Skip links

Matematik Yüz Yüze Ders Bahçeşehir

Matematik Yüz Yüze Ders Bahçeşehir

Matematik Yüz Yüze Ders Bahçeşehir Hocası ders ki: Öğrencilik hayatınızda bir yıl sonrasını düşünüyorsanız tohum ekiniz. On yıl sonrasını düşünüyorsanız ağaç dikiniz. Geleceğinizi düşünüyorsanız ve tasarlıyorsanız Matematik//Geometri öğrenmeye çalışmalısınız. Çünkü bir kez tohum ekerseniz bir kez ürün alırsınız. Bir ağaç dikerseniz on kez ürün alırsınız. Şayet kendinizi eğitir ve Matematik//Geometri çalışırsanız, yaşam boyunca (çocuklarınız dâhil) iyi bir meslek sahibi olursunuz. Bunun sonucunda Yüz kat ürün alırsınız. Okul zamanı Matematik//Geometri ödevlerini başkasına yaptırırsan başkası öğrenir. Sen hiç öğrenemezsin. Başka bir ifade ile “Birine bir balık verirsen bir gün doyar, balık tutmayı öğretirsen ömrü boyunca doyar.” Eğer Matematik//Geometri soruların çözemiyorsan, Bahçeşehir Matematik Özel Ders hocasından destek alabilirsin.

Matematik Yüz Yüze Ders Bahçeşehir Hocasına göre, şayet iyi derecede Matematik//Geometri ile ilgili kavram ve bilgilere sahip olmalısın ki, etrafında çok iyi Matematik problemlerini çözen öğrenci arkadaşlarını lüzumundan fazla büyük görmeyesin; fakat fazla Matematik//Geometri bilgesi olacak kadar da eğitim görmüş olmalısın ki onları küçük görmeyesin.

Matematik Yüz Yüze Ders Bahçeşehir Hocasına göre,

“Bir öğrencinin Matematik //Geometri ile ilgili sahip olabileceği en iyi yetenek şunlardır:

1.Yapmanız gerekeni yapın,

  1. Bunları yapılması gereken zamanda ve yapılması gerektiği kadar gibi yapın.
  2. Bunları isteseniz de istemeseniz de yapın.”

Matematik Özel Ders Bahçeşehir hocası sizlere, gerçek güzelliklerin seninle olması, yüzünün hep gülmesi ve sevdiklerinizle mutlu olmanı temenni eder.

Matematik //Geometri derslerini anlayamadığında, veya kızgın bir Bahçeşehir Matematik Özel Ders Hocası beni kötü anlattığında Matematik  dersinden soğumamalısın. Bahçeşehir Matematik Özel Ders öğretmeninden destek alabilirsin. Her şeye rağmen, lise öğrencisi olmak Matematik öğrenmek çok güzel ki; bisiklete binmen, uçurtma uçurtman, mahalle maçı yapman, beş taş ve sek sek oynaman, ip atlaman kadar, annen, baban, kardeşin, arkadaşların kısaca tüm sevdiklerinle bir arada olman kadar…Kavga edilmeden herkesin barış içinde yaşaması kadar…

Bir ilaçla insanların kanserden kurtulması kadar…

Uçakların düşmemesi kadar…

Mutlu biten güzel bir film izlemek kadar…

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

22.08.2021

Leave a comment