Skip links

Matematik Bire-Bir Ders Beylikdüzü

Matematik Bire-Bir Ders Beylikdüzü

Matematik Bire-Bir Ders Beylikdüzü
Matematik Bire-Bir Ders Beylikdü

Matematik Bire-Bir Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki:  YKS Matematik- Geometri sınavlarında en zor soruyu çözen iki savaşçı: Sabır ve Zamandır. Şu evrensel kuralı asla unutma: Eğer Matematik Geometri derslerinde başarılı olmak istiyorsan sabır ve çalışmak şattır. Eğer sabırlıysanız, yaptığınız işe saygınız varsa ve kendinizi geliştirmeye devam ederseniz, Matematik dersinde başarı daima yanınızda olur. Her şeyi geride bırakıp, Matematik çalışmak için, öğrencilik hayatına beyaz bir sayfa açmak ve bilinmeyen bir yola çıkmak gerekir. Bunu söylemesi kolay, uygulaması zordur. Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni ile Matematik Geometri derslerini çalıştığınızda hayatınız değiştirebilir. Güçlü olan hayatta kalır.

Matematik Bire-Bir Ders Beylikdüzü öğretmeni size YKS Matematik Sınavlarına hazırlanırken, motive olmanızı istiyor. En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders Verenler öğretmeninle YKS Matematik –Geometri sınav konularını öğrenmek için, “içindeki savaş ya da kaç” güdüsü, seni birazcık da olsa korkutan şeylerin üstesinden gelmene yardım olacaktır. Ancak AYT Matematik sınavında, hedefine ulaşır ulaşmaz, bir dinlenme periyotu ile kendini ödüllendirmeyi alışkanlık edersen senin için doğru bir hareket biçimi olur.

Matematik Bire-Bir Ders Beylikdüzü hocasına göre, Matematik sınavlarına hazırlanırken kendinizi rahat bırakmak doğru bir davranıştır.. YKS Matematik sınavına hazırlanırken, “bir soru daha” sendromundan uzak durmalısın. Yatağa girmeden aradan çıkarmak istediğin TYT Matematik için bir soru daha, uzun süreli huzursuzluğa neden olur. YKS = TYT + AYT  Matematik sınavları için, yapacaklar listeni illa ki tamamlaman gerekiyorsa listene son madde olarak dinlenmeyi eklemelisin. Beylikdüzü Matematik Özel Ders Verenler öğretmeni, “bir şeyi kabul edilebilir görmen için bunun yazılı olması mı gerekiyor? O halde yaz.” diyor.

Matematik Bire-Bir Ders Beylikdüzü hocası size “Susmak İçin Dinle” sözünün size önemli olduğunu söylüyor.AYT Matematik konularını çalıştıktan sonra, AYT Matematik sorularını çözemediğin de, otururken bile tırnaklarını koltuğun yastığına ya da avuçlarına geçiriyorsun, sessizce oturup derin düşünme yapmak senin için seçenek bile sayılmaz. Bunun için zihnini yatıştıracak ve bu konu ile ilgili taktik için bir Matematik Özel Ders Verenler Beylikdüzü  öğretmenden destek şart. Bu sayede gevşeyebileceğini ve başka bir şeye yoğunlaştırılmış olabilirsin.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni “Orta-Öğretimden Üniversitenin kapısına” giden zorlu bir tırmanışta  başarılar diler. En zor YKS Matematik Geometri sorularını çözen kaleminiz güçlü ve zihninizin pırıl pırıl olmasını ister. Unutmamanız geren altın kura :  “Matematik Geometri dersinde her başarı ter kokar ve hiçbir başarı tesadüf değildir.”

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

24.02.2020

Leave a comment