Skip links

Matematik Yüz Yüze Birebir Ders Atakent

Matematik Yüz Yüze Birebir Ders Atakent

Matematik Yüz Yüze Birebir Ders Atakent Hocası ile AYT /TYT Matematik netleri ile hedeflediğiniz üniversite hayal değil. Matematik dersinde başarı sadece sözlüklerde “çalışma” sözcüğünden önce gelir. Matematik için bilgi ve yeteneğin refleks haline gelmesi, gereken yerde gerektiği biçimde kullanılması, sadece “çalışma” ile gerçekleşir. Kendi içinde bütünlük tanıyan, birbirini tamamlayan bir dizi program ve materyal, çalışmayı angarya olmaktan çıkarıp zevkli bir uğraşıya dönüştür.

Matematik Yüz Yüze Birebir Ders Atakent Hocası ile, YKS Matematik için yöntemi, deneyimi en üst düzeyde olan, birikimi tavan yapmış ve sistemi çok iyi bilen Büyükçekmece Matematik Özel Ders Büyükçekmece Hocası ile yoluna devam eden öğrencileri üniversitenin kapısını araladığında mutlu ve güneşli günler bekler.

Matematik Yüz Yüze Birebir Ders Atakent hocası ile Gün biter Matematik öğrenme isteğinizin ve enerjinizin bitmeyeceğini göreceksiniz. Matematik Yüz Yüze Birebir Ders Atakent çalıştıkça öğrenmeyi, öğrendikçe çalışmayı öğreneceksiniz. Bu da sizin ataletinizi yenmenize neden olacak, dolayısıyla motivasyonunuz artacaktır. AYT/TYT Matematik dersini derste öğrenmeliyiz. AYT Matematik derslerine ait bilgilerin yarıdan fazlasını derste öğrenilir. Anlamadığınız yerleri öğretmeninize soru sormaktan çekinmeyiniz. Eksik öğrenme bütünlüğünü bozar.

Dersi bitirdikten sonra, ders çalışmak için yeterli zamanı bulamıyorum? Matematik dersini çalışmak için bir türlü ayarlayamıyorum? Zaman bazen çok, bazen de az geliyor. Matematik dersini çalışmaktan sosyal etkinliklere zaman ayıramıyorum?

YKS Matematik sınavları için zamanı eksikliklerimin çok olduğunu hissediyorum diye yakınıyorsan, planlı çalışmıyorsun demektir. YKS Matematik Sınav döneminde yeterince zaman olmasına rağmen, problem bu zamanı verimli kullanılmamasıyla ortaya çıkmaktadır. YKS Matematik dersinin sınavlarından başarıyı yakalayabilmek için yapılması gereken başlangıç aşamasından itibaren Matematik  Özel Ders Atakent öğretmeni ile düzenli, programlı bir tempo yakalamaktır. Bunun için içinde yapılacak işlerin önem sırasına göre çalışılacak konuların belirlenmesi gerekir.

Matematik Özel Ders Bakırköy hocası sizin ü verimli şekilde değerlendirmenizi ister. Şayet güne bir gün önceden yapılmış bir programla başlarsanız ve bu programın içine ders çalışma zamanlarını da yerleştirirseniz, bu programı uygulamak üzere kendi iç disiplininizi sağlamak yolunda ilk adımı atmış olacaksınız. Böylece kendinizle ve Matematik dersi ile bir antlaşma yapmış olursunuz. Bu programı iki nüsha olarak düzenleyin. Birini çalışma masanızın hemen yanına diğerini de televizyonun yanına yapıştırın. Böylece Matematik çalışmak için ikinci adımı da atmış olursunuz. Dahası, son adım ise, kendi kendinize şöyle bir söz verin. “Önce programı uygulayacağım sonra yapmak istediklerimi yapacağım.” Zaman su gibi akıp geçiyor, yakalayamıyorum diye yakınıp yorulmak-tansa zamanınızı değerlendirmeniz daha kolay olmaz mı? Her şeye vakit var. “Ben neyi ne zaman yapacağım” diye karar vermeniz yeterli olacaktır.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders  hocası sizleri güvenle okuyacağınız yazısı ile baş başa bırakıyor. Üniversiteye uzanan bu zorlu yolda hepinize  başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

12.10.2021

 

 

Leave a comment