Skip links

En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü

En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü

En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü Hocası diyor ki: YKS Matematik sınavları yaklaşırken, öğrencilik hayatında geri alamayacağın 4 şey vardır: 1. Ağzından çıkan söz, 2. YKS matematik sınavları için kaçırılan fırsat, 3. Geçen zaman, 4. Kaybedilen güven. Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası her zaman hatırlamanı istiyor. Önündeki öğrencilik yılların, geride bıraktığın öğrencilik hayatından çok daha önemlidir. Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocasına göre, öğrencilik yıllarında acı geçicidir, ama pişmanlık sonsuza kadar sürer gider. Matematik Sınavına hazırlanırken birisi sana “veya” diyorsa sen onu “ve” yap. Yoksa yerinde sayar durusun. Matematik Özel Ders Bahçeşehir hocasının sana ikinci tavsiyesi ise, başarısız öğrencileri dinleme. O öğrenciler başarısı oldukları için, senin de Matematik dersinden başarısız olacağına inanıyorlar. Üstelik bunu  sana inandırmaya çalışıyorlar.

En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü
En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü

En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü hocası, kendinize hedef koymanızı istiyor. Öğrencilik yaşantınızda hiçbir hedefiniz olmadan yaşamak, sahada dönüp dolaşarak hiçbir gol atmamaya benzer. Bütün öğrenciler günlerini Matematik konuları ile değil, çözdüğü Matematik// Geometri  testlerindeki netlerle değerlendirmelidirler. YKS Matematik sınavlarında bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak gerekir.  Üniversiteye girmek için matematik dersinden başarılı olan öğrenciler hiç kimseyi suçlayamaz. Sadece zamanında ve yerinde Geometri çalışmayan öğrenciler hataları için hep başkalarını suçlamaya kalkarlar. Bu yüzden hatalarınızı başkalarına yıkmamak için düzenli ve verimli YKS Geometri/ Matematik  çalışarak başarılı olabilirsiniz. Matematik dersine azimle çalışmalısınız ve başaracağınıza çok iyi inanmalısınız.

En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü Hocası size, sakın ola ki, “Matematik sınav soruları ile  inatlaşmayın. “Diyor. Azim güçlü bir irade demek, inatçılık ise güçsüz bir iradesizlikten kaynaklanmasıdır. Her zaman Geometri çalışma yolunda devam edin, muhtemelen bir yerde tökezleyeceksiniz. Ben oturduğu yerde tökezleyen hiçbir öğrenci görmedim. Unutmayınız ki, yaşam bir kanala benzer, ne elde edeceğiniz içine ne attığınıza bağlıdır. YKS Matematik testlerindeki netlerin artınca mutlu olacak ve sevineceksiniz. Buna ilaveten, yaparak ve yaşayarak öğrenme de çok önemlidir. Başarıyı destekleyen Bakırköy YKS Matematik Özel Ders Hocası , öğrencinin öğrenim süresi boyunca öğrenciye kesintisiz destek imkanı verir.

YKS Matematik Öğrenerek, Keşfederek, Dolu Dolu Bir Öğrencilik Yılları İçin…

En İyi Birebir Matematik Ders Verenler Beylikdüzü Hocası sizlerin YKS Matematik sınavları için, “Son Matematik Düzlüğüne Girerken”  çalışma sürenizi gözden geçirmenizi istiyor. Sınava kadar kalan zamanı maksimum değerlendirebilmek için öncelikle zaman planlanması yapılmalıdır. Yapılacak planlamada puan getirisi en çok dersler, az bir tekrarla tekrar hatırlanabilecek konular ve tekrar edilecek konulara ne kadar zaman ayrılacağı önceden belirlenirse sizin için avantaj olur. YKS Matematik sınavına az bir süre kaldığından dolayı, bundan sonraki çalışmalar daha anlam kazanacaktır. YKS Matematik sınavında başarılı olmak için tekrarın ve çok sayıda denemeye girmenin, ne kadar önemli olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Matematik sınavında netlerinizi artırmak için bolca tekrar edilmesi olmazsa olmazlardandır.

Öncelikle haziran ayının ortalarına kadar Matematik/Geometri konularını bitirecek ve çok sayıda tekrar etmemize zaman kalmasına dikkat etmemiz gerekir. TYT Geometri sınavına kadar kalan sürede pekiştirmeye yönelik bol bol soru çözmede ve tekrar yapmada fayda vardır. Öğrenciler kendilerini yetersiz gördüğü konuları tespit ederek bilerek çalışmalıdırlar. Hiç bilmediğiniz konuları, eğer yüksekleri hedeflediyseniz kesinlikle öğrenmelisiniz.

Kaleminiz güçlü, zihniniz açık olması dileğiyle… Sağlıklı günleriniz olsun…

CevatKarakayalı

Math Cevat Tutor

30.03.2022

 

 

 

Leave a comment