Skip links

En İyi Matematik Dersi Verenler Bakırköy

En İyi Matematik Dersi Verenler Bakırköy

Herkes YKS Matematik sınavlarına hazır! Ya sen!”

En İyi Matematik Dersi Verenler Bakırköy Hocası der ki: Öğrencilerin Matematik derslerini sevmemelerinin en büyük nedenlerinden birisi, tam öğrenmeye başlayacaklarına yakın olduklarını bilmemelerinden dersi yarıda bıraktıklarındandır. Matematik Özel Ders Bakırköy Hocası ile hızlı bir şekilde öğreneceklerinden dolayı bu sorun kısa ve etkin bir şekilde çözülebilir. İkinci bir neden olarak, bugün yapabilecekleri Matematik konularını çalışmak için yarına bırakmalarıdır. Hâlbuki bilmelidirler ki, “ Bugün Matematik derslerinden hoşlanırlarsa, yarın yine yapabilirler!” Matematik //Geometri çalışmak bizi üç beladan kurtarır: Can sıkıntısı, kötü alışkanlıklar ve yoksulluktan…

En İyi Matematik Dersi Verenler Bakırköy Hocası, AYT Matematik konularını en seri ve etkin biçimde öğretmeyi amaçlamalıdır. Bunun için de çok iyi tecrübe gerekir. Öğrencinin bildiklerini değil, bilmediklerini öğretmelidir. Bundan 10-11 yıl önce, öğrenci konunun özünün anlatılmasını isterdi. Ancak şimdi devir çok değişti. Zaman önemli bir hale geldi. Öğrenci bilgisayarın düğmesine bastığında hemen açılmasını istemektedir. Tahammülü yoktur. Çünkü her şeyi kısa yola bağlamaktadır ve hayatı kestirme yoluna bağlamak istemektedir. Zaman uzadıkça ümidini yitiriyor. Bu bakımdan her şeyin kolayına kaçmaktadır. Yani, konunun özünün özünü anlatılmasını istemektedir, yoksa çok çabuk pes ediyor. Bu yüzden yeni metotlar bulunması gerekmektedir. Bu da öğreticinin usta olması gerekmektedir.

En İyi Matematik Dersi Verenler Bakırköy Hocasına göre, TYT//AYT Matematik sınavları için beyninizi kullanmaya başlamalısınız. Fikirlerinizi deşme alışkanlığı edindiğinizde beyin fırtınası yaptığınızda, Matematik //Geometri için yıkıcı değil yapıcı saplantılar geliştirdiğinizde, kendinizi her zamankinden daha canlı hissedeceksiniz ve yaratıcılığınız artacak, başarıya başarı katacaksınız.

En İyi Matematik Dersi Verenler Bakırköy Hocasına göre, hedeflediğiniz gibi erdemli, ilgili, yaratıcı, başarılı ve hayat dolu bir öğrenci olabilmek için beyninize ihtiyacınız var. Fakat iyi çalışan bir beyne sahip olmak yetmez. Onu kullanmasını da çok iyi bilmek gerekir. Eğer, beyninizi kullanamazsanız, kendinizi açmasın içinde bulusunuz, dürtülerinizin tutsağı olur, tedirginlikleriniz tarafından yönetilirsiniz. Sonuçta, En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy dersinde olmanız gerekenden çok can sıkıcı ve mutsuz bir öğrenci haline dönüşürsünüz. “Aklın yolu her zaman birdir!” sözü çok doğru ve önemli bir sözdür. Hiç unutmayın, sürekli hayalini kurduğunuz üniversitede okumak hiçbir zaman geç değildir.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

09.09.2021

 

 

Leave a comment