Skip links

Halkalı Matematik Eğitim Koçu

HALKALI MATEMATİK EĞİTİM KOÇU

Halkalı Matematik Eğitim Koçu
Halkalı Matematik Eğitim Koçu

Halkalı Matematik Eğitim Koçu şöyle der: 

 • Önceden Matematik öğrenenler indirimli fiyattan öğreniyorlar,
 • Otoriteden Matematik öğrenenler, özgürlük bedeli ile öğrenirler,
 • Deneyerek Matematik öğrenenler etiket fiyatından öğrenirler,
 • Yaşamdan Geometri öğrenenler, gecikme zammıyla öğrenirler,
 • Yaşamdan da öğrenemeyenler, boşa gitmiş yaşamlarıyla öğrenirler.

Matematik Eğitim Koçu Halkalı öğretmenine göre, öğrencilik hayatınızın dönüm noktalarından biri üniversite YKS giriş sınavlarıdır. Ayrıca, bu sınavlarla kazanacağınız bölüm ve sonrasında edineceğiniz meslek sizin bundan sonra yaşam biçiminiz olacaktır. Böylesine önemli bir önemli YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavlarına hazırlanmanın temel şartı: “Yeni Sınav Sistemi”ni bilen Halkalı Matematik Eğitim Koçu öğretmeni ile devam etmelidir. Ruhuna uygun, anlaşılır ve güvenilir Halkalı Matematik Özel Ders öğretmeni de olabilir. Dahası, sınavlara hazırlanırken Atakent  Matematik Eğitim Koçu öğretmeninizin size anlattıkları gözden geçiriniz. Yazdıkları ders notlarını elinizden düşürmemeniz gereken kaynaklardır.

Matematik özel Ders Atakent

Ayrıca, Matematik Eğitim Koçu öğretmeniniz her yıl yıl yapılan sınavlarda çıkan sorulara göre güncelleştirilen bu ders notlar ile YKS sınavlarını kazanmanız çok kolay olacaktır. Toplumsal değişim ve gelişmenin giderek ivme kazandığı bilinmektedir.  Ayrıca, bilgi, beceri ve iletişim teknolojilerinin öğrencinin hayatının her anını değiştirdiği bir yüzyılda yaşamaktayız. Yeni bilgiler, fırsatlar ve araçlar YKS Matematik dersine bakış açınızı belirler.  TYT Matematik dersinden beklentilerinizi belirler. Ayrıca Matematik biçiminizi ve hepsinden önemlisi Matematik öğrenme ve öğretme süreçlerimizi yeniden şekillendirmek gerekliliğini ortaya koymaktadır.

İlk etapta, Beylikdüzü Matematik Eğitim Koçu öğretmeninizin Matematik sınavına hazırlarken takip ettiği yöntemler şudur:

 1. Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeni , YKS = TYT + AYT Matematik Geometri konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri, olabildiği ölçüde Matematik Geometri derslerinin sembollerle örülü soğuk yüzünü göstermeden, bol miktarda örneklerle öğrencinin anlayacağı dilde anlatmaktır. Böylece öğrencinin konuyu TAM ÖĞRENME’sini sağladıktan sonra, kendi başına soru çözmesini sağlanmalıdır.
 2.  Matematik Eğitim Koçu Atakent öğretmeni, Matematik Ders Notlarını konu bilgisini test çözme becerisine dönüştürmek amacı ile “Konu Çözümlü Test” lere yer vermelidir.
 3. Matematik Özel Atakent öğretmeni Anlattığı Matematik Geometri konularını pekiştirmek ve sizlere soru çözme hız becerisini kazandırmak amacı ile gerekli ve yeterli sayıda “Konu Cevaplı Test” lere önem vermelidir.

 İkinci etapta, Bahçeşehir Matematik Eğitim Koçu öğretmenine göre Matematik dersine şöyle çalışabilirsiniz:

 1. Halkalı Matematik Özel Ders öğretmeninden dilemeden önce, konuyu yüzeysel olarak incelmelidir. Bunun yararı ders işlenirken konunun hangi aşamasında olduğunuzu bilmenizdir.
 2. Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninden sonra, konunun anlatı kısmını, elinizdeki matematik ders notlarından dikkatlice çalışmalısınız. Bu durum hem derste gözden kaçanları görmenizi sağlayacak, hem de iyi bir tekrar olacaktır.
 3. Atakent Matematik Eğitim Koçu öğretmeninizin anlattığı konuyu tam anladığınıza kanaat getirdiğinizde, Çözümlü Testleri çözümüne bakmadan çözmeye çalışmalısınız. Testi bitirdikten sonra her sorunun çözümüne mutlaka incelemelisiniz.

Sonuç olarak, Matematik sınavı için, Atakent  Matematik Eğitim Koçu öğretmeni, isteklerini tatmin etmeye yetecek denli kazanç diler.

Cevat Karakayalı

19.05.2018

 

 

Leave a comment