Skip links

Özel Matematik Dersi

ÖZEL MATEMATİK DERSİ İLE MATEMATİK ÖĞRENDİKTEN SONRA UNUTKANLIK YAŞIYOR MUSUNUZ?

Özel Matematik Dersi ile hep bir adım önde olmak ister misiniz? Matematik Geometri çalışmamayı uzun süre düşünmek, sonunda hiç çalışmamakla sonuçlanır. Matematik Geometri için öğrencinin aklı en üstündür; yaratır, şekillendirir ve karşısına çıkan Matematik Geometri TYT-YKS sorularını çözer. Ve öğrenciyi akıl yönetir, düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir. Ve bu, mutluluk da getirir hastalık da o sadece gizlice düşünür ve sonucu ortaya çıkarır. Çevre onun aynadan gördüğü aynadan başka bir şey değildir. Yeter ki aklı doğru yerde ve doğru zaman da kullanabilsin. Bunu da öğrenciye doğru kullanmasını YKS Matematik Geometri Özel Ders Öğretmeni öğretir.

Özel Matematik Dersi Bahçeşehir
Özel Matematik Dersi İstanbul

Özel Matematik Dersi ile Matematik Geometri derslerinde yeni şeyler öğrenmekte zorlanıyor musunuz?  Zihninizi yeterince verimli kullanmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Matematik Geometri için beyninizi canlı tutun en güncel nörobilim araştırmalarına dayanan ve özgü bir programı iyi öğrenmelisiniz. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç daha güçlü kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olur. Örnek verecek olursak yazarken sağ elinizi kullanıyorsanız, yarın Matematik Geometri derslerini çalışırken ve TYT-YKS Matematik Geometri sorularının bazılarını çözerken sol elinizle çözün. Ya da eve girmeden önce gözlerinizi kapayın ve evin anahtarını kilide yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız her defasında, yeni zihinsel canlandırma oluşacaktır.

Özel Matematik Dersi ile bu ve buna benzer alıştırmalar sıra dışı, eğlenceli, her yerde ve her zaman yapabilirsiniz. Hafızanızı benzer bir biçimde TYT Matematik Geometri teoremleri ve bağıntıları için de kullanarak ustalaşma, işinizde yaratıcılığınızı artırarak daha verimli bir çalışma temposu ile devam edebilirsiniz. Dahası Özel Matematik Dersi ile Matematik Geometri Özel Ders Bakırköy öğretmeninizin çözdüğü Matematik Geometri problemlerini kolaylıkla aklınızda tutabilir ve zihninizin zindeliğini öğrencilik yıllarında ömür boyu kullanabilirsiniz.

Özel Matematik Dersi ile Matematik Geometri derslerinde başarının anahtarı sabırdadır. Öğrenci genç arkadaşım, sabır aceleciliğin tam tersi bir kavramdır. YKS Matematik Geometri derslerini çalışmada sabır süreci elbette sancılıdır, ama sonunda alınan meyvenin tatlı olduğunu bilmelisin.

“Lokum Testi adıyla bilinen uzun soluklu bir araştırma yapıldı. Bu araştırmada Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni sınıfa bir kutu lokum getirdi ve öğrencilerine şunu söyledi: “Eğer 15 dakika beklerseniz her birinize ikişer lokum vereceğim. Beklemek istemeyenlere ise hemen şimdi birer lokum vereceğim.” Öğrencilerden bazıları lokumlarını hemen isterken, bazıları da 15 dakika sonra iki lokum almayı tercih etti. 20 yıl kadar süren bu araştırma sonucunda deneklerden iki lokum almak için 15 dakika beklemeyi göze öğrencilerin hayatta daha başarılı oldukları ortaya çıktı.

Özel Matematik Dersi öğretmeni der ki: Bazı filozoflar sabrı, “zamanın ve doğanın ritmine uymak” olarak nitelendirir. Bir orkestrada bir müzisyen diğerlerinden hızlı ritim tuttuğunda nasıl müzik bozulursa, senin de doğanın ritmine uygun davranman gerekir. Yani, YKS Matematik Geometri çalışırken ve öğrenirken sabırlı olman gerekir. Aksi halde hayat basamaklarını hızlı çıkmaya çalışırken tepe taklak düşmen işten değildir.

Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

20.12.2017

Leave a comment