Skip links

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni

EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS BEYLİKDÜZÜ ÖĞRETMENİ

En İyi Matematik Özel Ders Ataköy öğretmeni varsa zafer var. En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeninin tavsiyesine göre, yapamazsan deneni yap… Kazanmak için çalış! En İyi Matematik Özel Ders Atakent Geometri öğretmeni ile Matematik Geometri çalışma kontrolü ne kadar elinizde ise o kadar güçlüsünüzdür.

En İyi Matematik Özel Ders
En İyi Matematik Özel Ders

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni İle rotanızı belirleyin.

Hayallerinize Sahip Çıkın…

Bu öykü, bir çiftlikten çiftliğe, yarıştan yarışa koşarak atları terbiye etmeye çalışan gezgin bir  at terbiyecisinin genç oğluna kadar uzanır. Babasının işi nedeniyle çocuğun orta öğretimi kesintilere uğramıştır. Orta ikideyken öğretmeni, büyüdüğü zaman ne olmak istediğini bir kompozisyon halinde yazmasını istedi.

Çocuk bütün gece oturup günün birinde at çiftliğine sahip olmayı hedeflediğini anlatan 7 sayfalık bir kompozisyon yazdı. Hayalini en ince ayrıntılarına kadar anlattı. Hatta hayalindeki 200 dönümlük çiftliğin krokisini de çizdi. Binaların, ahırların ve koşu yollarının yerlerini gösterdi. Krokiye, 200 dönümlük arazinin üzerine oturacak 1000 metrekarelik evin ayrıntılı planını da ekledi. Ertesi gün En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmenine sunduğu 7 sayfalık ödev, tam bir kalbinin sesi idi. İki gün sonra en İyi matematik Özel Ders öğretmeni ödevi geri verdi. Kağıdın üzerinde kırmızı kalemle bir “sıfır” ve “dersten sonra beni gör” uyarısı vardı. Çocuk merakla sordu:

  • Neden “sıfır” aldım?

Öğretmeni:

-Bu senin yaşındaki çocuk için gerçekçi bir düşünce değil. Bunu Başarman imkansız. Eğer ödevini gerçekçi hedefini belirledikten sonra yeniden yazarsan, o zaman notunu yeniden gözden geçirim.

-Çocuk eve döndü, bir hafta düşündükten sonra ödevini hiç değiştirmeden öğretmenine geri götürdü.

-Siz verdiğiniz notu değiştirmeyi, “ben de hayallerimi”… O orta 2. Sınıf öğrencisi bugün 200 dönümlük arazi üzerindeki 1000 metre karelik evinde oturuyor.  Yıllar önce yazdığı ödev şöminenin üzerinde çerçevelenmiş olarak asılı.

Aynı öğretmen, geçen yaz 30 öğrencisini bu çiftliğe kamp kurmaya getirdi. Çiftlikten ayrılırken öğrencisine:

-sana şimdi söyleyebilirim. Ben senin öğretmenin iken, hayal hırsızıyım. O yıllarda öğrencilerinden pek çok hayal çaldım.

En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeninden matematik öğrenerek hayallerinize kavuşmanız dileğiyle…(Efsane Math Cevat Hoca)

Cevat Karakayalı

3 Qualities The Best Math Tutor

02.05.2017

Leave a comment