Skip links

Üniversite Hazırlık Matematik Ders Beylikdüzü

Üniversite Hazırlık Matematik Ders Beylikdüzü

Üniversite Hazırlık Matematik Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki: YKS Matematik Sınavları için geriye dönüp başlangıcı değiştirmek mümkün değildir. Ama olduğun yerden başlayıp sonucu değiştirebilirsin. Matematik öğrenmek fırtınanın geçmesini beklemek değildir. Matematik öğrenmek yağmurda dans etmeyi öğrenmek gibidir. Matematik sınavları için mutlaka plan yapmanız gerekir. Hedefi olmadan yapılan plan sadece dilek dilemekten başka bir şey değildir. Neyi seversen, o olursun. Matematik sevmek simyadır. Asla yanlış şeyi sevme çünkü seni dönüştürecektir. Hiçbir şey sevgi kadar dönüştürücü değildir. Sen daha yükseklere doruklara çıkarabilecek bir şeyi sev. Mesela, Matematik dersini çalışmak gibi. Senin ötende bir şeyi sev.

Üniversite Hazırlık Matematik Ders Beylikdüzü
Üniversite Hazırlık Matematik Ders Beylikdüzü

Üniversite Hazırlık Matematik Ders Beylikdüzü Hocasına göre, YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken, isteksiz bir beyinle mücadele etmek, isteksiz bir vücutla mücadele etmekten daha zordur. Matematik sınavını başarmak zordur. Matematik Geometri derslerini çalışırken kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Sakın unutma yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir. TYT Matematik sınav sorularını çözerken molalar verebilirsin. Sen yeter ki pes etme! Fazla değil zekice çalış. Nasıl çalışacağına sen karar ver. Günleri erken planla her şeyi yaz, beynine güvenme, öğrenmeye yatırım yap. İşlerini otomatiğe al. Daima sonuçlara bak, sürece değil. Gereksiz yere harcadığın zamanı bul. Düşlere ve Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocana güven. Kalbine ve hikâyene güven. YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken, gittiğin yola güveniyorsan attığın adımlardan korkma.

Üniversite Hazırlık Matematik Ders Beylikdüzü  hocası için, Matematik Geometri derslerini öğrenmek için öğrencinin aklı en üstündür. Yaratır, şekillendirir ve karşısına çıkan Matematik sorularını çözer. Ve öğrenciyi akıl yönetir, düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir. Ve bu, mutluluk da getirir hastalık da o sadece gizlice düşünür ve sonucu ortaya çıkarır. Çevre onun aynadan gördüğü aynadan başka bir şey değildir. Yeter ki aklı doğru yerde ve doğru zaman da kullanabilsin. Bunu da öğrenciye doğru kullanmasını Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmeni öğretir”

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere, YKS Matematik sınavlarında başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

12.06.2022

 

 

 

Leave a comment