Skip links

MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERSLE MÜKEMMELLİĞE ULAŞMAK

MATEMATİK  ÖĞRENMEK

İÇİN ATLET GİBİ DAVRANIN

Matematik Geometri çalışma; sıkıntıyı, kötülüğü ve yoksulluğu uzaklaştırır. Matematik ve Geometri dersleriyle hayallerinize giden yolda Matematik Geometri Özel Ders öğretmeniniz hep yanınızda!

Matematik Geometri derslerinde başarıyı yakalamak için, bir atlet gibi davranmalısınız.  Öğrencilik hayatınızın en önemli Matematik Geometri alanlarında görkemli sonuçlar elde etmek için bildiğim en önemli ve etkin yollardan bir tanesi günlük egzersizlerden geçer. En büyük atletler mükemmelliğe egzersizle ulaşıldığını çok iyi bilir. Son olimpiyatlarda rekor kıran Afrikalı atlet, başarısının sırrı sorulduğunda, başarısını, her sabah şu şiiri okuyarak kendisini motive etmesine borçlu olduğunu söylemişti:

Matematik Özel Ders Atakent
MATEMATİK ÖZEL DERS HALKALI

“Afrika’da her sabah bir ceylan uyanır. En hızlı aslandan daha koşması gerektiğini, yoksa öleceğini bilir. Afrika’da her sabah bir aslan uyanır, en yavaş ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini yoksa açlıktan öleceğini bilir. Aslan ya da ceylan olmanızın önemi yok, yeter ki her sabah kalktığınızda koşmanız gerektiğini bilin.” Siz de her sabah uyandığınızda, Geometri testleri çözerek dünden daha hızlı olabilirsiniz. Matematik Geometri derslerinde mükemmelliğe ulaşmak için egzersiz yapmalısınız.  Atletler bu durumu çok iyi bilirler. Bu durum neden geri kalmanıza çok yabancı gözüküyor? Elbette Matematik Geometri soru çözme egzersizi disiplin gerektirir. Geometri Özel Ders Halkalı öğretmenlerinin söylediği gibi: “Disiplininin bedeli, pişmanlığın acısından daima daha azdır.”

Size söylemek istediğim şey, kişisel ve profesyonel mükemmelliğin çalışma gerektirdiğidir. Size asla bazı fedakârlıklar yapmadan ve kendini adama ve kişisel kontrol gibi bedeller ödemeden hayallerinize ulaşabileceğinizi söyleyemem. “Bedelini öde.” Bu sözlerde büyük bir gerçeklik vardır. Aramızdaki en iyileri bunun çok kolaymış gibi gözükmesini sağlar. Biz buna Kuğu etkisi diyoruz, bunu uygulayan seçkin kişiler kişisel ve profesyonel ustalığa ulaşmak kolaymış ve işler sanki bir kuğunun suda yüzmesindeki zarafetle gerçekleşiyormuş gibi gösteririler. Ancak tıpkı kuğunun yüzüşünde olduğu gibi, yüzeyin altındaki planlama, iç disiplin, sıkı çalışma ve neredeyse kusursuz uygulamaları dışarıdan göremezsiniz. Geometri derslerini, Matematik Geometri Özel Ders aldıktan sonra benzer biçimde kusursuz egzersizle tam olarak öğrenebilirsiniz.

Matematik Geometri derslerini çalışmak için “istekli ol” ifadesi çok bariz görünür. “Enerjik ol” sözü kulağa basmakalıp gelir. “Tutkulu ol” sözü ise sıkıcı görünür. Ancak coşkulu, enerji ve tutku olmadan kendi sahanıza liderlik edemezsiniz ve organizasyonuz asla birinci sınıf olmaz. Liderliğin o kadar çok karmaşık olduğunu söyleyemeyiz. 

Ataköy Geometri Özel Ders Hocası sizlerin inanılmaz derecede güçlü ve olabildiğince canlı olm