, doğru metotlar kullanılarak beynin doğru bağlantıları her yaşta harekete geçirebildiğini ortaya koymaktadır.

En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, dengeli, doğru zamanda ve doğru yerde olmak üzere, meyve, tahıllar ve sağlıklı yağlarla beslenme hafıza ve beyin fonksiyonlarını geliştirir. Haftada en az 3 defa balık öğünü, K vitamininden zengin ıspanak, kuşkonmaz ve brokoli gibi sebzelerin beyin gücünü artırarak hafızayı güçlendirdiği yapılan araştırmalar sonucunda tespit edilmiştir. Bu durum aynı zamanda kanıtlanmıştır.

En İyi 10 Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni, öğrencinin YKS Matematik sınavları için elinden gelenin en iyisini yapmasının yeterli olduğunu hatırlatır, sınavlarda başarılar diler. 

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

29.09.2019

 

 

Leave a comment