Skip links

MATEMATİK ÖZEL DERS ATAKENT

 MATEMATİK ÖZEL DERS ATAKENT

ÖĞRETMENİ İLE MATEMATİK

YKS = TYT +AYT

NETLERİNİZİ

NASIL ARTIRABİLİRSİNİZ?

Matematik dersi öncelik ister. Matematik dersinden başarılı olmak, hayallerini kendi gücüyle gerçekleştirebileceğine inanan öğrenci şevklidir, inançlıdır ve yaşama sevinci vardır. Öğrencinin gelecekteki umudu, onun şimdiki gücünün kaynağıdır.

“Sen Matematik sorularını çözersin, gayret et, eninde sonunda başaracağından eminim çocuğum!” diyen anne-babalar çocuğunu yüreklendirdiği için çocuğu mutlaka başarılı olur. En İyi Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni, öğrencisine “sen yapabilirsin!” “Kendi hayallerini amaçlarını gerçekleştirebilecek güç sende var!” mesajını vererek öğrencisi Matematik dersinden başarılı olmasını sağlar.”

Atakent Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders Atakent

Matematik Geometri sınavları öğrencilik hayatının önemli dönüm noktalarından biridir. Hangi üniversite ve hangi koşullar altında nasıl bir öğretim ve eğitim alacağınıza bu girdiğiniz sınavlardaki sonuçlar etki eder ve geleceğinizi biçimlendirir. Şunu bilmelisiniz ki, hangi meslek, hangi lise ya da hangi üniversiteye gideceğiniz sorusunun cevabını belirleyecektir. Bu yüzden bu sınavlara hazırlanan öğrenciler, Geometri YKS sınavını ciddiye almalı ve çevresindeki kişileri de bu yönde telkinleri daha fazla önem vermelidirler. Ayrıca Matematik Özel Ders Atakent öğretmeninin fikirlerini de dikkate almalıdır.

Geometri Özel Ders Atakent öğretmeniniz der ki: YKS Geometri İçin Soru Çözerken dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 1. Daha önceki seneklerde çıkmış olan soru türleri mutlaka gözden geçirmeli, soru tiplerini iyi kavranmalıdır.
 2. Bolca soru çözerek soru çözme tarzınızı geliştirmiş olmalısınız. Soru çözerken kullandığınız kendinize özgü kısa yollar veya formülleri artık tam anlamı ile oturtmuş olmalısınız.
 3. Test çözme tekniklerini iyi kullanmalısınız. Şöyle ki, bazen doğru cevabı bulurken de yanlış seçenekleri eleyerek doğruya ulaşmayı iyi bilmelisiniz.
 4. Soru dağılım analizini çok iyi yakalamalısınız. Yani, fazla soru çıktığı bilinen konulara mutlaka daha fazla ağırlık vermelisiniz. Bunu yaparken az soru çıkmış buna da çalışmayayım mantığını göz ardı etmeyiniz. Bu mantık çokta sağlıklı olmadığı bilinmelidir.
 5. Çok deneme yaparak test çözme hızınızı kontrol etmelisiniz. Eğer denemelerde soruları yetiştiremiyorsanız yavaşsınız anlamına gelir. Dünden hızlı olmanın tek yolu her gün konu eksiklerini bilerek bolca soru çözmektir.
 6. Matematik dersinden eksik olduğunuz konu ile ilgili olarak konuları tespit etmek ve onların üzerine odaklanmak sınavlara hazırlanan öğrenciler için en çok kullanılan net artırma tekniğidir.
 7. Nerelerde yanlış yaptığınızı ve bu yanlışın neden yapıldığını çabucak tespit edip kontrol altına almalısınız. Yanlış yapılmasının bir sebebi vardır. Bunlar sırası ile:
 • Konu eksiği

 • Dört işlem hatası dikkat eksikliği

 • Okuduğunu iyi anlayamama,

 • Konular arasında bağlantı kuramam

Yukarıda belirtilen maddeler göz önünde bulundurulduğunda tespit net olarak ortaya konulmuş, teşhis aşaması sonuçlanmış ve tedaviye geçilmiş olacaktır.

Bakırköy Geometri Özel Ders Hocası sizlere başarılar diler.

Cevat Karakayalı

08.05. 2016

 

 

Leave a comment

 1. MATEMATİK DERSİNDE BAŞARININ TEMEL KOŞULLARINDAN BİRİSİ DE ISRARCI OLMAKTIR!

  Matematik özel ders öğretmenim matematik ile ilgili sorunları ve gösterdiği çözüm yollarını uyguladığımda LYS matematik sınavından netlerim arttı. Okuldan eve gelince matematik dersini çok çalışıcağım diyorum evde matematik defterini ve kitabını açıyorum ne yapacağımı bilemiyordum. Matematik özel ders öğretmenimin gösterdiği ders çalışma yöntemleri uyguladığımda matematik çalışma isteğim arttı. Ders çalışmanın bir alışkanlık olduğunu anladım. Artık matematik dersi konusunda aldığım kararları evde uygulamaya başladım.ders çalışma isteği olan arkadaşlar edindim.
  Matematik özel ders öğretmenime bana bu alışkanlıkları kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum.

  Alara mete
  12.sınıf TM öğrencisi
  Bahçeşehir koleji

 2. LYS MATEMATIK&GEOMETRI OZEL DERS ICIN TAVSIYEM:
  Genclerle birlikte calisabilen,”generation gap” diye bir terim tanimayan bir matematik ozel ders hocasidir Cevat Hoca.Nasil isterseniz o sekilde ozel ders verebilecek bir kapesitedir.Cevat Hocayi diger hocalardan ayiran bir ozellikte bu isi profesyonel yapmasi.O kadar cok ogrenciye Ygs/Lys ozel ders veriyor ki her turlu soru ve ogrenci tipine asina.Dakik olmasida gunluk programlarimi duzene sokmama yardimci oluyor.Lys icin daha iyi bir hoca dusenemiyorum.Tavsiye ederim.

  Oguzhan Kaygisiz

 3. Post comment

  Şeyanur süngü şehremini ANADOLu lisesi 12 sınıf öğrencisi says:

  Matematik özel ders öğretmenim benim “neyi? Nasıl? Nerede?” öğrenebileceğimi hissederek logaritma ve karmaşık sayılar gibi konularda eksikliklerimi giderdi ve tam öğrenmi sağladı.
  MATEMATİK özel ders öğretmenimle matematik öğrenmek, çalışmak, yüksek disiplin, yoğunlaşma, sağlam irade azim büyük bir dikkatle yaklaşım ve özveri ile irade ister. Matematik ozel1 ders öğretmenim ozel ders konularını açık , duru , yalın bir anlatımla aktarırken konuyu özümletecek örnekler kolaydan zora basitten karmaşığa giden çokça test sorusu ile destekleyerek akla gelebilecek her türlü ayrıntıya yer veriyor. Bunun sonucunda lys1 matematik netlerim de arttı. Her şey için teşekkürler…

 4. Matematik özel ders öğretmenimin söylediği gibi,matematik dersinde başarının çalışmakla kazanildigi bir gerçektir.fakat bazen çok çalışmakla matematik dersinden başarıli olmak için yetmeyebilir.bu yüzden çalışmanın da sistemli ve programlı olmasi gerçektir. YGS ve LYS sınavlarında başarılı olmak için bilgi birikimini yanında iyi bir sınav strateji olmalıdır. Matematik özel ders öğretmenim matematik dersindeki eksiklerime destek,anlayamadigim matematik konularını daha kolay anlayabilcegim ders anlatım tekniği ile sunmaktadir.matematık konularını daha iyi anlıyorum.hersey için tessekurler. ..
  Doğukan Dalkıran

 5. Post comment

  Burak Türkyılmaz says:

  Matematik Geometri LYS SON TÜYOLAR!
  ANCAK SORUN

  MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ GEÇ BULDUM AMA BULDUM…

  Matematik Geometri (LYS) sınavlarında başarılı olmak ve en önlerde yerimi almam için bilgi birikimiminin yanında düzenli bir çalışma gerektirir. Hayatta bazen başarı için önümüzdeki sürece nasıl baktığımızla ilgilidir. Eğer LYS Matematik Geometri sınavında yüksek net yapmanın ne anlama geldiğini bilirsen hedefe ulaşman için elinde bir ipucu olur.
  Matematik Özel Ders Öğretmenimathcevathoca.com bana bilimsel,akılcı düşünce becerime sahip olmamı, kendimi iyi biçimde ifade edebilen,sorgulayıcı, Matematik bilgilerini ezberleyen değil bilgiye ulaşmamış sağladı. Benim geleceğimi kurtarmam için devamlı çalışmam gerektirdiğine inandırdı. Yani yarınlarım artık şu andan itibaren benim elimdedir. Asla gaflete düşmeyeceğime,hep çalışmam gerektiğine beynime inandırdı. “Bir kere çalışmazsam bir şey olmaz deme dedi!” Ya da “Sadece benimle olacak iş değil” sözlerinin arkasına sığınmanın doğru düşünce olmadığını söyledi. Karınca misali ulaşamazsam da gittiğim yolunda ölürüm düşüncesi ile hareket ettiğimde başaramam imkansız olduğuna inandım…
  Sonuç olarak kendimi karanlık ormanın içinde kaybolmuş hissediyorum. Beni bu karanlıktan kurtaracak olan birisi vardı. Başımı yukarı kaldırdım,baktım ve gördüm,geçte olsa kendi Kutup Yıldızımı buldum. Matematik Geometri LYS netlerim arttı. Birlikte Matematik Geometri çalışarak zorlu bir mücadelenin sonunda beni zirveye çıkarmaya az kaldı. Beni istediğim netleri yapmama istediğim hedefe ulaştırmaya gayretini ve iç disiplini esirgemeyen, geçte olsa bulduğum Kutup Yıldızım olan Matematik Özel Ders Öğretmenime çok teşekkür ediyorum…
  Burak Türkyılmaz
  LYS Matematik Geometri Öğrencisi

 6. Matematik özel ders ögretmenim yurtdışına çıktığı için, ögretmen arayışına girdim. Daha sonra bu site ile karşılaştım. İlk başlarda şüpheli yaklaşsamda, telefon görüşmelerindeki samimi üslup ile kendisine bir şans vermeyi seçtim ve daha konuşmayı yaptığımız akşam evime kadar geldi. Gerek yüz yüze konuşmadaki samimiyeti, gerek işinde uzman ve tecrübeli olduğunu belirten konuşması ile şans vermeyi seçtim. Şu anda kendisinden ders alıyorum, matematik konusunda konuştukları ile yaptıkları bir olan tek Matematik özel ders öğretmeni ile karşılaştım. Daha 2. dersten konuyu yalayıp yuttum. Aslında Matematik korkulacak bir şey değilmiş. Bundan sonra matematik benden korksun. İyi ki benim matematik özel ders ögretmenim oldun Cevat Hoca.

 7. Post comment

  Yaşar Güllüoğlu says:

  Matematik dersinden 9.sınıftada matematik özel ders aldım benim üzerimde pek etkili olduğunu söyliyemem. Araştırmalarım sonunda Yeni bir matematik özel ders öğretmeni buldum.10.sınıf konularını Matematik Özel Ders öğretmenim anlattıktan sonra matematik daha kolay gelmeye başladı.Matematik derslerinde artık sıkılmıyorum.Dersler daha verimli ve akıcı geçiyor.Matematik Özel Ders Öğretmenime Teşekkür ederim.Y.GULLUOĞLU
  10.Sınıf Öğrencisi

 8. Yorumun devamından da anlayabileceğiniz gibi TM ögrencisiyim ve Matematik ile aram çok KÖTÜ (idi). Ortaokuldan beri baş belam olan matematik dersini bana Matematik Öğretmenime öncelikle buradan teşekkür ediyorum. Sanki Sokrates’ten ders alıyor gibiyim. Sokrates tarafından ortaya atılan doğurtma yöntemi ile (bana öyle geliyor), Bilmediğimi düşündüğüm şeyleri aslında bildiğimi veya yapabileceğimi bana gösteriyor. Şu anda LYS Matematik Özel Ders Matematik Öğretmenimden 8. dersimi alıyorum. YGS Matemaik konularının (Köklü Sayılar, Üslü Sayılar, Çarpanlara ayırma vs.) önemli bölümünü resmen zihnime aktardı. Ayriyetten çözmekte olduğum LYS ve YGS Geometri sorularını inceliyor. Bu yazıyı okuyorsanız. İster Thales ister Pisagor ile aranız kötü ise. Karşınızda resmen Sokrates var. Bende Platon olarak Hocamın Savunmasını burada yapıyorum. Iyı ki varsın Efsane Cevat Hoca.

 9. MATEMATİK ÇALIŞIRSAM GELECEĞİM KENDİ ELLERİMDEDİR ! MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMDEN MATEMATİK 11 KONULARINI ÖĞRENDİKTEN SONRA MATEMATİK 1.ARA SINAVINDA 92 ALARAK HERZAMAN Kİ GİBİ ZİRVEDE YERİMİ ALDIM.AYNI ZAMANDA MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM FİZİK DERSİNİDE ÇOK İYİ ANLATMAKTADIR BENZER BİÇİMDE FİZİK 1.SINAVINDANDA YÜKSEK NOT ALDIM BANA TÜM MATEMATİK VE FİZİK BİLGİLERİNİ FLASH BELLEK GİBİ BEYNİME AKTARAN EFSANE CEVAT HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYOR VE SAYGILARIMI İLETİYORUM.

  Emre VAROL 11.SINIF MF ÖĞRENCİSİ

 10. 2 AY KADAR ÖNCE KABUSUM OLAN MATEMATİK – GEOMETRİ YGS KONULARININ ŞU ANDA %70LİK DİLİMİNİ MATEMATİK ÖZEL DERS OĞRETMENİMLE BERABER BİTİIRMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BİR MATEMATİK HOCASI DÜŞÜNÜN DERSLERİ uykunuzu getirmiyor. hatta sizi içine çektikçe çekiyor. Matematik ygs ve lys ile ilgili yazdığı yazıları matematik özel derslerinde kullanıyor. fakat maalesef çalışmadan da olmuyor. ben bu hatayı 10 ve 11.ci sınıfta yaptım. Fakat efsane cevat hoca hala geç olmadığını bana gösterdi. Şimdi ise matematik-Geometri ygs konularında büyük bir istikrarla ilerliyorum. iyi ki varsın efsane cevat hoca

 11. Post comment

  Yaşar Güllüoğlu says:

  MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM SAYISAL DERSLERİMDE (MATEMATİK,FİZİK VE KİMYA) BENİM HERŞEYİMDİR ZORLU BİR MÜCADELENİN ARDINDAN FİZİK:72 ( AMA SINAV ZORDU ORTALAMANIN ÜSTÜNDE Bİ NOT) KİMYA :85 ( İYİ Bİ NOT EN YÜKSEK NOT 88) MATEMATİK SINAVINDA İSE SORULARIN KONU DAĞLIMININ KURBANI OLDUM YEDİ SORU FONKSİYON 7SORU DİĞERLERİDEN İSE SADECE 3 SORU SİZCE BU NORMALMI?! HEDEFLEDİĞİM NOTU ALMADIM ÇALIŞMA DÜZENİMİ DEĞİŞTİRECEĞİM MATEMATİKTEN YÜKSEK NOT ALMAK STRATEJİ GEREKTİRİYOR BU STRATEJİYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM İLE ÖĞRENİCEĞİM.
  PAROLA:”ASLA PES ETME”
  İŞARETİ:”YAZARAK VE TEKRARLI ÇALIŞMA”

 12. Şu anda rakiplerimi yavaş yavaş solluyorum. Matematik özel ders öğretmenimle ygs matematik konularını neredeyse bitirdik sayılır. Tabii etkin bi çalışmayla. Bundan sonra netlerimin artması ve geleceğim kendi ellerimde. Çünkü ygs matematik konularını çok iyi öğrendiğim inanıyorum. Matematik ygs sorularına o kadar alıştım ki karınca misali soruları çözemesemde yolunda ölürüm. Bütün bunlar için efsane cevat hocama teşekkür ederim

 13. MATEMATİK HAYATIMI ŞARJ ETMESİNİ ÖĞRETEN EFSANE MATH CEVAT HOCAM!
  MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ KOŞULLAR NE OLURSA OLSUN (KAR,FIRTINA DAHİL)MATEMATİK DERSİNE TAM SAATİNDE GELMESİDİR MATEMATİK İKİNCİ ARA SINAVINDA TAKTİK TİYOLAR VE İYİ BİR STRATEJİ İLE MATEMATİK SINAVI ZOR OLMASINA RAĞMEN 74 GİBİ ORTALAMANIN ÜSTÜNDE BİR NOT ALMAMI SAĞLADI MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM KİMYA DERSİNİN MATEMATİKSEL İŞLEM İÇEREN KISMINDA BANA YARDIM EDEREK İKİNCİ SINAVDA ORTALAMANIN ÜSTÜNDE Bİ NOT ALMAMA YARDIM ETTİ. AYNI ZAMANDA DA FİZİK DERSİNDENDE BÜYÜK YARDIMLARI OLDU HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MATH CEVAT HOCA

 14. MATEMATİK ÖZEL DERSLERİNE KARŞI ÖNYARGILI OLMAMAK GEREK!
  MATEMATİK DERSİNİ ANLAMADIĞIM İÇİN ANNEMİN ISRARI ÜZERİNE ANNEMİN ARAŞTIRMALARI SONUCUNDA MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ BULDUK ANCAK BEN ÇOK İSTEKSİZDİM ŞİMDİ KENDİMDEN EMİNİM BEN ÖNYARGILI OLDUĞUM İÇİN MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ İSTEMİYORDUM ANCAK EFSANE MATH CEVAT HOCAYLA TANIŞTIK ÖZGÜVENİMİ ARTTIRDI VE DERSLERE DEVAM EDİYORUZ MATEMATİK KONULARINI ÇOK İYİ ANLADIM CEVAT HOCA SEVGİ AŞILAYARAK MATEMATİĞİ ANLATIYOR TEŞEKÜRKER EFSANE MATH CEVAT HOCAM.

 15. MATEMATİK İÇİN OLUMLU DÜŞÜNMELİYİZ!!
  MATEMATİK ÖZEL DERSLERİNE KARŞI ÖNYARGILI OLMAMAK GEREK!
  MATEMATİK DERSİNİ ANLAMADIĞIM İÇİN ANNEMİN ISRARI ÜZERİNE ANNEMİN ARAŞTIRMALARI SONUCUNDA MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ BULDUK ANCAK BEN ÇOK İSTEKSİZDİM ŞİMDİ KENDİMDEN EMİNİM BEN ÖNYARGILI OLDUĞUM İÇİN MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ İSTEMİYORDUM ANCAK EFSANE MATH CEVAT HOCAYLA TANIŞTIK ÖZGÜVENİMİ ARTTIRDI VE DERSLERE DEVAM EDİYORUZ MATEMATİK KONULARINI ÇOK İYİ ANLADIM CEVAT HOCA SEVGİ AŞILAYARAK MATEMATİĞİ ANLATIYOR TEŞEKÜRKER EFSANE MATH CEVAT HOCAM.
  berfin su okur// 9sınıf öğrencisi

 16. Matematik Öğrenmek için harekete geçmeliyiz !
  Matematik özel ders öğretmenim bana matematik,fen ve teknoloji derslerine nasıl çalışmam gerektiğini öğretti ve gösterdi.matematik ve fen ve teknoloji derslerine “tam öğrenme” tekniklerini ve hafızamda nasıl tutucağımı öğretti.herşey için teşekkürler efsane Math Cevat Hocam 🙂

 17. 10-MATEMATİK ALDIKLARINDAN,DAİMA BİZE FAZLASINI VERİR!
  Matematik benim korkulu rüyamdı.Ancak Matematik özel ders almaya başladıktan sonra Matematik dersi bana biraz daha sevimli geldi.İşin sırrı matematik dersini tekrar etmekten geçtiğini öğrendim.Matematik özel ders öğretmenimden sonra konuları çok iyi anlamaya başladım karmaşık sayılarının anlamını ve dört işlem yapmasını çok iyi öğrendim bunun yanında parabolü de çizebiliyorum.Ancak daha fazla çalışmam gerektiğini biliyorum.Sınav çok yaklaştı sınavdan iyi bir not alacağıma inanıyorum…

 18. 2.dönem matematik yazilisina çok az bi zaman kaldı. Dönem arasi ve 2.dönem başından beri matematik özel ders hocamla yaptigimiz programli çalışmalar sürekli yaptigimiz tekrarlar ve Matematik ozel ders hocamin bana hazırladığı tekrar niteliği taşıyan sınavlar ve denemeler sayesinde sinavlara hazır hissediyorum.Matematik 10.sınıf anlatım teknikleri acısından cevat hocadan daha iyi bir hoca düşünemiyorum. Teşekkür ediyorum Math Cevat Hoca

 19. MATEMATİK TEOG İÇİN TIRMANMAYI GÖZE ALAN ZİRVENİN HAZZINI YAŞAR..
  Matematik ve Geometri için gerekli bilgi ve kavramları, EFSANE MATH CEVAT HOCA’DAN öğrendiğimde, girdiğim TEOG a hazırlık denemelerinde netlerim büyük bir artış gösterdi.Matematik ve Geometri sınavlarında kendime koyduğum hedefleri yakalamama çok az kaldı.EFSANE MATH CEVAT HOCA’NIN en büyük özelliği, matematik dersine sevgi ile yaklaşmasıdır.Sevginin açamayacağı kapı yoktur.Bana matematik ve geometri konularını sevdirdiği için ve bana çalışma motivasyonu verdiği için çok teşekkür ederim.Matematik de başarı öğrenmekten ve tecrübeden geçer.Hiç kimse matematik deneme sınavlarında merdivenin basamaklarını elleri cebinde çıkmamıştır.Matematik dersinde başarının sırrı alın terinden yani çok çalışmaktan geçer.
  Mert Ali Önderol 6.04.17 TEOG öğrenci adayı..

 20. Matematik ve fizik için yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.2nci dönem matematik trigonometri yazılım çok iyi geçti bildiğiniz gibi trigonometri lys nin en zor konularından birisidir.Trigonometriyi bilmeyen üniversitenin kapısını aralayamaz,bana trigonometri konusunu çok iyi anlatan ver her gördüğüm soruyu çözdüren matematik özel ders öğretmenim efsane math cevat hocama teşekkür ediyorum,benzer şekilde logaritmadanda aynı başarıyı sağlayacağıma inanıyorum..
  Her şey için teşekkürler efsane math cevat hoca.

  EMRE VAROL 11.SINIF
  FM-ÖĞRENCİSİ

 21. EN İYİ GEOMETRİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİNDEN Lys1 GEOMETRİ ALDIĞINDA NETLERİNİN ARTICAĞINA İNANIYROUM

  MATEMATİK DERSİ İÇİN MATEMATİK ANTLAŞMAM :
  1.matematik özel ders almaya başladıktan sonra,ilk iş olarak kendime açık seçik bir hedef oluşturacağıma
  2.daHa sonra da beni hedefime Ulaştıracak bir plan ve program hazırlayacağıma,
  3.bu Programa taviZsiz uyacağıma,
  4.hedefim için ne gerekiyorsa azimle yapacağıma
  5.sonra yaparım ya da yarın yaparım gibi davranışlarda bulunmayacağıma;artık matematik çalışma zamanının şimdi olacağına
  6.hedefimle ilGili hiçbir zaman umutsuzluğa düşmeyeceĞime
  7.ve hiçbir zaman sızlanmayacağıma
  8.elimdeki imkanları ve zamanı,hedefim doğrultusunda en verimli ve etkin kullanacağıma
  9.hedefime ulaşmadan geri dönüş yaPmayacağıma
  10.başarımla başarısızlığımla ilgili sebepleri,dışarıda aramayacağıma
  Efsane cevat hocama söz veriyorum.
  Yukarıda belİrttiğim maddeleri uygulamamın sonucunda matematik 2.dönem 1.ara sınavından 82 alarak zirveye çıktım ve çok mutlu oldum. Her şey için çok teŞekkürler…

 22. YKS MATEMATİK SINAVINDAKİ BAŞARIM GELECEĞİMİ BELİRLEYECEK!
  EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMDEN YKS MATEMATİK KONULARINDAN TRİGONOMETRİ KONUSU AÇIK,DURU,YALIN BİR ANLATIMLA AKTARIRKEN KONUYU ÖZÜMLETECEK ÖRNEKLER KOLAYDAN ZORA, BASİTTEN TÜMLEŞİĞE GİDEN ÇOKÇA TEST SORULARIYLA , AKLA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ AYRINTIYA YER VEREREK TÜM FORMÜLLERİ BEYNİME YAZDIRDIM HER ŞEY İÇİN EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..