Skip links

Matematik Atakent Özel Ders

 MATEMATİK ATAKENT ÖZEL DERS İLE

YKS = TYT + AYT

MARATONU

Matematik Atakent Özel Ders öğretmeni ile Geometri YKS Matematik  sınavından başarılı olmak için hedeflerini kendi gücüyle gerçekleştirebileceğine inan öğrenci mutludur, inançlıdır ve yaşama sevinci vardır. Öğrencinin gelecekteki hedefine ulaşması onun şimdiki gücünün kaynağıdır. Sen Matematik sorularını çözersin, gayret et, eninde sonunda başaracağından eminim çocuğum!” diyen anne-babalar çocuğunu yüreklendirdiği için çocuğu mutlaka başarılı olur.  Matematik Atakent Geometri Özel Ders öğretmeni, öğrencisine “sen yapabilirsin!” “Kendi hayallerini amaçlarını gerçekleştirebilecek güç sende var!” mesajını vererek öğrencisi Matematik dersinden başarılı olmasını sağlar.

Atakent Matematik Özel Ders
Matematik Atakent Özel Ders

Matematik Atakent Özel Ders öğretmenine göre Matematik yapan öne çıkacaktır. Bir milyonu aşkın öğrencinin kaderini belirleyecek YKS sınavına saatler kaldı. Şu andan itibaren ne kadar çok  Geometri çalışılırsa çalışılsın, sınavın kaderini değiştirecek bir performans gerçekleştirmek mümkün değildir. Mevcut durumu zora sokacak gelişmeler yaşanmasın yeter ve gerekli şattır. Peki, AYT sınavı zora sokacak sorunlar neler olabilir? İşte sınav öncesi ve sınavda dikkat edilmesi gereken çok önemli ayrıntılar aşağıda belirtilmiştir:

 • Sakın son 48 saatte hasta olmayın.
 • Sınava gireceğiniz yeri bu gün ya da yarın mutlaka görün.
 • Bulunduğunuz şehirden başka bir şehirde Matematik Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni ders der ki, sınavına girecekseniz şimdiden barınma ve ulaşım programınızı yapın.
 • Kimse ile tartışmayın ve kavgaya karışmayın, uzaklara gitmeyin ve maceralardan uzak durun.
 • Matematik sınav akşamı güvenmediğiniz yerlerde yemek yemeyin mümkünse evde yemek yiyin. Her zaman ki saatte yatın ve ilaç almayın.
 •  Sınav sabahı bir saat önceden sınava gireceğiniz okulun önünde bulunun.
 • Kimlik kartınızı ve sınav giriş belgenizi şimdiden emniyetli bir yere koyun.
 • Salon gözetmenlerinin uyarılarını dikkatle dinleyin ve gereğini yerine getirin.
 • Her Matematik testindeki her soruyu ve her seçeneği mutlaka okuyun.
 • Sakın ola ikili ya da toplu kopya şansı doğsa da, o tuzağa düşmeyin. Matematik sınavınız iptal olur. Bir yılınız gider.
 • Hiçbir soruya bir, bir-buçuk dakikadan fazla zaman ayırmayın.
 • Sakın kaydırma yapmayın. Emin adımlarla cevapları işaretleyin.
 • Saat, telefon, küpe, kolye gibi Matematik sınavında yasak olan takı ve aksesuarları yanınızda götürmeyin.
 • Yüzde yüz haklı olsanız da, sınav öncesi ya da Matematik Atakent Özel Ders öğretmeninin ifade ettiği gibi, sınavı esnasında hiç ama hiç kimse ile tartışmayın.
 • Zor sorularda paniğe kapılmayın. Pas geçip, bir sonrakine geçin. Zaman kalırsa tekrar dönersiniz.
 • Emin olmadığınız cevapları sakın işaretlemeyin. İki seçeneğe inen durumlarda şansınızın deneyebilirsiniz.
 • Her sınav sonrasında imzanızı, aday numaranızı, kimlik bilgilerinizi ve diğer tüm ayrıntıları gözden geçiriniz. Fazla su içmeyin, tuvalet ihtiyacı hissetmeyin, çünkü izin verilmiyor.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası YKS Matematik Geometri Sınavlarıda başarılar diler. (Efsane Cevat Hoca)

Cevat Karakayalı

17.06.2016

Leave a comment

 1. Matematik Geometri LYS SON TÜYOLAR!
  ANCAK SORUN

  MATEMATİK GEOMETRI LYS-1 IÇIN MATEMATIK ÖZEL DERS ŞART !

  Matematik Geometri (LYS) sınavlarında başarılı olmak ve en önlerde yerimi almam için bilgi birikimiminin yanında düzenli bir çalışma gerektirir. Hayatta bazen başarı için önümüzdeki sürece nasıl baktığımızla ilgilidir. Eğer LYS Matematik Geometri sınavında yüksek net yapmanın ne anlama geldiğini bilirsen hedefe ulaşman için elinde bir ipucu olur.
  Matematik Özel Ders Öğretmenimathcevathoca.com bana bilimsel,akılcı düşünce becerime sahip olmamı, kendimi iyi biçimde ifade edebilen,sorgulayıcı, Matematik bilgilerini ezberleyen değil bilgiye ulaşmamış sağladı. Benim geleceğimi kurtarmam için devamlı çalışmam gerektirdiğine inandırdı. Yani yarınlarım artık şu andan itibaren benim elimdedir. Asla gaflete düşmeyeceğime,hep çalışmam gerektiğine beynime inandırdı. “Bir kere çalışmazsam bir şey olmaz deme dedi!” Ya da “Sadece benimle olacak iş değil” sözlerinin arkasına sığınmanın doğru düşünce olmadığını söyledi. Karınca misali ulaşamazsam da gittiğim yolunda ölürüm düşüncesi ile hareket ettiğimde başaramam imkansız olduğuna inandım…
  Sonuç olarak kendimi karanlık ormanın içinde kaybolmuş hissediyorum. Beni bu karanlıktan kurtaracak olan birisi vardı. Başımı yukarı kaldırdım,baktım ve gördüm,geçte olsa kendi Kutup Yıldızımı buldum. Matematik Geometri LYS netlerim arttı. Birlikte Matematik Geometri çalışarak zorlu bir mücadelenin sonunda beni zirveye çıkarmaya az kaldı. Beni istediğim netleri yapmama istediğim hedefe ulaştırmaya gayretini ve iç disiplini esirgemeyen, geçte olsa bulduğum Kutup Yıldızım olan Matematik Özel Ders Öğretmenime çok teşekkür ediyorum…
  Burak Türkyılmaz
  LYS Matematik Geometri Öğrencisi