Skip links

Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü
Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni diyor ki: YKS Matematik sınavlarında başarının sihirli formülü mü arıyorsunuz? Diye soruyor. AYT Matematik sınavında başarının formülü, hazinenizde saklı! Üniversite Hazırlık sınavına hazırlanırken, herkes için geçerli olabilecek bir başarı formülü olmadığını; başarının anahtarının her öğrencinin elinde olduğunu söylüyor. Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni, ne istediğini biliyor ve gerçekleştirmek için kararlı davranıyorsanız, YKS Matematik sınavı için her hayalinizi gerçekleştirebileceğinizi anlatıyor. YKS matematik sınavlarında yüksek net yapmak istiyorsanız çok çalışmanız ve işinize karşı heyecan duymanız gerekiyor. İşinizi şansa bırakmamanız; başarı için çabalamanızı; çabanızı bilgi ve tecrübeli Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni ile desteklemenizi öneriyor.

Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni, başkalarının size biçtiği role boyun eğmemenizi, başkalarının size uygun gördüğü kader rıza göstermemenizi; içinizdeki var olan cevherinizi açığa çıkartmak için mücadele etmenizi öğütlüyor. Hani öğrenci bazen ne ileri ne geri tek bir adım atamaz ya… Matematik ve Geometri derslerine çalışmayı ve yanında tutmayı bilmez ama onun yokluğunu da istemez, ondan da çalışmaktan vazgeçemez. YKS Matematik sınavlarında kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için mücadele etmez. Mücadele etmediğiniz zaman kaybetmeyi göze almış olursunuz. Mücadele ederken ısrarlı ve kararlı olmak bir başka ifade ile azimli olmak en büyük güçtür. Buna ilave olarak, yolunu aydınlatmada yardımcı olacak ve tecrübelerini size aktaracak Beylikdüzü Matematik Özel Ders Öğretmenine ihtiyaç duyabilirsiniz. Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninin anlatacaklarını nasihat olarak değil, senden kıdemli bir yol arkadaşın olarak görmeni talep ediyorum.

Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni: “Asla vazgeçmeyin. Dünyada hiçbir şey ısrar etmenin yerini alamaz. Yetenek alamaz, dünyada yetenekli ama başarısız insandan daha çok ne var? Tek başına eğitim alamaz, dünyada başıboş öğrencilerle doludur. Israrlı ve kararlı olmak tek başına bir güçtür” demiş. Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninin bu konudaki uyarısı dikkate değer. “Unutma, zafer bir dakika daha dayanabilenindir. Hayat mucizelerle doludur. Bazen hiç kurtulamayacağımızı düşündüğümüz durumlardan, şartlar değişir., kurtuluruz. Umudumuzu kaybetmemeli ve çabalamaya devam etmeliyiz. Biz çabalamaya devam edersek, şartlar da bizim lehimize devam etmeye başlayacaktır.” Saman alevini andıran istek ve arzular bir amaca giden yolda amaç sahibini yolda bırakabileceğinden azimli olmak başarıya ulaşmak için altın bir değer taşır.

Üniversite Hazırlık Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere, aydınlık bir bakış açısına sahip olmana yetecek denli güneş diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

30.10.2019

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment