Skip links

MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖZEL DERS

 MATEMATİK GEOMETRİ İÇİN

YKS = TYT + AYT

BAŞARI YOLCULUĞU

Matematik Geometri dersinde öğrendiğiniz bilgi ve kavramaları unutmamaya en iyi ilaç: TEKRAR… TEKRAR…YİNE TEKRAR! Düzenli tekrar yapmayan öğrenci, daha önce öğrendiği Matematik ve Geometri bilgileri çok az hatırlayacağı için, bilgiler arasındaki bağlantıyı kurmakta zorlanır ve verimi düşer. Bu da zaman ve emek kaybı demektir. bu durum da kısır döngüye ve umutsuzluğa yol açar. Öğrencinin başarması için düzenli tekrar şarttır.

Matematik Ve Geometri Özel Ders
Matematik Ve Geometri Özel Ders

Üniversiteye girmek için, başarının ilk koşulu TYT Matematik sınav sisteminin gerçeklerini bilmeniz ve başlangıç hamlesini buna göre yapmanızdır. Matematik Ve Geometri Özel Ders öğretmeni olarak ben, başarıyla sonuçlandıracağına inandığım bir yarışın startını vermeye hazırım. Birlikte başladığımız bu yolculuğun bir “başarı yolculuğu” olacağına, mutlulukla tamamlanacağına yürekten inanıyorum.

Belirsizlik insanı yorar, bilmediği şeyler de insanı korkutur. Bu yolculuğun başarı ile sonuçlanması için yola çıkarken hiç bir şeyin belirsiz ve karanlık bırakılmaması gerekir. İşte Matematik ve Geometri Özel Ders öğretmeniniz bu işlevi yerine getirmek, sınavla ve çalışma sistemiyle bilmedik hiç bir şey bırakmamak üzere hep yanınızda olacaktır.

Amacım varacağınız limana sizi yormadan, üzmeden tehlikelere atmadan ulaştırmaktır. Başarıya giden yolu çok iyi biliyorum. Sizin ilk defa karşılaşacağınız engelleri, yaşayacağınız sıkıntıları ben defalarca yaşadım. Eğer siz bana güvenir, önerilerime kulak verirseniz oluşturacağımız sinerji sizleri dileklerinize ulaştırır. Bu güne kadar elde ettiğim sonuçlar bunun en somut kanıtıdır.

Hayatta başarı bazen önümüzdeki sürece nasıl baktığımız ile ilgilidir. Eğer TYT Matematik Geometri sınavının senin için ne anlama geldiğini bilirsen hedefe ulaşman için elinde bir ip ucu olur.

TYT MATEMATİK sınavı sizde hangi duygu ve düşüncelerin oluşmasına neden olduğunun cevabı, sizi başarıya ulaşmanızda oldukça belirleyici rol oynar. Çünkü sınava nasıl bir anlam yüklüyorsak, hazırlık süreci içinde sınav ilgili yaşadıklarımıza vereceğimiz tepkiler de bu yönde olacaktır. Bu da otomatik olarak üniversitedeki tercih edeceğimiz bölümü etkileyecektir.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders hocasına göre, öncelikle, TYT‘de çıkan Matematik – Geometri sorularını tam olarak çözmemiz inanç mı yoksa tercih mi? Diye kendimize sormamız gerekmektedir. Aşağıdaki tablo hangisini seçtiğinizde sonucun nasıl olacağını size anlatmaktadır. Bu tablodaki yorumları dikkatlice incelediğimizde bir şey inanç ise, bunu başarmamız kesin sonucu çıkmaktadır.

MATEMATİK ÖĞRENMEK TERCİH İSE,  

MATEMATİK ÖĞRENMEK İNANÇ İSE,

– Yapmak zorundaOlduğunuz içinYaparsınız. – İstediğiniz için Yaparsınız.
– İstediğiniz  zamanYaparsınız. – İsteseniz de,İstemeseniz deYaparsınız.
– Yalnızca bir seçenekOlarak görürsünüz.  – Zorunluluk olarakGörürsünüz.
– ZorlanıncaDeğiştirirsiniz.  – Asla değiştiremezsiniz. 
– Açık bir tanımveremezsiniz. – Ulaşılabilir ve değerliBir hale getirirsiniz. 
– Ulaşamayabilirsiniz. – Kesinlikle ulaşırsınız. Ve unutmayın ki;

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası, başarı  azminin, yaşama sevincinin asla eksilmediği ve dileklerinize ulaşmanız bir yıl diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

22.00.2014

Leave a comment

 1. Selamlar hocam yeni öğrencilerinizi yetiştirmenizde başarılar. Üzerimde çok emeğiniz var. Cerrahpaşa’dan selamlar.

 2. Selamlar hocam yeni öğrencilerinizi yetiştirmenizde başarılar. Üzerimde çok emeğiniz var. Cerrahpaşa’dan selamlar.

 3. MATEMATİK -GEOMETRİ İCİN BASARİ HİKAYEM:Matematik ve Geometri sayisiz ogrencinin felaketi,artik bundan bahisetmek bile bayat geliyor kulaga.Bende matematik ve geometrinin adini bir daha hic anmamaya ant icmistim.Sadece gunu kurtarmak icin aldigim matematik-GEOMETRİ ozel ders hocamla matematiği bir kalıp bir bir gecerek lisenin sonuna geldim.Ama 12. sinifa gelince olay degisti.Matematik inkar edilemez bir rol oynuyor hem lys hemde ygsde.Kader zalim bir sahibe ve caresiz durumlar caresiz kararlara sebep oluyor.Matematik ve geometri ozel ders hocamla yaptigimiz dersler sonucsuz kaliyordu.Testlerden gidip,parca parca A4 lere yaptigimiz dersler ya kayip oluyor,yada karisip duzensiz bir hal aliyordu boylece calismakta zehir oluyordu zaten sevmiyorum daha da zorluk cikinca insan iyice beziyor.Yaptigimiz dersler 1-2 hafta bile durmadan unutuluyordu.Ekim ayinda bir arkadasimi ziyaret etmeye karar verdim.Tv izleyip sohbet edecektik falan.Bana cuma gelebilecegimi.Kendisi Matematik Ozel ders alirken benimde sessizce salonda oturabilecegimi soylemisti.Olur dedim ve evine gittim.Tam zamaninda Matematik Ozel ders hocasi yani Efsane Cevat Hoca eve geldi.Dakikligi gozume carpan ilk seydi cunku normalde kendi hocami 1 saat beklerdim.Efsane Cevat Hocaya Matematikten Ozel ders verirken onlari rahatsiz etmey cegimi,Sessiz duracagimi soyledim.Efsane Cevat Hoca siddetle karsi cikip,”zaman kayip etmeye gerek yok” deyip benide derse dahil etti.İsteksizce olsada katildim cunku nasil olsa benim kendi Matematik Ozel ders hocam vardı.Arkadasima esyalarini cikarmasini beklerken ECH çantasından üzerinde arkadaşimin adi olan bir defter cikardi.Cok buyuk bişey deildi ama dusunmesi onemli.Derse basladigi an farkini anladim.Duzeni eşsiz,Sayfalar yaninda tasidigi farkli tonlardaki kalemiyle adeta hayat buluyor,canlaniyor idi.13. cumanin alacakaranligi yerine bu gordugum renkli sayfalar hemen dikkatimi cekti.Dersten bir gun sonra Efsane Cevat Hocadan Matematik Ozel ders hocam olmasini istedim oda kabul etti,ilk denememden 12 net yaptim Teşekkürler Efsane Cevat Hoca Oguzhan Kaygisiz 12 Tm

 4. MATEMATİK GEOMETRİ İÇİN BAŞARI HİKAYEM:
  TAKDİR ALMAM HAYALDİ GERÇEK OLDU… Bu yüzden matematik özel ders öğretmenim efsane cevat hocama peşin teşekkür ediyorum..
  Sonbaharda matematik geometri çalışarak yapraklarını dökmeyen öğrenci şubat ayında istediği başarıyı elde edemez. Ben matematik geometri özel ders öğretmenimle matematik,fizik ve kimya çalışarak notlarıma domino etkisi oldu.
  Matematik:97
  Fizik:78
  Kimya:80
  Biyoloji:94
  Yukarda belirttiğim notları alarak takdir almaya hak kazandım. Bu arada 10.sınıfların içinde matematik ortalaması en yüksek öğrenci ben oldum. Bunun haklı gururunu yaşıyorum
  Zirveye çıkmak çok zordur ama inmek çok kolaydır bu yüzden matematik özel ders öğretmenimle şubat tatilinde çalışmaya devam edeceğim. Almış olduğum takdir belgesini efsane hocama hediye ediyorum ve saygılar sunuyorum…
  EMRE VAROL 10.SINIF ÖĞRENCİSİ