Skip links

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası
Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası diyor ki: Matematik Geometri problemlerini çözmek için zihin paraşüt gibidir. Açıldığında tüm AYT matematik problemlerini çözer. İstediği üniversitenin kapılarını aralamak için, hedefi olan öğrenciler başarıyorlar, çünkü ne kadar soru çözeceğini biliyorlar. Matematik Geometri derslerinde  “başarı” sadece sözlükte “çalışma” sözcüğünden önce gelir. Matematik-Geometri için bilgi ve yeteneğin refleks haline gelmesi için sadece çok çalışma ile gerçekleşir. Kendi içinde bütünlük tanıyan ve  birbirini tamamlayan bir dizi program ve materyal çalışmayı angarya olmaktan çıkarıp zevkli bir hale dönüştürür. YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavların yönetimi için;  deneyimli en üst düzeyde olan, bilgi birikimi tavan yapmış ve sistemi çok iyi bilen Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni ile yoluna devam eden öğrenciler üniversitenin kapısını aradıklarında güneş onlar için çok farklı doğar.

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası  “Sorununuz YKS Sınavlarına hazırlanırken, Matematik Geometri derslerini çalışmamak mı?” diye soruyor? Matematik Geometri derslerini çalışmamak gibi bir sorununuz varsa öncelikle aşağıda belirtilen “yanlış çalışma alışkanlıkları” nı inceleyip hangisinin veya hangilerinin sizde olup olmadığına düşünüp karar verin. Matematik dersini yanlış çalışma alışkanlıkları özellikle bunlardır: Amaçsız, plansız ve programsız çalışmak; evin değişik yerlerinde çalışmak ve yatarak, uzanarak çalışmaktır. Ayrıca TV karşısında ya da müzik dinleyerek çalışmak ve derslerden korkma, anlayamadığı dersi bırakmak, bu dersi yapamayacağına inanmaktır. Matematik dersi ile ilgili ön yargılı olmaktır. Şayet, bu gibi yanlış çalışma alışkanlıklarınıza sahipseniz, ders çalışma konularında sorunlarınız, büyük ölçüde bunlardan kaynaklanmaktadır. Ders çalışma planının yapılması, ders çalışmama sorunun öncelikli çözümler-indendir.

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası için, planlı Matematik ders çalışmanın önemi çok büyüktür. Tüm derslere yeterince zaman ayırmanın ve çalışmanın verdiği bir güç sağlamaktadır. Matematik dersini ne kadar çalışacağınızı bildiğiniz için vakit kaybetmemek için çok önemlidir. Bu dersi bırakıp daldan dala atlamanızı önler. Ne yapacağınızı bildiğiniz için huzurlu olmanızı sağlar.Günü güne çalışma sebebi ile sınav öncesi çalışma sürenizi kısaltır, sınav paniğini önler ve etkin çalışmanızı sağlar.

Bahçeşehir Matematik Özel Ders öğretmeni  her türlü engele zorlu engele yenerek  çalışmaya devam etmenizi istiyor. Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni sizlere YKS Matematik Geometri  Sınavları hazırlık sürecinde hepinize başarıla diler.

Karakaaylı, Cevat

Math Cevat Tutor

31.01.2020

Leave a comment