Skip links

 MATEMATİK ÖZEL DERS İLE BAŞARIYA ULAŞMAK 

Matematik dersinde başarıya ulaşamayanların

yüzde doksanı yenilgiye uğramamışlardır, sadece   pes etmişlerdir.

Asla vazgeçmeyin, bütün yolları deneyin.

Eninde sonunda o sizden pes edecektir. 

Okul başarınızı artırmanız, Üniversiteye giriş sınavlarında YKS = TYT + AYT , istediğiniz ulaşmanız için başvuracağınız en önemli kişi Matematik Özel Ders Halkalı öğretmenidir. Konular size, çözümlü soru örneklerle anlatılır ve öğrenilenlerin pekiştirilmesi amacıyla ilave olarak konu testleri verir.

Psikolojik araştırmalar ders çalışarak öğrendiklerimizin çoğunu 24 saat içinde, eğer tekrar etmezsek unuttuğumuzu göstermektedir.Kalıcı olmasını istiyorsanız öğrendiklerinizi gün içresinde tekrar ederek uygulama yapmalısınız.İşte Geometri  Özel Dersin başarısının nedenlerinden biri budur.

Matematik Özel Ders Halkalı
Matematik Özel Ders Atakent

Matematik Özel Dersinde konular en ince ayrıntılarına kadar anlatılır ve hemen ardından “Sıra Sizde” betimleyici soruları çözdürülüp, konunun anlaşılıp anlaşılmadığı anında görülür. Yani, öğrenci devamlı aktif durumdadır. Daha sonra öğrencinin boş bıraktığı ve yanlış yaptığı sorular birlikte yeniden gözden geçirilir. Hataların nereden kaynaklandığı araştırılarak sorun giderilir. Size düşen konuları dikkatlice çalışmak, soruları zaman sınırlaması yaparak çözmek ve çözemediğiniz sorular için konuyu yeniden inceleyerek sonuca ulaşmanızdır. Eğer yine de sonuca ulaşamazsınız Matematik Geometri Özel Ders  Atakent öğretmeninize sorup, konuyu öğrenmelisiniz.

Geometri sınavlarında başarılı olamak ve en önlere çıkmak düzenli bir çalışma gerektirir. Önünüzde uzun ve yorucu bir maraton var. Bu yarışta başarılı olmak tamamıyla sizin elinizdedir. Düzenli ve planlı bir çalışmayla, dersleri ve konuları zamana yayarak, Matematik Özel Ders Büyükçekmece gibi doğru seçimle, hedefinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşi şansa bırakmayın, sizi başarıya götürecek güvendiğiniz Matematik Özel Ders Öğretmeni beraber yapabilirsiniz. Eğer bunu yaparsanız, konu anlatımı ile hemde konu eksiğinizi kapatmakla hem de gerekli çabukluğu ve öz güvenini kazanmakla size yardımcı olacaktır. Yapacağınız deneme sınavları ile eksiklerinizi görebilir ve hedeflerinize ne kadar yakın olduğunuzu anlayabilirsiniz. Çalışma isteğinin gelmesi için, öncelikle matematik konularını çok iyi anlamanız gerekmektedir. Bunun içinde tecrübeli Matematik Özel Ders Küçükçekmece rehberliğinde yeterli bilgi ve egzersiz ihtiva eden kaynakları çözmeniz gerekmektedir.

Geometri Özel Ders Beylikdüzü  öğretmeninin en büyük özelliği, konuları son derece sade, öğrenciyi gereksiz ayrıntılara boğmadan ve sınavın öğrenciden beklediği şekilde işlenmesini sağlamasıdır. Böylelikle öğretmen her seviyedeki öğrenciye hitap etmektedir. Böylece öğrencinin konulara motive olmasını sağlar. Öğretmenin öğrenciyi doğru şekilde yönlendirmesi sayesinde, eksik olduğu konuları hızlı bir şekilde toparlar ve sınava hazır hissedecek bir şekilde başarılı olmasını sağlar. 

Size okul yaşantınızda, üniversite sınavlarında ve yaşantınızın her alanında başarılar diliyorum.

Cevat Karakayalı

27.11.2014

Leave a comment