Skip links

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders

TYT VE AYT MATEMATİK SINAVLARINDA NETLERİNİZİ ARTIRMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders
İstanbul Birebir Matematik Özel Ders

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders öğretmeni soruyor? YKS Matematik sınavı için dünden hızlı mısın? YKS Matematik sınavı için başarının ilk şartı, başaracağına inanmaktır. Bugün kim olduğunuz dünkü tercihlerinizin sonucudur. Yarın kim olacağınız, bugünkü kararlarınızın sonucu olacaktır. Matematik Özel Ders ile Matematik öğrenmek akıntıya kürek çekmek gibidir. Durduğun anda geri gidersin. Matematik için bütün büyük işler küçük başlangıçlarla olur. Beylikdüzü Geometri Özel Ders ile başarı varış noktası olmayan bir yolculuktur. Bu yolculukta geçici başarısızlıkların sizi yenmesine izin vermemelisiniz. Matematik için her bir engel kararlılığınızı daha da güçlenmesini sağlar.

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders öğretmeni diyor ki: TYT ve AYT Matematik deneme sınavlarında nerede yanlış yapıldığının ve bu yanlışın neden yapıldığının çabucak kavranması gerekir. Deneme sınavlarında nerede yanlış yapmanın birkaç sebebi vardır:

  –Konu eksiği

-İşlem hatası ve dikkatsizlik

-Okuduğunu iyi anlayamama

-Konu ile ilgili bilgi eksikliği

  -Konuyu birbirine karıştırmadır

TYT Ve AYT Matematik Netlerinizi Artırmaya Hazır mısınız?

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders öğretmeni, YKS Matematik sınavlarının öğrenci hayatının önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söylüyor. Nerede, ne zaman ve hangi şartlarda nasıl bir eğitim alacağınıza bu YKS Matematik sınavlardaki sonuçlar etki eder. Belki hangi meslek belki hangi lise veya hangi üniversite sorusunun cevabı bu sınavların sonucunda saklıdır. Bu yüzen sınavlara hazırlanan öğrenciler bu sınavları ciddiye almalıdır. Çevresindeki bireyler de bu yöndeki telkinleri daha fazla önemsemelidirler.

  • Geçmiş yıllarda YKS çıkmış olan sorular her konu bitiminde özenle gözden geçirilmeli ve çözülmelidir. Soru tarzları kavranmalıdır. Buradan hareketle eksik noktalarınızı bulabilirsiniz.
  • Çokça test çözerek soru çözme tarzınızı oluşturmalısınız. AYT Matematik sorusu çözerken kullandığınız kısa yollar-formüller artık tam anlamı ile kavranmış olmalıdır.
  • Konulara göre soru dağılımları hakkında bilgiler oturmuş olması gerekmektedir. Fazla soru çıkan konulara daha fazla ağırlık verileceğini sakın unutmayınız.
  • Eksik olduğunuz konu ile ilgili olarak konuları tespit edilmelidir. Eksiklikler üzerine odaklanmak YKS Matematik sınavlarına hazırlanan öğrenciler için en önemli net artırma yöntemi ve tekniğidir.
  • Test çözme hızınızı en iyi kontrol edeceğiniz uygulama yolu denemelerdir. Eğer denemelerde soruları yetiştiremiyor sanız yavaşsınız anlamındadır. Bu durumda hızlandırmanın bir yöntemi yoktur. Öğrenci de bilirsiniz ki bunu artırmanın tek yolu konu eksikliklerini gidermektir. Bolca soru çözmektir.

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

00.04.2019

Math Cevat Tutor

 

 

Leave a comment