Skip links

MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERS MOTİVASYONU

 MATEMATİK GEOMETRİ DERSLERİNDE

BAŞARININ SİHİRLİ FORMÜLÜ

Matematik Geometri Özel Ders Öğretmeninin tecrübesi, bilgisi  ve annenin ilgisi olduğunda Matematik Geometri derslerinde başarının kesin olacağını Matematik Geometri Özel Ders almaya başladığında görürsün. Matematik Geometri problemlerini çözmek için ya başlamamalı, ya da çözmeli.

Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Matematik Geometri derslerinde başarının sihirli formülü, beyninizdeki hazinenizde saklıdır. Geometri derslerini öğrenmek için sihirli bir formül arıyor musunuz?  İşte burada yanıldığınızın ilk işareti olacağını bilmenizi isterim. Geometri Özel Ders öğretmeniniz Geometri öğrenmeniz için size hiçbir zaman “sihirli bir formül”ün reçetesini veremez. Veririm diye bir ifade kullanırsa böyle bir davranışla sizi başarıya götüremez. Sizi Geometri Özel Ders öğretmeni  Geometri derslerine ait bilgileri hafızaya nasıl atabileceğinizi kurallarını öğretir. Siz kendiniz başarıya adım adım çalışarak yaklaşacağınızı bilin isterim. Çalışmadan emek ve çaba harcamadan Geometri derslerinde zirveye çıkmanız imkansızdır. Geometri Özel Ders öğretmeni, ne istediğinizi biliyor. Gerçekleştirmek için kararlı davranıyorsanız, her Geometri için hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Geometri dersini başarmak için çok çalışmanız, işinize karşı heyecan duymanız ve asla pes etmemeniz gerektiğine yürekten inanmalısınız. Geometri Özel Ders öğretmeniniz size, işinizi şansa bırakmamalısınız. Başarı için çok çabalamanızı bilgi ve tecrübe ile desteklemenizi önermektedir.

Matematik Geometri Özel Ders öğretmeniniz, başkalarının size biçtiği role boyun eğmemenizi, başkalarının size uygun gördüğü kadere razı göster memenizi; içinizdeki cevheri açığa çıkarmak için mücadele etmenizi öğütlüyor. İçinizde saklı olan hazineyi dışarıya çıkartmak için gerekli ipuçlarını göstermeye hazırdır. Ya siz bunu görmeye keşfetmeye hazır mısınız? Matematik Geometri Özel Ders Avcılar öğretmeninizin sahip olduğu tecrübeleriyle harmanlanmış bilgi hazinesini sizinle paylaşmaya hazır olacağından tam olarak emin olmalısınız. Planlı çalışmayı sürdürebilmek için moralinizi yüksek tutmak önemlidir. Çok çalışıp, bir sürü soru çözüp, girdiğiniz deneme sınavlarından düşük netler yapmak istikrarınızı bozmamalıdır. Moralinizi hep en üst düzeyde tutup gerekirse  Geometri Özel Ders öğretmeninizden motivasyon konusunda destek almalısınız. Geometri Özel Ders öğretmeniniz bu süreçte gittiğiniz yolun uzmanıdır. Siz öğrencilik yaşantınızda ilk veya ikinci kez bu yoldan geçiyorsunuz ancak onlar her yıl yüzlerce öğrencinin sınav sürecini gözlemliyor ve öğrencilerin yolarındaki engelleri sorunsuz geçmesini sağlıyor.  Bu sebepten dolayı sınav hazırlık sürecinde onları fikirleri çok önemlidir.

Sen öğrencilik yıllarında Geometri dersini çalışarak kurduğun hayatta ortaya çıkardığın değerlerle, artılarla ve çalışkanlığınla her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor olacaksın; seçtiğin meslekle ne mutlu olacağını daha sonra öğreneceğini bil isterim.

Öğrencilik yılların o kadar iyi geçsin ki, keşkesiz bir hayat için yolun açık olsun…

Cevat Karakayalı

07.07.2015

Leave a comment