Skip links

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü
Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocası der ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlık  için, bir öğrencinin akıllıca hareket etmesi gereken için üç yol vardır: Birincisi çözeceği problem üzerinde düşünmektir ki, bu en asil yoldur. İkincisi önceden çözülmüş iyi bir şeyi taklit etmekle olur. Bu hareket tarzı kolay yoldur. Üçüncüsüne gelince bu en acı yoldur, deneyerek ve çabalayarak bulunan yol. Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, YKS Matematik Sınav problemlerini, inanarak, hissederek, severek, yaratıcı olarak ve esinlenerek çözmelisiniz. Böylece Matematik için bilinçaltınızı yeniden tasarlayarak kendinizi yeniden yaratabilirsiniz.

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocası ile AYT matematik sınav sorularını çözme güçlüklerini yok edebilirsiniz. Bu durum benden geçti demeyin. Öğrenciyi, zor MatematikGeometri problemlerini çözdüğü zaman mutluluk ayakta tutar. Bunun en büyük nedeni ise, öğrencinin vücudundan dopamin isimli bir hormon salgılanmasıdır. Bu hormon öğrencilere hizmet edince artar. Öğrenciyi insanı gençleştirir. Çünkü öğrencinin morali düzelir.

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü öğretmenine göre, YKS Matematik-Geometri sınavlarında başarılı olmanın yalnızca iki kuralı vardır: Birincisi, tam olarak ne istediğini anlamak ve ikincisi, onu yapmaktır.

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü öğretmenine göre, elinizin altında sınırsız bir bilgi zenginliği vardır. Bunları elde etmeniz için yapmanız gereken tek şey, kalp gözünüzü açmak ve içinizdeki sınırsız Matematik-Geometri bilgi hazinesini görmek. Kendi içinizde güzel, keyifli ve bereketli bir yaşam sürmek için gereksinim duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz hiç tükenmeyen bir enerji deposu bulunmaktadır. Mıknatıslı bir demir parçası, kendi ağırlığının on iki katını kaldırabilir Bunu fizikçiler deneysel olarak laboratuvarda ispat ettiklerini hepimiz bilmekteyiz. Ancak bir demir parçasının mıknatıs özelliğini alırsanız, bir kuş tüy parçasını bile kaldıramaz. Aynı düşünceyle, iki cins öğrenci vardır. Mıknatıslanmış öğrenciler güven doludur. Matematik-Geometri derslerinde başarılı olmak ve hedeflerine ulaşmak için doğduklarını düşünürler.

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocasına göre, diğer öğrenci tipinde ise, mıknatıs özelliği yoktur. Onlar korku ve kuşkuyla doludurlar. Bir fırsat yakaladıklarında, “ Ya başarısız olursam? Ya Matematik- Geometri problemlerini çözemezsem, arkadaşlar benimle dalga geçerler.” diye düşünürler. Bu tip öğrenciler sınıfta başarılı olamazlar, pek ilerleyemezler. İlerlemekten duydukları korku, oldukları yerde saymalarına neden olur. İşte o zaman anneler-babalar bir ayrış içinde olmalı ve çocuğunu bu durumdan, Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni ile çözüm bulabilirler. Yıllar önce var olan önemli sırrı keşfeder ve kullanırsanız, siz de çocuğunuzu mıknatıslanmış haline getirebilirsiniz.

Matematik Birebir Ders Verenler Beylikdüzü hocasına göre, YKS Matematik-Geometri deneme sınavlarında elde ettiğiniz tecrübeler, olaylar; içinde bulunduğunuz koşullar ve eylemler düşüncenize tepki olarak bilinçaltınız tarafından üretilir. Bunu unutmayınız ki, sonuçları ortaya çıkaran şey, inanılan şey değil, zihninizdeki inançtır. Yaşamın asla değişmeyen ezeli ve ebedi gerçek ve doğrularına inanmaya başlayın.  TYT ve AYT Matematik sınavlarındaki problemlerini çözmenin yolu budur. Matematik-Geometri çözme düşünceniz yeni başlayan eylemdir. Bu tepki bilinçaltından gelen ve düşüncenizin doğasıyla eşleşen yanıttır. Zihninizi uyum içinde, sağlık, huzur ve iyi niyet kavramları ile doldurursanız, öğrencilik hayatınızda mucizeler gerçekleşir.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders hocası sizlere aydınlık bir bakış açısına sahip olmana yetecek denli güneş diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

02.04.2020

 

 

 

Leave a comment