Skip links

En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü

En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü

MATEMATİK ÇALIŞMA BİLİNCİ OLUŞTURMAK İÇİN ADAYIŞ

En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü
En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü

En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü öğretmeni diyor ki: YKS = TYT+ AYT Matematik sınavlarına çalışmamak için direnen biriyle karşılaştığınızda, onu sevgi ile fethedin. YKS Matematik sınavlarına çalışmak için kendini her sabah erken uyanmaya ada malısın. Erken kalkan erken yol alır, hayatın en iyisini alanlardır. AYT Matematik sınavına çalışma isteğini içten gelen duygularla halletmeye çalışmalısın. İçte başaramazsan dışta asla başaramazsın. Kendini hiç kimsenin senden beklemeyeceği bir ilgi, merhamet ve karakter sergilemeye adamalısın.  Böylece yeni bir dünyanın inşasında sana düşen görevi yerine getirmiş olursun. Öğrencilik hayatında senden beklenenin üstünde bir mükemmellik standardı sergilemeye ada malısın. Bunun soncunda, bolluk ve doygunluk hisleri senin hayatına geri dönecektir. Kendini tanıdığın en sevgi dolu öğrenci olmaya, dünyada şu anada var olan en büyük öğrencilerden biriymiş gibi düşünmeye ve hareket etmeye adamalısın. Hayatın asla aynı olmayacak ve pek çok yaşam için bir kurtuluş olacaksın.

En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü öğretmenine göre, hayat adil değil, buna alışsan iyi olur. Dünya senin kendine saygınla ilgilenmez. Dünyanın ilgisini asıl çeken şey, senin kendini iyi hissetmen için senin ne yaptığın olacaktır. En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü öğretmeninin ne kadar sert olduğunu anlamak için, patronunla tanışana kadar beklemelisin. Çakılıp kaldığında bu ailenin suçu değildir. Hata yaptığında sızlanmak yerine bu durumdan çok iyi ders almalısın. Okul arkadaşlarınla karşılaştığında kazananlarla kaybedenler gerçek hayatta böyle olmayacaktır. Kimi okullarda sınıfta kalan bir öğrenciye dersini geçmesi için defalarca yeni fırsatlar verilir. Gerçek hayatta durum böyle değildir. Hayat sömestrler halinde yaşanamaz. Bütün yaz boyunca tatil yapamazsınız. Çok az işveren size kendinizi bulmanız için yardım etmeye hevesli olacaktır. Televizyon ve bilgisayar gerçek hayat değildir. Asıl hayatta insanlar kafelerden kalkıp iş yerlerine gitmek zorundadırlar. YKS Matematik çok çalışan arkadaşınıza iyi davranınız. Bir gün onun çalışanı olabilirisiniz. Üniversiteden mezun olur olmaz 50 bin lira kazanacağın bir iş elde edemezsiniz.

En İyi Özel Ders Matematik Beylikdüzü öğretmeni sizlere, “İlkokuldan Üniversiteye” giden bu zorlu yolda sizlere başarılar dilerken “ YK Matematik sorularını çözen kaleminiz sivri ve zihninizin açık olmasını diler.

Karakayalı, Cevat

11.04.2019

Math Cevat Tutor

 

 

Leave a comment