Skip links

En İyi TEOG Matematik Özel Ders Bahçeşehir

EN İYİ TEOG MATEMATİK SINAVI İÇİN DESTAN YAZDIR!

En İyi TEOG Matematik sınavına çok çalış, farkını ortaya koy! En İyi TEOG Matematik Geometri sınavına çalışarak engellerin üstesinden gel. Hayallerine giden yolda pek çok zorlularla karşılaşabilirsin. En İyi TEOG Matematik Özel Ders Bahçeşehir Öğretmeninin önerdiği bu dört stratejiyi, üzerindeki Matematik çalışmama tozunu at. Yeniden başlamana, başarmana yardımcı olacaktır. Çalışmadan geçmeyen hiçbir başarı ya sürekli değildir ya da yoktur.

En İyi TEOG Matematik
En İyi TEOG Matematik Özel Ders Bahçeşehir
  1. Matematik İçin Sorumluluk Sahibi Ol
  2. Matematik Dersine Kendini Ada
  3. Matematik İçin Hareket Planı Yap
  4. Matematik Korkularını Paylaş

En İyi TEOG Matematik için “Mümkün” öğrencinin bakış açısını değiştiren, onları sarsan, kimi zaman yanlış yaptıklarını fark ettirir. Kimi zaman da kendilerini keşfetmelerini sağlayan bir önemli bir kelimedir. Hayallerinizin peşinden gidin. En İyi TEOG Matematik çalışın, öğrenin ve “mümkün değil” demeyin. Öğrencilik yaşantınızda da üç kelimenin çok önemli olduğunu düşünün:

  • Mümkün,
  • Mümkün değil,
  • Garanti.

En İyi TEOG Matematik öğrenmeye çabalayan, huzura ulaşmaya kendinizi aşmaya ve bulmaya çalışan biri olmaya çalışmalısınız. Öğrenmenin, yaşamanın ve doğruya ulaşmanın sonu yoktur. Zaman içerisinde kendinizi yenileyin. Bu mümkün kelimesini herkes bilmelidir. Hiçbir çocuk “mümkün değil” diyerek doğmuyor. Çocuklar ve özgüven aynı anda gelişmelidir. Öğrenci, özgüvenini hayal kurmayı unuttuğu zaman kaybediyor. Belli bir yaşa kadar gözlemleyin, çocuklar TEOG Matematik Geometri Özel Ders Bahçelievler öğretmeniyle kolaylıkla iletişim kurup, istediği yerde ilgiyi üstüne çekebiliyor. Bir “En İyi TEOG Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine neden saçın böyle” diye sorabiliyor. Ya da güneşi sarı değil de mavi renkle boyayabiliyor. Daha sonra biz matematik öğretmenleri ,” güneş yeşil olmaz, sarı olur” diye hayal kurmasını engelliyoruz. “Bir daha En İyi TEOG Matematik Özel Ders Atakent öğretmenine sacını sorma “ deyip merak duygusunu bastırmasını öğretiyoruz. Daha sonra çocuk, “ nasılsa benim adıma gelecek için karar veriyorlar “ deyip düşünmeyi bırakıyor. Oysa bilinmeli ki, her öğrencinin hayalleri ve hayalleri “mümkün” kılma gücü vardır.

 TEOG Matematik sınavı için çok istekli olmanızı ve çalışmalarınızda başarılar dilerim…

 Cevat Karakayalı

Efsane Math Cevat Hoca

11.07.2017

Leave a comment