Skip links

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü

TYT & AYT Matematik Geometri sınavlarına  hazırlanırken yeni şeyler öğrenirken zorlanıyor musunuz?

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü
Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki:  YKS Matematik Geometri sınavları için başarı bazen önümüzdeki sürece nasıl baktığımızla çok ilgilidir. Şayet bu YKS Matematik Geometri sınavlarının ve sürecin sizin için ne anlama geldiğini bilirseniz, arzu ettiğiniz hedefe ulaşmak için elinizde bir ipucu olabilir. YKS Matematik & Geometri siz de hangi duygu ve düşünceleri oluşturmaktadır. Bu sorulara vereceğiniz YKS Matematik & Geometri sınavlarına hazırlık sürecinde başarıya ulaşmada oldukça belirleyici rol olacaktır. Çünkü bu sınavlara nasıl bir anlam yüklüyorsak, hazırlık süreci içinde sınavla ilgili yaşadıklarımıza vereceğimiz etki ve tepkiler bu yönde olacaktır.

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, sınavın sizde oluşturduğu etki tepki doğrultusunda, ya hedeflerimizi ulaşmamızda bir araç olacak ya da sevmediğimiz, kızgınlıkla, kaygı ile baş etmeye çalıştığımız bir amaç haline gelecektir. İşte hedefe ulaşmada belirleyici olan da budur. Başarı ve başarısızlıklarımızın altındaki bakış acıları da sınava nasıl hazırlanacağımız istikametinde önemli etkileri olacağını unutmamalısın.

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocasına göre, YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanırken, Matematik- Geometri çalışmamayı uzun süre düşünmek, sonunda hiç çalışmamakla sonuçlanır. AYT Matematik Geometri sorularını için öğrencinin aklı en üstündür. Yaratır, şekillendirir. Karşısına çıkan her TYT Matematik Geometri sorularını çözer. Öğrenciyi akıl yönetir, düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir. Karşısına çıkan her TYT Matematik Geometri sorularını çözer. Öğrenciyi akıl yönetir, düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir. Çevre onun aynadan gördüğü aynadan başka bir şey değildir. Yeter ki aklını doğru yerde ve doğru zamanda kullanabilsin. Matematik & Geometri problemini çözmesi için öğrenciye aklını doğru kullanmasında Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni yardımcı olur

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni soruyor? AYT Matematik Geometri sınavına hazırlanırken yeni şeyler öğrenirken zorlanıyor musunuz?  Beyninizi yeterince verimli kullanmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Matematik & Geometri için beyninizi canlı tutun en güncel nörobilim araştırmalarına dayanan ve özgü bir programı iyi öğrenmelisiniz. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç daha güçlü kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olur. Örnek verecek olursak sağ elinle yazıyorsan, yarın Matematik & Geometri sorularını sol elinizle çözün. Ya da eve girmeden önce gözlerinizi kapayın. Evin anahtarını kilide yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız. Her defasında yeni zihinsel canlandırma oluşacaktır. Buna benzer alıştırmalar sıra dışı, eğlenceli, her yerde ve her zaman yaparsanız iyi olur. Hafızanızı benzer bir biçimde Matematik & Geometri teoremleri ve bağıntıları için de kullanarak ustalaştırabilirsiniz. Matematik & Geometri dersinde  yaratıcılığınızı artırarak daha verimli bir çalışma temposu ile devam edebilirsiniz. Dahası Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninizin çözdüğü Matematik & Geometri problemlerini kolaylıkla aklınızda tutabilirsiniz. Zihninizin zindeliğini öğrencilik senelerde ömür boyu kullanabilirsiniz.

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocasına göre, Matematik & Geometri sor çözerken başarının anahtarı sabırdadır. Arkadaşım, “sabır ve zaman” aceleciliğin tam tersi bir kavramdır. Matematik & Geometri dersini çalışmada sabır süreci elbette sancılıdır, ama sonunda alınan meyvenin tatlı olduğunu bilmelisin. “Lokum Testi” adıyla bilinen uzun soluklu bir araştırma yapıldı. Bu araştırmada Matematik  Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sınıfa bir kutu lokum getirdi.  Öğrencilerine bunu söyledi: “Eğer 14 dakika beklerseniz her birinize üçer lokum vereceğim. Beklemek istemeyenlere ise hemen şimdi birer lokum vereceğim.” Öğrencilerden bazıları lokumlarını hemen istediler. Bazıları da 14 dakika sonra iki lokum almayı tercih etti. 24 sene kadar süren bu araştırma sonucunda deneklerden iki lokum almak için 14 dakika beklemeyi göze öğrencilerin hayatta daha başarılı oldukları ortaya çıktı.

Geometri Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere, sahip olduğun her şeyi takdir etmenize yetecek denli deneme sınavlarında yüksek netler diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

25.07.2020

 

Leave a comment