Skip links

Geometri Beylikdüzü Matematik Birebir Ders

Geometri Beylikdüzü Matematik Birebir Ders   AYT Matematik Geometri Öğrenerek, Keşfederek Ve Dolu Dolu Bir Öğrencilik Yılları İçin…                                 

Geometri Beylikdüzü Matematik Birebir Ders öğretmenine göre, TYT – AYT Matematik Geometri sınavlarında gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenmekten geçer. İyi bir üniversiteye girmek için, iyi bir lise eğitiminin gerekliliğine hepimizin birinci önceliği olduğuna yürekten inanıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için yoğun bir çaba ve arayış içindesiniz. Yoğun bir çaba ve arayış içinde olmanız çok doğal, çünkü hayatın en önemli dönemeçlerinin birinden geçiyorsunuz. Bu dönemeçlerdeki çabalarınız belki de gelecekteki hayatınız üzerinde önemli belirleyici rol oynayacaktır. Her yıl birçok öğrencinin YKS Geometri Matematik sınav ve okul başarısına yardımcı olan Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası sizin gayretlerinize katkı sağlamak amacı her zaman hizmetinizdedir.

Geometri Beylikdüzü Matematik Birebir Ders öğretmeni diyor ki, öğrencilik yaşantınızda hiçbir hedefiniz olmadan yaşamak, sahada dönüp dolaşarak hiçbir gol atmamaya benzer. Bütün öğrenciler günlerini YKS Matematik konuları ile değil, çözdüğü YKS Geometri & Matematik testlerindeki netlerle değerlendirmelidirler. YKS Matematikte bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak gerekir.  Üniversiteye girmek için matematik dersinden başarılı olan öğrenciler hiç kimseyi suçlamazlar. Sadece zamanında ve yerinde YKS Geometri & Matematik çalışmayan öğrenciler hataları için hep başkalarını suçlamaya kalkarlar. Bu yüzden hatalarınızı başkalarına yıkmamak için düzenli ve verimli YKS Geometri & Matematik çalışarak başarılı olabilirsiniz. Matematik dersine azimle çalışmalısınız ve başaracağınıza inanmalısınız.

Sakın ola ki, YKS = TYT + AYT sınavlarında Matematik Geometri soruları ile sakın inatlaşmayın. Azim güçlü bir irade demek, inatçılık ise güçsüz bir iradesizlikten kaynaklanmasıdır. Daima YKS Matematik & Geometri çalışma yolunda devam edin, muhtemelen bir yerde tökezleyeceksiniz. Ben oturduğu yerde tökezleyen hiçbir öğrenci görmedim. Unutmayınız ki, yaşam bir kanala benzer, ne elde edeceğiniz içine ne attığınıza bağlıdır. YKS Matematik & Geometri terslerindeki netlerin artınca mutlu olacak ve sevineceksiniz. Çünkü biliyoruz ki, her şey sevmekle başlar. Matematik öğrenmeyi kalıcı ve zevki hale getirmelisiniz. Buna ilaveten, yaparak ve yaşarak öğrenme de çok önemlidir. Başarıyı destekleyen Ataköy YKS Beylikdüzü Matematik Özel Ders hocası, öğrencinin öğrenim süresi boyunca öğrenciye kesintisiz destek imkânı verir.

Geometri Beylikdüzü Matematik Birebir Ders öğretmeni ile Son YKS= TYT + AYT Matematik & Geometri sınavları İçin Son Düzlüğüne Girerken…

-Çalışma sürenizi gözden geçirin.

Sınava kadar kalan zamanı maksimum değerlendirebilmek için öncelikle zaman planlanması yapılmalıdır. Yapılacak planlamada puan getirisi en çok dersler, az bir tekrarla tekrar hatırlanabilecek konular ve tekrar edilecek konulara ne kadar zaman ayrılacağı önceden belirlenirse sizin için avantaj olur.

-YKS Geometri & Matematik sınavında netlerinizi artırmak için bolca tekrar edilmesi olmazsa olmazlardandır.

Öncelikle haziran ayının ortalarına kadar YKS Geometri & Matematik konularını bitirecek ve çok sayıda tekrar etmemize zaman kalmasına dikkat etmemiz gerekir. Sınava kadar kalan sürede pekiştirmeye yönelik bol bol soru çözmede ve tekrar yapmada fayda vardır. Öğrenciler kendilerini yetersiz gördüğü konuları tespit ederek bilerek çalışmalıdırlar. Hiç bilmediğiniz konuları, eğer yüksekleri hedeflediyseniz kesinlikle öğrenmelisiniz.

-Geçmiş yıllara ait sorulmuş YKS Matematik & Geometri  soruları çözülmelidir.

-Denemeleri iyi yorumlamayı gözden çıkarmamalısınız.

-Kendinizi gerekirse çok iyi çalışma kampına alabilirsiniz.

-Sınava az kala bazı durum değişikliklerinin gözlenmesi normaldir.

Geometri Beylikdüzü Matematik Birebir Ders hocası sizlere, kaleminiz güçlü ve zihniniz açık olması diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

15.08.2022

 

Leave a comment