Skip links

MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERSLE BAŞARI İNANÇ İŞİDİR

MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERSLE

YKS = TYT + AYT

İÇİN BAŞARI İNANÇ İŞİDİR

Matematik Geometri derslerinde başarının ilk şartı, başaracağına inanmak; bugün kim olduğunuz dünkü tercihlerinizin sonucudur. Yarın kim olacağınız, bugünkü kararlarınızın sonucu olacaktır. Matematik Geometri derslerinde bir yere ulaşmanın ilk adımı olduğunuz yerde kalmamaya karar vermektir.

Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninden sonra, Matematik Geometri çalışırken beyninizi yöneterek onu tam kapasite ile kullandığınızda hiçbir Matematik Geometri sorusunu ıskalamak durumunda kalmayacağınız dan emin olabilirsiniz. Matematik Geometri derslerini başaracağınıza inanma, kendinize güvenme ve donanmamızı geliştirdiğimizde yine Matematik Geometri için hiçbir sorun yaşamazsınız. Yeteneklerini iyi kullandığınızda okul yaşantınızda keyfinize diyecek olmadığını göreceksiniz. Hayat boyu öğrenmek yine elinizdedir. Zira hayat bir okuldur, gelecekte rahat etmek için hayat boyu Geometri öğrenmek gerekir. Başarılı öğrencileri örnek alarak, onları YKS = TYT + AYT sınavlarında üzmeden geçmek sizin elinizde olacaktır. Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninizden verimli, disiplinli ders çalışma metotlarını ve zamanı verimli kullanma yollarını öğrenebilirsiniz. Başarılı bir plan yaparak ve onu başarılı bir şekilde uygulayarak hiçbir okul derslerinizde sorun yaşamazsınız. Kendinizi ve rakiplerinizi geçme metotları öğrenerek dünya ile yarışma azmini yakalamış olursunuz.

Matematik Özel Ders
MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERS

Kendinizi ders çalışmada motive etmeyi ve verimli çalışmayı öğrenirseniz ve öğrendiklerinizi uygularsanız rakiplerinize fark atabilirsiniz. Her öğrencinin en büyük arzusu, bütün derslerden başarılı olup istediği mesleği seçerek hayatta başarılı ve mutlu olmaktır. Bunun için bunun için hayata atılır. İyi bir servet, makam ve mevki, şöhret ve kudret sahibi olmak ister.

Ünlü bir yazar:

“Hepiniz önemlisiniz. Toplu halde resim çektirseniz, resim elinize geçince ilk önce kime bakarsınız?” diye sorar. Ben de size bu soruyu yöneltsem siz ne cevap verirdiniz.  “Kendime bakarım.” Dediğinizi duyar gibiyim…

Her öğrenci kendini dünyanın merkezinde görür; insanın doğası budur, Dünyadaki en önemli insan biziz. Herkes kendini yetiştirmek, geliştirmek, geliştirmek ve başarılı hale getirmek ister. Bu da insanının tabiatı gereğidir. Herkesin sevdiği isim kendi ismidir. İnsan kendini sever; kendi rahatı, geleceği ve mutluluğu için mücadele eder.

 Geometri İçin Atalet Başarıyı Hangi Aşamalarda, Nasıl Engeller?

İlkokul kitaplarında anlatılan, La Fontaine’in ünlü “kaplumbağa ile tavşan yarışı” hikâyesini bilirsiniz. Tavşan kaplumbağa göre daha hızlı koşan, daha yetenekli bir hayvandır ama biraz gaflet ve atalet halinde olduğunu herkes bilir.

Muhteşem ikili bir gün yarışmaya karar verirler. Tavşan kendinden emin olduğu için rahat bir şekilde hareket eder. Kaplumbağa azimlidir. Yavaş ama tempolu bir adımlarla yarışı kazanır.

Tavşan yüzde yüz yarışı kazanacağı halde yarışı kayıp eder çünkü bildiklerini uygulamaz. Öyküden çıkan ders nedir?

En İyi Geometri Özel Ders Beylikdüzü hocası sizlere öğrencilik yaşantınızda başarılar diler.

Cevat Karakayalı

10.08.2015

 

 

Leave a comment