Skip links

MATEMATİK ÖZEL DERS

MATEMATİK ÖZEL DERS İLE

YKS = TYT +AYT

SINAVINA HAZIRLIK

Matematik Dileklerinize Ulaştırır!

Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü Hocası der ki: YKS sınavları  için hedefinize ulaşmak için son adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Erken teşhis puan kurtarır. Ders ders konuları özenle  özel ders öğretmeninizle sıkı bir şekilde çalıştığınızda netleriniz artar. Hedeflediğiniz üniversitenin kapısına epeyce yaklaştınız, artık son adımları atıyor ve kapıyı aralamak üzeresiniz. Bu son adımlar tehlikeli bir durum almaması için Matematik ve Geometri dersleri için bazı hatırlatmalara ihtiyaç olduğu inancındayım.

Manevi desteğe en fazla ihtiyacınızın olduğunu önceki yıllardaki tecrübemden biliyorum. Atacağınız bu son adımları rahat, kendinden emin ve kararlı bir şekilde atmanızı istiyorum. Sene başından bu güne çok iyi bir performans gösterdiğinizi biliyorum. Önce yapılması gereken yegâne hareket, birinci basamakla sınavı ilgili, Matematik ve Geometri kaynaklarından ikinci basamakta çıkan konulara hızlı bir şekilde göz atıp, YKS kaynakları ile dikkatinizi yoğunlaştırırsanız sınavı başarmanız kesindir. Geçmişe kafa yorarak, keşkeler ve pişmanlıklar yaşayarak geri getiremeyeceğiniz zamanı harcamak size bir fayda sağlamayacaktır.

matematik özel ders
Matematik Özel ders

İyi ya da kötü bir sınav sürecini geride bıraktınız. Şimdi onu düşünüp, üzüntüler yaşayıp, kafaya takmanın hiçbir faydası olmayacağını hepimiz biliyoruz. Beynimiz bize geçmişten arınmış ve temiz olarak yeni LYS Matematik ve Geometri derslerine odaklanmamız için lazımdır. Matematik Geometri Özel Ders öğretmeninizle YKS Geometri sınavınızda netlerinizi artırarak geçmişi telafi edebilirsiniz. Birinci basamak sınavını unutup, sınava giren herkes ile ortak sıralamanız olan ilk basamak sınavının sıralamasına saplanmayıp hedeflediğiniz alana koşmak en büyük ilkeniz olmalıdır.

Asıl sıralamanız YKS Geometri sınavından sonra ortaya çıkacaktır. Şu an görünen sıralamanızın çok üzerinde olacaktır. Bu konularda size en büyük desteği  özel ders öğretmeniniz verecektir. Geçmiş yıllara dayalı veriler birçok şeyin aslında yeni başladığının size ispatını gösterecektir. Sizin “Artık benden bu kadar pes ediyorum!” dediğiniz anda bir başkası bu durum için; “ Benim için büyük inanılmaz bir fırsat!” söylediğini asla akılınızdan çıkarmayınız.

Artık son viraja yaklaşıyoruz, üniversite kapıları gözüktü. Başarının anahtarı konuları özetleyerek çalışmak ve bol denemeler yaparak kondisyonunuzu artırabilirsiniz. Kapıyı açacak ve içeri girecek olan sizsiniz. Pes etmeden, yılmadan bir an önce istediği sonuca ulaşmak yerine sabırla çalışmalarına devam eden, Matematik  Özel Ders Öğretmeni ve ailesi ile bu çalışma süresinde daha fazla diyaloga giren bir öğrenci yarışı ön sıralarda yer alacaktır.

Geometri Özel Ders beylikdüzü Hocası ümit eder ki, hedeflediğiniz mesleği seçmek için iyi bir üniversite kazanmanızı, kendi kanatlarınızla uçmanızı ….

Cevat Karakayalı
Math Cevat Tutor
16.03.2015

 

Leave a comment

  1. Efsane Cevat Hocam,
    Eskiden aldığım sınav notlarıma hakkaten şaşırmaya basaldigim an sizle derse başladığım andır. Cevat Hoca matematik özel derste 5N1K metodu ile çok iyi anladım. Artık benim için matematik korkusu kalmadı hatta keyifli hale bile geldi. Teşekkürler hocam.

  2. Efsane Cevat Hocam,
    Eskiden aldığım sınav notlarıma hakkaten şaşırmaya basaldigim an sizle derse başladığım andır. Cevat Hoca matematik özel derste 5N1K metodu ile çok iyi anladım. Artık benim için matematik korkusu kalmadı hatta keyifli hale bile geldi. Teşekkürler hocam.