Skip links

En İyi Matematik Özel Ders Ataköy

En İyi Matematik Özel Ders Ataköy

En İyi Matematik Özel Ders Ataköy Hocası ile YKS Matematik sınavında en ön sırada yeri almanın tek yolu inanmak ve çok soru çözmektir. Şayet siz yapmazsanız, başkaları yapar. En İyi Matematik Özel Ders Ataköy hocasına göre, AYT Matematik sorusu çözmezseniz ilerleme de olmaz. TYT Geometri sorusu çözmezseniz çok geri kalırsınız. Dahası, çözemediğiniz Geometri sorusunu, çözüme ulaşıncaya kadar uğraşmalısınız ve araştırmalısınız.

En İyi Matematik Özel Ders Ataköy hocası soruyor. YKS Geometri sınavları için “Daha olumlu Düşünmek”  ister misiniz? Çiçeğin suya ve güneşe, öğrencinin destek ve takdir edilmesine gereksinmesi vardır. “Daha Olumlu Düşünme” tüm potansiyelinize erişmeye ilerlemekten sizi alıkoyan ve engelleyen nedenlere karşı bir iç görü kazandırma niteliğindedir. Ayrıca Geometri problemlerini çözme amaçlarınızı nasıl seçeceğinize ve nasıl gerçekleştireceğinize dair Matematik Özel Ders Atakent Öğretmeniniz size fikirler, pratik öneriler Geometri Matematik problemlerini çözme teknikleri sunmaktadır.

En İyi Matematik Özel Ders Ataköy hocası bu bölümde, çocuğu YKS Matematik  sınava hazırlanan anne- babaların nelerin farkında olmaları ve neler yapmaları gerektiğini ele alacaktır. İlk farkında olmanız gereken, çocuğunuzun içinde bulunduğu YKS matematik//Geometri sınava hazırlanma dönemine karşı tutumunuzdur. YKS Matematik sınavlarına hazırlanma dönemine karşı tutumunuzun farkına varmalısınız. İki çeşit tutum içinde olabilirsiniz: Olumlu Tutum ve Olumsuz tutum

 

OLUMLU TUTUM

En İyi Matematik Özel Ders Ataköy hocası öğrencilere sesleniyor. Biricik çocuğunuzun gelişmesi ve yaşama hazırlanması bakımından Matematik Geometri YGS-YKS sınava hazırlık döneminin size önemli fırsatlar verdiğini biliyor musunuz? Sizin için önemli olanların birkaç tanesini sıralayalım:

Size, çocuğunuzu daha yakından tanıma fırsatı verebilir.

Çocuğunuza, kendini çok daha iyi tanıma fırsatı verebilir.

Size ve çocuğunuza, yaşam üstüne konuşma ve birbirinize iyi bir ilişki kurma fırsatı verebilir.

Çok iyi hedef belirleme fırsatı olabilir.

YKS Matematik Geometri  sınava hazırlama döneminde hem çocuğunuz hem siz, Planlamayı öğrenme fırsatı olabilir.

Disiplinli çalışma alışkanlığı geliştirme fırsatı olabilir.

Zamanı verimli kullanmayı öğrenme fırsatı olabilir.

“Çok çalışma” ile “etkili ve verimli çalışma” arasındaki farkı göstererek  daha etkili bir öğrencilik yaşamı oluşturmayı öğrenebilirsiniz.

Birçok ana-baba ‘çok çalışma’ ile ‘etkili çalışmak’ arasındaki farkı bilmez. Siz de bu iki arasındaki farkı öğrenerek yaşamınızın diğer alanlarında kullanarak hayatta daha başarılı olabilirsiniz.

OLUMSUZ TUTUM

YKS Geometri sınavına hazırlama dönemini istenmeyen, bir an önce kurtulmak için gereken olumsuz bir süre olarak görebilirsiniz. Siz sınava hazırlanma ile ilgili her şeye öfke duyabilirsiniz. Dahası, gereken her türlü hazırlıkları yapsanız bile isteksiz olarak yapabilirsiniz. Sonuç olarak, bu nedenle ilk farkında olmanız gereken şey, çocuğunuzun içinde bulunduğu bu YKS matematik //Geometri sınava hazırlanma dönemine karşı nasıl bir tutum içinizde olduğunuzdur.

Ataköy matematik Özel Ders Hocası, yazının, anne ve babalar için benim gibi hisseden insanların sayını artırması ister.

Başarılar dilerim.

Karakyalı, Cevat

28.11.2021

Math Cevat Tutor

 

 

 

Leave a comment